0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Dün aksma saat 6 dan beri aynı döngü dönüyor uyumak için ağlıyor 5 dk 10 dk uyuyp geri uyanıyor ne kafa kaldı ne beyin acmi.altimi kirli artık şaştım gaz çıkar alt değiş emzir.mama ver sustur salla 5 dk uyuyup uyanıyor delir cem

14 Cevaplar

0 oy
(2,751 puan) tarafından
Yanında yatır uykuya senin sicakliginda dahil olsun. O uyanana kadar da yanından kalkma. Yoksunluk yaşıyor olabilir.
(2,804 puan) tarafından
Memede uyurdu yerine yatırdım uyumuyor
(2,751 puan) tarafından
Canım sana şuan manevi olarak da ihtiyaç duyuyor yanında yatır o zaman. Yarın özgüveni düşük bir çocuk olur Allah korusun. Doysun sana
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Sallama işte sorun o durunca uyanır karnı yoksa uyur zaten aç bi pışpış
(7,444 puan) tarafından
Sallama sen dönem dönem olur böyle şeyler keşfetmeye başlıyor yavaş yavaş ondan senin için diyorum iki oğlumuda sallamadı rahatlığını yaşarsın ilerde
(2,804 puan) tarafından
İlk oğlumu salalyarak büyüttüm şimdi 2,5 yasnda kendi uyuyor ,, sorun destekli uyuması değil ,,uyumamasi ,, valla kaç gündür gece uyku yok tükendim
(7,444 puan) tarafından
Karnı mı doymuyor acaba ?
(2,804 puan) tarafından
Mama verdim tukuruyor ikinyudnna sonra gazını da aldm Altan üsten burnuda açtım bilmiyorm şaştım
(7,444 puan) tarafından
Kuzu karnı ağrıyor olabilir bak kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri var ebebekten almıştım ama internettede var mikrodalgada bir dakika ısıtıyorum ağrısı kalmıyordu mamanın sindirimi anne sütüne göre daha zordur her bir ölçek mama için içine bir çay kaşığı zeytinyağı koyabilirsin sindirimi kolaylaştırır rahatlatır bağırsakları yumuşatır kabızlığı önler şimdi karnı ağrıyor olabilir bir banyo yaptır olmadı banyo çok rahatlatır
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Neye delircen bacım niye doğurdun 2 aylik bebeden ne bekliyon e biz ölelim ozman direk geberiyorum ben uykusuzluktan 3 sene oldu vücut agrim kimse olsa dayanamaz analik kolay biseu mi hem 2 aylik cocuk inat etmez gazi vardır kolik olabilir doktora gotur karnına bakınca anlıyor onlar
(13,202 puan) tarafından
Yani aradaki yorumları okumadım ama baştakilere istinaden yazıyorum. Manevi destek isteyen bir anneye neden böyle bir cevap ağzım açık kaldı. İki taraf da anne. İki tarafın da dayanma gücü farklı. Bebeğe deli olduğunu kimse sanmıyor zaten. Kendi elı ayağı dolaşmış. Anlamlandıramıyorum böyle yorumları yaa. Yine söylüyorum iki taraf da anne aşağı yukarı belli rutinlerden hepimiz geçiyoruz.
(7,444 puan) tarafından
Aynen öyle bebeğe neden deli olsun sadece çaresiz bir anne fikir İstiyor
(13,202 puan) tarafından
Ve cidden kendi de çok uykusuz bir anne. Uykusuzluk mantıklı düşünmeyi de engeller.
(7,444 puan) tarafından
Bebek yorgun anne yorgun ve çaresiz üzgün
(5,240 puan) tarafından
Valla artk ne niyetle anladıysaniz anladınız kızlar Allah içimi biliyor kötü niyetle demedim bu yeter bana aslı eğer bana dediysen cok uykusuz mantıklı düşünemiyoru olabilir bende uykusuz bir anneyim orda delircem lafını görünce bende delirdim işte neyse Allah yardımcısı olsun
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Gazi yok zannedebilirsin ama buyuk ihtimal gaz sancisini yasiyor gazda zirve haftalar cunku 8-9.haftalar karninin altina sicak havlu koy ayaklarina patik giydir bir de şunu ac isiklaari kapat dene bi canim 
(3,466 puan) tarafından
Yuzustu yatir
(3,466 puan) tarafından
Buzukiorhan dan da acabilirsin o da cabuk sakinlestiriyor
0 oy
(263 puan) tarafından
Gazı var canım yazık kıyamam güzel masaj yap ve gaz damlası al rahat olur
(2,804 puan) tarafından
Masaj yaptm pıt pıt attı snra elini emmeye başladı bende mama verdm bu sefer çin gbi oldu şimdide ağlıyor uyumak istiyor belli
0 oy
tarafından
Benimde öyle büyüyene kadar sabredicez
0 oy
(483 puan) tarafından
Kundak yapıyor musun ?
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım inanan aralıksız ağlamaktan sesi kısıtlıyor artık dayanamayıp hastaneye giderken yolda susardi doktor bı sağına bı soluna bakıyordu  tahlil yaptırıyorsuk ultrason falan peşine hemen uyumasi yokmu hiç uyanmayasiya 6 7 saat daha bir aylık bile yokken yapardı bunu yanına yat senin konunu sıcaklığını istiyor olabilir bide sakin kalmaya çalış nefesini kontrol et sen nakadar sakın kalabilirsin zaman içinde o da o kadar sakinlesiyor bide uyku kısalığı dalamamadan dolayı sıcaktan uyumamisti kızim sonra ben kahve çay çikolata uyarıcı ne varsa yemeği içmeyi bıraktım yarım saate çıktı uykusu çok şükür uyarıcı şeyleri tüketme dene 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Yanında uyu canım oyy ölürüm ona seni istiyor sende elini onun göğsüne koy elini tut uyusun rahat rahat sana ihtiyacı var kız anlasana ❤️
0 oy
(307 puan) tarafından
Geçecek canım benim sabır et bugünleri çok özleyeceksin keyfi olarak bile uyumuyorlar bazen ben de çok uykusuz kaldım her anne kalır geçer Allahın izniyle elinden gelen her şeyi yap güzel bir banyo yaptır rahatlar uyur belki altı pişik değil dimi 
0 oy
(106 puan) tarafından
50 gunluk bebegim 2gundur aynı senin gibi dongudeyim başıma ağrılar girdi artık neler denedimse nafile dustu gazini cikar karnini doyur kucaktaydi yanına yatırdı artık tükendim bite enerjisi bitmeyen 2 yasindaki oğlumla savaş halindeyim onada yetişmeye çalışıyorum 
(2,804 puan) tarafından
Al bnden de okadr bnd ede 2,5 yaş çocuk d avar
0 oy
tarafından
Canım benim bebeğim de iki aylık uyumuyordu sürekli ağlıyordu ben kundak yapmaya başladım sıkı bi şekilde değil sende dene istersen ellerini sar güzelce bi de öyle dene benim kızı öyle alıştırdım iyi uyuyor valla yoruluyor kundak yaptigimda dinleniyor galiba 
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Senin kokundan uzaklaşınca uyanıyor yüksek ihtimalle yanında uzan :) ben 2 ay boyunca kucağımda uyuttum bende oturarak uyudum.. 2 ay her gün her gece.. 3. Aya girdikten sonra rahatladım çünkü artık uyuyordu kendisi.. 
(2,804 puan) tarafından
2,5 yasnda oğlum var mecbur onada ilgi lazm bn olmqzsam aç kalıyor yemiyor ,, sürekli bebeği kucağına alamıyorum kıskanıyor da
0 oy
(652 puan) tarafından
Canım uyuduktan sonra yanına giydiğin bir kıyafetini koy dikkat et ama dolanmasin bende işe yaramisti bir dene istersen 
(2,804 puan) tarafından
Ben koyunca meme arıyor ac olduğundan değil emin olmak için mamada verdn yemedi emzik yapmış beni
(652 puan) tarafından
Emzik tutmuyor mu eğer öyleyse emzik verebilirsin
(2,804 puan) tarafından
Yok ya sersem oldum hayla aynı emziği de tukuruyor ogg yapiyor ya şaka gbi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 97 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
0 oy
4 cevap 157 göst.