0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından

Valla hiç bir bilgim yok yinede kuruntu yapmayayım diye size sormak istedim. Evlendiğinde bir akrabamiz bize battaniye hediye etmiş çantalı şekilde .3 yıldır evliyim hiç ihtiyacım olmadı açmadım bile . Bugün bnm ceyizimdeki battaniyeler yetmeyince açtim içinden resimdeki kese ve taşlar çıktı . Bunlar her yeni alınan battaniyeye oluyor mu ? Yoksa Allah korusun büyü falan mı ? 

image

image

10 Cevaplar

0 oy
(4,084 puan) tarafından
Normal tasa benzio.  Kokulu tas tarzi bise degil dimiz
(163 puan) tarafından
Bilmiyorum çok zaman sonra açtım bu yüzden öyleyse bile kokusu gitmiştir.
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ayakkabılarin içinde bazen olur ama hiç battaniye de duymadım görmedim yazı şekil falan var mı aşko 
(163 puan) tarafından
Hayır kireç taşı gibi birşey herhangi bir yazı falan yok
(1,501 puan) tarafından
Korkma o zaman büyü gibi bişey olsa kesin anlardin yada anlayan biri çıkardı  bana öyle gelmedi kalbini bozma canım yine de Ayetel Kürsi ihlas Felak nas surelerini oku için ferah olsun ❤️
(163 puan) tarafından
Teşekkür ederim rahatladım biraz ❤️
(1,501 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ❤️ Allah Yuvanı seni aileni esirgesin kötü niyetlilerden ❤️❤️
0 oy
tarafından
Birşey değil kız onlar kokulu tat diye biliyorum benimkinde de vardı bir aralar kokusu var mı 
(163 puan) tarafından
Koku duymadım 3 senede geçmiş olabilir
tarafından
Aynen geçmiştir muhtemelen korkma
0 oy
tarafından
İlk defa duyuyorum yeni battaniyenin içinden böyle taşların çıktığını kendisi koymuş içine kokulu taşta olabilir mazallah okunmusta olabilir
0 oy
(293 puan) tarafından
Bizimde bir akraba almıştı böyle çıkmıştı onlarda korkmuştu büyü diye aldıkları yere mi ne gidip sormuslardi kokulu taş mi denmişti ama baya uzun zaman oldu bunu anlatali tam hatırlamıyorum bile görünce aynı şeyin onlarında başına geldiği aklıma geldi 
0 oy
(66 puan) tarafından
Oluyor canım bazi battaniyelerde. Ben de bizzat annemle almıştım ceyizime koymuştum. Evlendikten sonra lazım olmamıştı 5 yıl.sonra ihtiyaç duyup açtım içinden çıktı. Hafif kokulu taş koyuyorlarmis ama tabi uzun süreli kalınca kokusu kalmamış battaniyede.  Sıkıntı etme yani.
0 oy
(119,139 puan) tarafından
aay hedoye getirenin cocugu falan varsa o koymus olabilirde 3 yil hicmi acmadin paketi aay ben merakdan acardim nasi bisimis diye☺️
0 oy
(48,496 puan) tarafından
taşla büyü yapılıyor mu ki
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim aldığım battaniyenin içinden de çıkmıştı üç yıl sonnra açtığın için kokusu gitmiş çok güzel kokusu vardır bu taşların 
0 oy
(252 puan) tarafından
Bu taşların amacı battaniyede kötü koku olmasın.hani bazen uzun süre bir elbiseyi giymeyince dolap kokusu siner garip bi koku olur işte böyle kokular yüzünden böyle taşlar çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 809 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eflatunnnn (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 362 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 59 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.

378,318 soru