+1 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İstanbula giriş yapmis çoğu israil birde bir ay öncesinden bilet aldık diyorlar ne olacak halimiz bilmiyorum Allah sonumuzu hayır etsin ülke yol geçen hanına döndü neden hep biz kucak açmak zorundayız ben anlamıyorum bizim insanımızın canına kıyıp bizim topraklarımıza nasıl ayak basabiliyor bu hainlerr

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Filistine yaptıklarının aynısını türkiyeye de yapmak için geldiler tabiki. Önce kardeş komşu vb şeyler diyecekler. Sonra bizi yurdumuzda kovacaklar azınlık konumuna indirecekler. Klasik Yahudi kafası! Ve buna bile isteye izin veriliyor göz yumuluyor!
(1,559 puan) tarafından
İşin içinde oyun var kesinlikle
tarafından
Bizim İsrail'e bir kardeşliğimiz olamaz ki hiç de komşuluk hukukumuz olmadı. Eğer Tarihten ders alınmasıyla içimizde barındırmaya devam ederlerse  başka şeyler devreye girer. İnşallah barındırmazlar. Bu arada bu haberin doğruluğunu da bilmiyorum eğer doğru ise...
(1,559 puan) tarafından
Malesef doğru
tarafından
Elbette ki ne kardeşlik ne komşuluk yok kabul edilemez. Ama maalesef yurduna düşman olan, düşmanı da koynunda besliyor/beslemeye can atıyor. Hal böyle olunca ileride daha beter bir hale girmemiz muhtemel.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valaaa artikk yeterrrrr yanii devletin sinirlarimizi kapatmasi gerekk nereye kadar ya biz osmanli torunlariyiz ulkemizde gavurlarin ne isi varr
(1,559 puan) tarafından
Anlamiyorum gerçekten
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Göçmenistana hoş gelmişler yapacak birşey yok 
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Yakında iç savaş olur bizde de bu gidişle bu nedir ya yol geçen hanı başımızda sanki biri yok gibi 
(1,559 puan) tarafından
Olacagi ozaten
(1,189 puan) tarafından
Kazamiz mübarek olsun
0 oy
(47 puan) tarafından
Hem müslümanları öldürüyorlar hemde müslüman topraklarina geliyolar bu nasıl bı kafa 
(1,559 puan) tarafından
İç içe giricez artik bunlarlada yetti ya
(47 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(111 puan) tarafından
Bizim Türkiye herkese açık hic diye kötüye gitmiyoruz kendi memleketimizde yabancı olduk resmen birinin buna dur demesi gerekiyor daaaa nerdeeeee 
(1,559 puan) tarafından
Malesef dur denilmiyor kapilarimiz sonuna kadar acildi
(111 puan) tarafından
Suriyeliler afkanlar iranlilar gelmeden önce ne kadar güzel yaşıyormuşuz yaa simdi israilde gelirse günden güne kötü olucaz kimse sesini çıkarmıyor mu bunlara ben anlamıyorum
(1,559 puan) tarafından
Bizim insanimiz arada yok oldu resmen etrafimiz suriye afgan şimdide bunlar olucak ben kendi insanimiZi secemiycek hale gelicez demekki
0 oy
(610 puan) tarafından
Kendi ülkemde mülteci olduğuma inanmama ramak kaldı 
(1,559 puan) tarafından
Ben artik inaniyorum galiba mülteci olduğuma yazık gerçekten
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Suriyeliler geldi kaldi diye çıldıranlar aynı tepkiyi israilliler için de gösterse bari
0 oy
(736 puan) tarafından
Türkiye türklerin olmaktan cikti .önce afganistana dondu sonra suriye ye dondu.simdide istaille fikistine doner bizide boyle yerimizden yurdumuzdan ederler heleki basimizda bizi savunmayan halkina deger vermeyen cahillestiren haklarimizi elimizden alan adaletsiz bir yonetim varken bizim basimiza hersey gelir .
0 oy
(934 puan) tarafından
Valla bu kez s.kerler adamı. Türklerle uğraşmak kolay mı ? Hele bide 15 temmuzdan beri millet diş biliyor,şimdi yine öyle bişey olsun kanuna falan bırakmak yerine oracıkta sikarlar gırtlaklarini.
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Belliydi olacağı zaten Rabbim sonumuzu hayır etsin duyan geliyo bizi hiç bir ülkede kabul etmez zaten gitmeyiz de 
0 oy
(1,720 puan) tarafından

Ülkenin adını değiştirsin Tayyip Erdoğan da yol geçen hanı yapsın sınır kapısı zaten hep açık o kapıyı da söksün kapıdaki askerleri de alsın zaten öyle de böyle de gelen geçen giriyor ülkeye :ermm:

0 oy
(1,554 puan) tarafından
Gelmemeleri icin bir sebep var mi?

Ulkede ev alana vatandaslik veriliyor.

Neden gelmesin ki Allah askina. 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Yeter ya valla ülkeyi ateşe verip gidelim bu ne ya Bi Türkiye var herkese kapıyı açan 
0 oy
(3,422 puan) tarafından
Artık Türk görünce şaşıracağız o dereceye geldik ülke yok geçen hanı oldu mübarek 
0 oy
tarafından
Türk kalmadı ülkemizde hep başka ülke halkı yerleşti 

Sonumuz kötü demek istemiyorum ama öyle gözüküyor Allah sonumuzu iyi etsin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
18 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde muberrakt (3,915 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 491 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meryemm (803 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Doga_DVM (4,404 puan) tarafından soruldu

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...