0 oy
55 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (145 puan) tarafından
Gebelikte prilam dr ne sıklıkla kullandınız, tahlil sonucu mu doktor önerdi yoksa direkt bulantım var deyince verdi mi ilacı

4 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Doktor direkt önerdi İlk üç ay kullandım  günde bir 
(145 puan) tarafından
İşe yarıyor muydu günde bir
(7,447 puan) tarafından
Evet yarıyordu çok şükür
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Doguruncaya kadar gece yatmadan iki tane sabah kalkınca bir tane aldım canım tabiki doktor tavsiyesiyle bulantilardan kusmalardan 7 kilo verdim 7. Ayima kadar son iki ay 6 kilo alabildim bebeğim de 2 kilo üç yüz gram doğdu 37. Haftada
(3,290 puan) tarafından
Bi an ben yazıyorum sandım bunu. Sen de işe yaramış mıydı ben de asla yaramadı
(3,485 puan) tarafından
Evet yaradı canım daha da yaramasaydi doktor bir tane daha atabilirsin demişti gün içinde
(3,290 puan) tarafından
Bana fayda etmemişti ya ay hamileliğim kötü geçmişti kusma bayılma mide yanması
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Çok bulantım var aşırı istifra ediyorum diyince yazdı doktor. Her gece yatmadan 2 tane içiyorum. Bulantım azalınca bırakmıştım ama bırakınca tekrar istifra ediyorum diye devam ettim
(145 puan) tarafından
Değerlere bakmadan mı yazdı
(11,086 puan) tarafından
Ne değerine bakacak ki kusma için... Çok bulantım var deyince yazdı kullan gel sonra vitamin veririm gerekirse dedi, çünkü vitamin hapları da bulantı yaparmış
0 oy
tarafından
Bulantim var diyince verdi günde 1 kere iciyordum doğuma giderken bile içtim doktora söyledim 12 saat yeme içme yasakti sezaryen olduğum için 1 yudum su ile içebilirsin dedi. Çok şükür 9 ay o ilaç  beni kurtardı 
(145 puan) tarafından
Güzel, peki değerlerine bakmadan mı direkt önerdi
tarafından
Evet öyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 117 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
0 oy
3 cevap 196 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,524 soru

11,422,471 cevap

34,980 kullanıcı

...