0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (168 puan) tarafından
İnternette okudum gaz şişkinlik bazen karnım ağrıyor ve aşırı kabız oluyorum arastirdim hep çölyak hastalığı belirtileri ve eğer o ise ömür boyu glutensiz diyet yapmam gerekecekmis bide ben boğazına düşkün biriyim doktora gitmem gerek ama korkuyorum da nolur bana birileri desin doğumdan sonra kabızlık oluyor sonra geçiyor diye içim rahatlasin istiyorum arkadaşlar 

4 Cevaplar

0 oy
(2,306 puan) tarafından
Canim  sabah erkenden aç karna kayisi tüket kuru kayısı 5 6 tane inan bana okdar iyi gelmişti ki anlatamam  sezeryan olmuştum bide ben çok çok faydasını gordum
(168 puan) tarafından
Deneyeceğim insAllah canım sende mi kabız olmustun sezeryan sonrası üç aylık bebeğim şuan
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Ezcaden yada salıocagından kabız ilacı al canm kullan o fayda edyr bende oldm ne yapsam gecmedı onu kullandm rahatladım
(168 puan) tarafından
Emziriyorum ama şuan kullanabilir miyim
(880 puan) tarafından
Ona gore yazıyor cnm doktr soyle yoksa cok cekersın
0 oy
(935 puan) tarafından
Aman diyim ikinmayon ben çok kötü oldum kanadı artık şimdi göbek fıtığı olmuş 
(168 puan) tarafından
Oyaa n'olacak
(935 puan) tarafından
Ameliyat ama olmam
0 oy
(5,056 puan) tarafından
Bendede doğum sonrası kabızlık oldu 4 ay çektim hiçbir şey işe yaramadı en son günde 3 kaşık falan zeytinyağı içtim i iyi geldi sanada tavsiye ederim 
(168 puan) tarafından
Tamam canım denicem insAllah iyi gelir Allah razı olsun
(5,056 puan) tarafından
Faydasını göreceksin canım mutlaka dene senden de Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 16 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
5 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,098 soru

11,466,642 cevap

35,069 kullanıcı

...