0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
1 yaşında oğlum parmağını çok emiyor. Özellikle uyurken hep ağzında. Parmağı artık soyulmaya başladı. Bebeği böyle olup bıraktırmayı başaranlar neler yaptınız? 

12 Cevaplar

0 oy
(353 puan) tarafından
Bizimde bir yaşına gelmeden kendisi bırakti canım bende hep bunu düşünüyordum 
(169 puan) tarafından
Yok ya benimki bırakmadı. Hatta şu bir haftadır daha fazla emmeye başladı.emzik tutmadı hiç. Doğduğundan beri emiyor parmağını
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kizim 14 ay emdi artik deli gibi emdigi için kaniyor yara oluyordu cok uğraştım hastane tipi kahverengi bantla bantladim 10 günde unutu şükür yemeside duzeldi 
tarafından
Tekrar eden boğaz enfeksiyonu hastne yatislari çok ugrastik
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Ay kızım parmağını emiyordu ta ki enfeksiyon kapana kadar hastanede 3 gün kaldık eve geldiğim gibi emzik aldım parmağına acı eksi tuzlu ne varsa sürdüm baktı köyü geliyor emzige alıştı 20 aylıkkken grip oldu ememiyordu ki aramıyordu da bende sakladım gidiş o gidiş hepten kurtuldum 
0 oy
tarafından
Parmagina yara bandi sarmistim gecti
(169 puan) tarafından
Gece de mi sarmıştınız
tarafından
Gece gunduz
(169 puan) tarafından
Bandı çıkarmıyor mu peki
tarafından
Cikariyordu ama bi sure sonra alisti
0 oy
(830 puan) tarafından
Benim kızımda emiyor 15 aylık bırakmadı hiç. 2 yaşına kadar normal diyorlar. O zamana kadar geçmezse ben de deneyeceğim bir şeyler. Ama azaldı biraz .
0 oy
(3,120 puan) tarafından
Şey sürebilirsiniz neydi o be yâ ay aklıma gelmiyor salavât çekeyim sabır taşı heh 
(997 puan) tarafından
Şu yorumu yaparken kesin 5 dakikan geçmiştir :D
(3,120 puan) tarafından
:D düşündüm birazcık
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Ben de şurda yerimi alayım. 13 aylık. Aralıksız emiyor. Parmağının üzerinde nasıl gibi scar dokusu oluştu artık ve geri dönüşü yok yani onun. Çıldırmama ramak kaldı. Yarabandı falan da kesmiyor. 30 sn.de çıkartıyor. Bakalım yurt dışından bir aparat sipariş verdik. İşe yararsa paylaşırım burda
(1,585 puan) tarafından
Herkes enfeksiyondan falan bahsetmiş sizde de oldu mu böyle bir durum? Benim kızım da doğdu doğalı emiyor ama henüz 4 aylık
(4,400 puan) tarafından
Yol bizimki hiç hasta olmuyor maşallah. Bünye meselesi bence o
(1,585 puan) tarafından
Ay bunu duyduğuma çok sevindim çünkü herkes sürekli enfeksiyon kapıyor parmak emdiği için diyip duruyor çok üzülüyordum
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Biraktiramadik 7 buçuk yaşında hala emiyo 
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Yeğenim 5 buçuk yaşında hala emiyo uyurken 
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Benim oğlum 16 aylıkken azı disler çıkarken emmeye başlamıştı isaret parmagini simdi 3 yaşında 1 haftadır emmiyo şükür  ateş kusma oldu bende elin parmağın sürekli ağzında mikrop kaptın o da ateş kusma yaptı dedim serum flan taktılar gene öyle olur diye sanırım parmağı emmekten vazgeçti yoksa ne yaptıysam bende biraktiramamistim  uyku geçişlerinde ve çizgi film vs izlerken emerdi hep benimki
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Yara bandı yapıştırdım emzik verdim emziği tutmadı ama bandı sokuyor yine yapıştırıyor dun eline sirke sürdüm öğle unuttu
0 oy
(636 puan) tarafından
Benim kızım 3.5 yaşında asla birakmiyo. Ne denediysem olmadı. Aklı erince bırakır heralde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 275 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Anne adayiiii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...