0 oy
1,077 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Baska bi adam olsa bin kere suratma vurmustu hic kadin gibi yiynmeti bilmyorum bi allahin gunu de guzel bisi giyip makyak yapmam bazen aynadan kendime bakinca kizim adamdir hala senle yatyor diyorum lastikli bi etek ustune sacma sapan bi gomlek yada bi sweat giyerim kapaliyim ama hic evde esime sacimi guzelce tarayip acip makyaj yapmam offf ben niye boyleyim yaa nefret edyorum kendimden

31 Cevaplar

+7 oy
(4,986 puan) tarafından
Yapan adam hersekilde yapar dünya starlari aldatılmış 

Ama eşe süslenmek iyidir birgun suslende adamı şaşırt 
(999 puan) tarafından
Abooo 12 senedir eşimle sevgiliyiz 1 yıldırda evliyiz beraber aynı üni okuduk bekarken neredeyse beni hiç makyajsız görmedi model gibiydim :D evlendikten sonra neredeyse hiç makyaj yapmadım süslenip karşısına çıkmadım bana diyor ki beni dolandırdın hiç böyle değildin :D
(4,986 puan) tarafından
Hahahah doğru demiş adam ☺️☺️
Şimdikiler diyormuş ya evleneceğiniz kişinin önce bir elini yüzünü yıkayın gerçek yüzünü görün sonra evlenin diye ☺️☺️
(999 puan) tarafından
Tazikli sudan geçmesi lazım artık canım ya :D
(4,986 puan) tarafından
Puhahahahaha aynen yaa kız kaç kat sürüyorlar bazen YouTube de izliyorum nasıl değişiyor yüzleri bir mucize çıkıyor ortaya makyajla ☺️☺️
(1,045 puan) tarafından
Bende yapamadım paspal paspal açtım yine kapıyı buraya takıldım bir baktım ki gelmiş yine sınıfta kaldim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gün icinde bende öyleyim cocuklardan hâl mi kalıyor kız :))
tarafından
Benimki ozenir sabah kalkar sacini fon yapar parfumhnu sikar giyinir gider
tarafından
Bu sna ozenmek degil yanlis anlama disari ozenme senle yataga girerkende ayni ozeni gosteriyomu ona bak
tarafından
Ay inanmıyorum sana canım bak eşin kendine bakıyormuş sende bak alışkanlık haline getir.bir videoda görmüştüm adam karısından şikayet ediyordu evlendikten sonra kendini saldı öpmeye tiksiniyorum işte kendine hiç bakmıyor artık evlenmeyin falan diyordu;0
tarafından
Bana karsi naziktir 4 senelik evliyiz hic bi zamn dis gorunusumle beni vurmadi ustumu basimi elestirmedi deger veryor belkide kalbimi kirmak istemyor
tarafından
Aynen öyle katılıyorum canım
0 oy
(169 puan) tarafından
Keşke kendini sevsen ve daha özen göstersen. Gün içinde makyaj yaparım giyimime dikkat ederim kapalıyım ama evin içinde eşimle tek olduğumuz için tayt tşört bazen şort falan giyerim. Fön çekerim değişik şeyler yaparım benim hoşuma gidiyor :) 
tarafından
Ne guzel yaa bende oyle olsam keske
(169 puan) tarafından
Senin elinde canım da içinden gelmiyo işte
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de pijamalarla geziyorum ne giysem ne alsam onu da bilmiyorum ki saçma olacak ama utanıyorum da bi yandan 
tarafından
Bende oyleyim cok cekiniyorum oyle seylerde
(105 puan) tarafından
Ayy ben de hala cekiniyorum yaklasmiyorum o yaklasmadikca bir de biz hala ilişki konusunu tam oturtamadik sanırım cinsel terapi almamız gerekecek ben ilişki anında zevk alamıyorum onda da bazı sorunlar oluyor öyle olunca da bazen istesem bile geri hevesim kaçıyor üzülüyorum :((
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Neyin yanlış olduğunu biliyosun aslında bir adım at. Evde abiye giymeni beklemez kimse zaten ama güzel etekler ona uygun badiler giy. 
tarafından
Ya ben kapaliyim zaten bende istyorum ki evde kot pantolin dar ustune guzel crop kazaklar giyim esim disarda gorup ozenmesin diye ama hep dusuncede kalyor hayata geciremyorum
(8,860 puan) tarafından
işte biliyosun eksikliği bu da güzel bişe. Evde güzel triko pantalonlar var mesela hem rahat hem şık duruyo.
0 oy
tarafından
Valla çok normal canım ben bebegimin olmadan önce kendime bakardım çok iyidim şuan bebegimiz oldu inan vaktim olmuyor eşim geç geliyor hani ona baktiripta yapsam o da olmuyor gün içinde de bebekti ev işi yemek bulaşık çamaşır derken bi bakmışım akşam olmuş saldim artık kendimi bi de yorgunluk uykusuzluk cabasi
tarafından
Benim oglum 2.5 yasinda vaktim cok olyorda aptaligimdan yapamyorum
tarafından
Keşke benimde zamanım olsa eşimi geçtim kendim için biseyler yaparim
0 oy
tarafından

Ayy bende az önce yemeği yaptım bebek ağlıyordu 2 aylık baktım uyudu hemen odaya fırladım:dizzy:tayt üstüne tişört giydim bir rimel birazda allık sürdüm.kivircik saçlarımı at kuyruğu yaptım:ermm:kuççuk küpelerimi de taktım bekliyorum şuan:Dinan bugün temizlik yaptım bebek durmuyordu yemeği yaptım birazda kendime çeki düzen verdim,ama yeterli mi tabiki de değil benim de şikayet ettiğim konulardan biridir süslenme işi<3bir yerden başla önce kendin için kendini daha iyi hissedersin:)

tarafından
Benim vaktim var 2.5 yasinda oglum ama ne bilim usenyorum ceknyorum
tarafından
Bende üşeniyorum her zaman yapmıyorum tabi ama ruhen iyi geliyor biraz makyaj hoş koku kremli eller vs.disarda çok güzel ve çok bakımlı kadınlar öyle düşünerek yapmaya çalışıyorum ben:0
0 oy
(3,348 puan) tarafından
Bende aynı senin  gibiyim  bekarken  kendime daha iyi bakardım çocuk  olunca  kendimi saldım  seven her  türlü  seviyor 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Niye nefret ediyorsun kendinden canım giyiver bir pantolon üstene sık bir buluz saçını tara bir toka at bir fondöten bir ruj sür çok zor degilki neden yapmıyorsun 10 dakikanı alir
tarafından
Ben kapaliyim normalde o yuzden oyle guzel dar pantolonum yok eteklere gore de ust aldigim icin guzel bisi yok istyorum ki esim disarda gordugu bayanlara ozenmesin bendr evde oyle giyinim
tarafından
Bende kapalıyım canım ama evde açığım.evde de kapalı giyinsek ohohooo kocamizin anası olacaz tövbe tövbe biz onların esleriyiz:)
(2,470 puan) tarafından
Dert ettiğin şeye bak al Kiz sende bir pantolon tayt falan giy böyle aynaya bakıp yakinmanin sana faydası i var biryerden başla yeteri içinden gelsin eteğine azbir yırtmaç yap kıvır yukarı buluzunu göbeğinden bağla açık seksı görün
0 oy
(680 puan) tarafından
Bu ben ama eşler de büyük etken galiba 
tarafından
Bilmyorum belkide
(680 puan) tarafından
Ben öyleyim en azından ben iki güzel söz yazsam karşılıgını verir ama kendinden hiç demez KADIN SEVİLDİKÇE GÜZELLEŞİR  miş
tarafından
Oyle gercekten haklisin erkekler biraz uzak duygusalliktan
0 oy
(873 puan) tarafından
Bende 2 cocukla saldım hata hıc makyaj olsn sus pus olsn yapyrdm ben baktm esım hep soguk karsıma aldım konustm ve bana dedikleri, biliyorum cocuklardan zamn kalmyr belkı ama bnm ıcın suslen guzl giyin yapamyrsan bıle evde giydiklerinı ben gelınce degstr guzl giyin guzl koku dus krem vs gıbı yap dedı ve ılk anladm ozenmedim ve bu ıkı defa daha soyleyınce jeton dustu ve aklım basıma geldı her zmn sa olmsa esım gelmeden kosyrm hazırlanıyorum eş bızı guzl bakımlı onun ıcın ister ve sımdıkı aklım olsa en basta gıyınırdm ben evde giyinince kalkıp pencerelerı kontrol edyr acıldı mı ruzgar dan falan ne oldu dedıgımde seni kimse gormesn benden başkası dıyr ve hosuma gıdyr :) 
tarafından
Hahaahaa benimde eşim öyle perdeleri kontrol eder bende konu sahibine bir kaç şey yazdım ama her zaman bende üşeniyorum mesela neler yapiyosun canım fikir olsun bana:)
(873 puan) tarafından
Esım gelmeden kosyrm yatak odasına komple ustumu degstryrm acık gıyınyrm:) sonra yuzumu yıkyrm nemlendirici suruyorum surme suryrm hafıf pembe ruj suryrm sacımı topluyrm guzlce deodorant suryrm parfum sıkıyrm en sonda krem suryrm avonun kremleri cok guzl ve kalıcı tavsiye edrm esımde beyenyr en sonda aynada kendime bakyrm ayy ne kadr tatlı ve guzl oldm seker vjbj kız dıyrm gaz alıyrm oyle esım gelınce ınankı goryr opuyor sarılyr gel oturak dıyr:) dedm bırsey mı oldu yoo dıyr dedm işim var pesımde dolanıyor korkıyorkı bırı pencereden gorecek her gırdıgım odaya gelip perdeyi ortuyor :)
tarafından
Hahaahaa süpersin ben bile şuan etkilendim senden:)
0 oy
(12,947 puan) tarafından

İş dış görünüşe kaldıysa kocalar tüy yumağı halleri ile şükretsinler ki seviyoruz sarılıp uyuyoruz onlarla.

onlar da evde don atletle gezmiyorlar mi 
0 oy
(310 puan) tarafından
Aynı ben bazen aynaya bakıp diyorum ki ben kendimi bile bagenmezken o nasıl beğeniyor beğeniyorum dediği zaman acaba yalanmi söylüyor diye düşünüyorum 
0 oy
(436 puan) tarafından
Erkeklere güven olmaz.Sizi eleştireceği zaman her şey için geç olmuş olabilir.
0 oy
(892 puan) tarafından
Öyle deme senin de demek ki güzel yanların var örneğin  ben de evde özensizim ama eşim demişti ki Bi kere bana sen bu kadar anlayışlı sabırlı biri olmasan biz yürütemezdik.. Demek ki adam bu yönlerimi seviyor belki de 
tarafından
Bende cok anlayisli sabirli sorun cikartmayan bir insanim gercekten
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende çocuktan sonra saldım halim kslmiyorki bugün bı baktım kendime anam benden daha çekici 
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Ben de öyleyım 2 cocuk dişimi. Fırçalasam. Yarabbı şükür dıyorum. Ama evde etek falan gıymem tayt tişört falan gı yerım renkler uyumly olur. En azından. Bı de dışarı çıkarken falan güzelce gıyınırım.zatten makyaj falan. Yaptırmaz da guzelxe gıyınıp. Basımı. Örtmem bıle onun hosuna gıder begenısını bi. Güncellerim :). Evde de kapalı dur falan. Dıyor cok yakıstırdıgı için ama imkansız yani. 
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Şimdi kalk git taytın varsa tayt giy ustunede bir tişört,elini yüzünü yıka bir saçını topla sonrada parfüm sık oldu bitti,hiç pijama takımın yokmu güzel yada illaki eteğin altına giydiğin tayt vardır onu giy tamam mı 
tarafından
Tayt varda hava soguk artik giyemem
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Kendini sevmeyle işe başla bir kere bir şey alıp giyersen evde gerisi gelir 
0 oy
tarafından
Tarkani aç yap bı güzellik beeee ahahahahah 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 398 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Segvi (60 puan) tarafından soruldu