0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde (1,343 puan) tarafından
AVM ye gitmiştik kızım trene bindi sonra inmek istemedi krize girdi ağladı susmadı eşim yaka paça götürürken kulağını çekti çok zoruma gitti iki buçuk yaşında sanki anlıyor banada bı ton şey söyledi 

23 Cevaplar

+2 oy
(8,876 puan) tarafından
Of bu tarz şeyler benim de çok canımı sıkıyo. Daha bebek yani o. Bir yerde bağırıp çağıran çocuk gördüm mü gülümserim. Herkese karşı sabrımızı zorluyoruz kendi çocuğumuza sabredemiyoruz.
(1,343 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
+1 oy
(1,073 puan) tarafından
Babasıdır normaldir yani eşini buraya şikayet etmene gerek yok
(4,210 puan) tarafından
Aynen öyle. Kendisi de yapıyor o yüzden savunuyor.
(804 puan) tarafından
Bugün 2 yaşında ki çocuğuna sabredemeyip kulak çeken, 9-10 yaşına gelince tokat atar. Tabiki de kocandan boşan demiyoruz. Ama uyarmalı bir, tartışmalı bir daha yapmaması için. Ve sen bugün babasıdır normal dersin yarın öbür gün kocasıdır normal dersin. Çocuğa şiddeti şimdiden normallestirmis olursun.
(672 puan) tarafından
Babasıdır normal ne demek nasıl Kafa yapın var çocuk o daha senin çocuğun varsa o çocuğa çok acıyorum şuan yazık valla sizin gibisinin elinde
(10,329 puan) tarafından
Babasıysa bir tane de çaksın 2.5 yaşındaki bebeğe. Kafaya bak.
(7,447 puan) tarafından
Fotoğraf ekledim bakın zaten paylaşımına anlarsınız neden bu şekilde yorum yapmış
+1 oy
(1,219 puan) tarafından
Ne dememiz gerekiyor pislik lanet herif . Oldu mu
(1,219 puan) tarafından
Benim dememle bosanacaksan eyvallah diyesi geliyo insanın:)
(13,821 puan) tarafından
Aynen oyle surekli hani ne yapayim.ne edeyim diye postlar icini dokersin fikir alirsin ama sonucta kimsenin demesiyle olcak seyler degil
(1,219 puan) tarafından
Bak mesela çözüm söyleyim eğer eşi böyleyse çocuğuna dışarı çıkarken oyalanack sevegi şeyleri yanına alsın baktı çocuk inatlasiyo hemen onlarla gönlünu alsın esinede fırsat vermesin al çözüm
(1,219 puan) tarafından
Ama şimdi diyecekler mesela hayır eşim asla böyle bir insan değil bir anda kızdı öfkelendi yaptı diyecek

Sona ben ne diyeceğim;)
(13,821 puan) tarafından
Artik kendi aralarinda cozsunler ben karismam:) tabiki yaptigi yanlis esine de bunu ancak.sen anlatirsin
+1 oy
(731 puan) tarafından
Burda bir yoruma çok kızdım babasıdır  yapar normaldir  ne demek ya biz babası bir trenden inmedi diğe kulağını çekip canını yaksın diyemi 9 ay karnımızda ağrı uykusuzluk sancı çekiyor uz yeri geliyor kadın olduğumuzu unutuyoruz akşama kadar ona kaldı ise ömrümüz tükeniyor peşinde koşmaktan bizde o zaman 2.5 yaşında ki aklı ermeyen çocuğumuzu evirip çevirip döveelim böyle bir saçma yorum olamaz ya zihniyete bakarmısınız o zaman senin evladığını hergün dövüyor babası ve sen normaldir diyor sun ben babasından bir çok kez dayak yiyerek büyümüş bir kız çocuğu olarak söylüyorum beni babam döverken annem köşe de oturur aynı senin kafadan baban işte derdi şuan anneme asla bir samimiyet duymuyorum bende anne oldum şuan anneme soruyorum nasıl bizi döverken izlerdin ses etmez din yüreğin cız etmezmiydi derdim o şiddette kalkan pis ellerinizi pis zihniyetlerinizi evlatlarımızın üstünden çekin hiç bir annenin çocuğuna babası bile olsa el kaldıramaz en ufak bir meselede bile 
(1,343 puan) tarafından
Helal olsun valla bende öyle düşünüyorum içim gitti ya normal filan değil kesinlikle
(731 puan) tarafından
Ben olsam benimde içim cız eder müsade etmek istemem bize yaptıklarının 3 1 yapmıyor babalarına biz bile ömrümüz tükeniyor peşinde elimizi kaldırmaya kıyamıyor iken arkadaş baba da olsa benim evladımın tırnağı bile kıymetli dokunamaz helede 2 yaşında
(1,343 puan) tarafından
Aynen öyle canım babası diye napalim yani ben kaç kere eşim Yokken sokakta böyle krize girdi vurmadım anlamıyor neyine vurcam
+1 oy
tarafından
Babasıdır yani kıza bilir canını çok yaktığını düşünmüyorum 
(5,240 puan) tarafından
Kizmamis yaka paça çıkarmış kulağını çekmiş ne demek canı yanmamış napsin daha öldürsün mü
(1,343 puan) tarafından
Aynen canım bunlara bişey anlatılmaz sabretmeyi öğrenecek o kadar basit değil
tarafından
Ben içeriği okumadim ki canını mi yakmis başlığa göre yazdım çocuk cokmu ağlamış
tarafından
Anlatma ozaman sende ters ters konnusuyon
Madem çok kızdın eşine daha çok kız bidaha yapmasın
(5,240 puan) tarafından
Evet ağlıyormuş oda yaka paça almış çıkmış ve kulağını çekmiş baya cocugun işte illaki canı acıdı
0 oy
(150 puan) tarafından
Tamam             
0 oy
(119,251 puan) tarafından
nolcak bi kez daha binse yaka paca goturmeye ne gerek var
(1,343 puan) tarafından
Canım binecek misin dedik onu da kabul etmedi ya biz anlamadık ne dediğini başkaları da bekliyordu o yüzden eşim sinirlendi
(1,923 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Biz öyle 5 tur binmistik:) en son zorla indirdik gene kriz geçirdi bebeğim 2 yaş çok zor ya eşim benim sabırlıdır da bende öyle ama gerçekten bazen bebekler çok zorluyor insanı birde bir kere trambolin bineceğim dedi sıra var diye ağladı, sırası geldi bu sefer binmicem az önce beni bindirmediniz, sıra bekledik şimdide ben binmiyorum diye ağladı , sonra indirdik diye ağladı yani iki yas felaket birsey ama eşimde bende gerçekten sabirliyiz sakin bir şekilde atlatmaya çalışıyoruz öyle krizlerde dikkatini başka yönlere çekmeye çalışıyoruz mesela eline bir parça sevdiği bir yiyeceği veriyorum yada küçük bir oyuncak alıp unutmasıni sağlamaya çalışıyoruz
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Eşinle konuş canim  bir daha kesinlikle yapmamasini daha cok hırçınlastiracagini falan. Erkekler cocuk bir ortamdayken malesef coxuk krize girince ne yaptıklarını bilmiyor. Bende cok üzüldüm. 
(1,343 puan) tarafından
Evet canım ya rezil oluyoruz diyip duruyor
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Babalar anneler kadar sabırlı değiller 
(731 puan) tarafından
Sabırlı olsunlar o zaman sabrının tükenmesi gereken birileri varsa oda biz anneler yemek yemedi karnı aç kaldı banyo yapmadı koktu ağladı neden ağlıyor sebeb siz 9 ay  taşıyor uz bedenimiz 7 kat kesiliyor canımız yanarken daha büyüteceğiz emziricem derdine düşüyor uz bunları onlar sabırsız olsun canını yaksın diğe yaşamıyor uz
0 oy
(8,316 puan) tarafından
Cok olmus yaşı kucukmus 
0 oy
(306 puan) tarafından
Ben kızımıza bağırsam eşim beni uyarır yapma diye nasıl kulağını çeker ya daha çok küçük bir de üstelik bu şekilde yaparsa kendinden uzaklaştırır çocuğu 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Var ya ben kulağını çektim eşim bana bı sürü laf etti dedeysjn şuan acayip linclenmistin. Eşim kulağını çektin herkes ölür böyle şeyler diyor 
(1,343 puan) tarafından
Aynen öyle canım maalesef
0 oy
(738 puan) tarafından
Benim kızımda oğlumda aynı şeyi yapıyor AVM'de rezil oluyoruz ama halimize gülüyoruz yani . Tabiki kiziriyoruz öyle yapmaması gerektiğini söylüyoruz hayır falan diyoruz 
0 oy
(457 puan) tarafından
Sorun etme canm . babası sonuçta yapanci değil.nedense biz yapınca hakketi diyoruz babası yapınca da.karisamaz diyurz .ben öyleyim kızıyorum kızlarına karismana hakkın yok diyorum .ha unutmadan kızına kızmış olabilir  sana niye laf söylüyor salk sen mi alıştıriyorsun
(1,343 puan) tarafından
Ben simartiyor musum
(1,073 puan) tarafından
Ha bak ben bunu diyorum işte Zenan
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Bu gibi durumlarda erkekler biz anneler kadar sabırlı davranamiyorlar keşke öyle olmasalar ama anne şefkati başka birsey ben huysuzlandi krize girince hiç eşime emanet etmiyorum işim arsada ben alıyorum sakinleştiriyorum 20 aylık bir kızım var eşim kulağını çekmez belki ama kızar bebek ne anlasın daha çok ağlar ben bu şekilde önlem alıyorum benimde zoruma giderdi hatta kavga ederdim 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cocugun yerinde olsam suratına tükürürdüm evladı diye yapamaz
0 oy
tarafından
Babası yapar diye bisey yok saçmalık valla eşim kızıma bağırsa ortalığı yıkarım öyle şey mi olur cocuk o anlamaz etmez illa zarar vermesi gerekmiyor iyi Babası diye kulaklarından tavana da assın oh ne iyi 
0 oy
tarafından
böyle birşeye gerek duymaz biliyomususunuz bana karsi cok hircin aglamalar krizler yaramazliklari hic bitmez evdeki makinalari bozmuslugu vardir babasina karsida boyle ama ben soylerim 50defa o soyler 1kere yapma kizim demesiyle durmasi dudak buzmesi bir oluyo 2.5yasinda kizim 
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Gerçekten şok oluyorum ben. 2.5 yaşında çocuğa vurunca mesela sizce ne anlıyor ya da kulağını çekince. Uyarı böyle mi yapılıyor. Sizin şiddeti kabullenmiş olmanız evladınızın da şiddet görmesini gerektirmez. Siz yemişsiniz anne babanızdan bakın anormal olan bu durum size normal geliyor bu psikolojik bir sorundur. 
0 oy
(7,447 puan) tarafından

image

bu kafa yapısında olmamasına şaşmamak lazım 
(7,447 puan) tarafından
O yüzden savunması zaten
(5,240 puan) tarafından
Iste çağlat dünkü meselede buna benzerdi delircem lafı cildircam lafı ayni zaten bende onu görünce bu kafada biri olarak düşündüm
(7,447 puan) tarafından
Yok sen yorumunu görsen zaten aynı şey olmadığını anlarsın bak başka yorumu var kadın şiddeti normal görüyor
(5,240 puan) tarafından
Cok yazik gerçekten
(7,447 puan) tarafından
Hemde nasıl

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Monarosa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 332 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy