0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (265 puan) tarafından
Ev aldık borç aşırı çok bizden öncekiler kilere tahta çakmış duvara bildiğimiz odun yani beyaz sunta falan değil sarı odun kıymıklı falan neyse ben burayı nasıl adam ederim dolap sorduk 30 binden başlıyo adam akıllı yaptırması 3-4 bin liralık dolaplar var internette ama işimi görmez eşim seneye yaptıralım şimdilik idare et dedi tamam dedim 

Şimdi ben bu rafları kaplamaya karar verdim neyle kaplasam başka türlü çok çirkin ve birkaç defa kıymık girdi elime 

Ne dizsem çirkin duruyo kapağı falan yok ya idare edecem ama sıkıntı yok kilerde dolabımda olmayiversin sıkıntı yok 

12 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
Rafları sökme şansın yok mu ? 30.000 falan değil ya abartı fiyat söylemişler bende yaptırcam kilerime dolap 
(265 puan) tarafından
Sökülmeye sökülüyo ama ben dört tarafı dolap yaptıyım boydan boya fazla tencerelerim falan var hepsi sığsın diye bide çamaşır makinası da kilerde
(7,458 puan) tarafından
Başka yerlerden fiyat al dolap için yaptırana kadarda şık raflar var onlardan kullanabilirsin
(265 puan) tarafından
Kapaklı daha derli toplu ya ondan öyle istiyorum
(7,458 puan) tarafından
Dolabı yaptırana kadar dedim zaten
-Reklam-
0 oy
(2,737 puan) tarafından
Tahtaları zimparalayahilirsin. Kiymiklar gider böylece.
(265 puan) tarafından
Evet öyle yapıp kaplamayı düşünüyorum
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Kuzum A101 bim lere geliyor dolaplar uygun da onlara baksana 
(265 puan) tarafından
Bi bakıyım tekrar aldın mı sen hiç oralardan dolap kalitesi nasil
(7,607 puan) tarafından
Ben almadım ama alanlar var çevremde iyi diyorlar cnö
(265 puan) tarafından
Tamam çok saol bakıyım
0 oy
(1,959 puan) tarafından
Kiradayim benimde evde kiler var ben eşimin bekarlık dolabını koydum içindeki raflarında çıkardım duvara monteledim elimde biraz tahta vardı onuda içine ekstra raf yaptım çok iyi oldu kıyafet dolabı gibi siritmiyor biraz zaman geçsin dolabida duvar kağıdı tarzı biseyle kaplamayı dusunuyorum
(265 puan) tarafından
Benim normal tahta kaplarım bende heralde
(1,959 puan) tarafından
Kıymık var diyorsunuz yinede risk olabilir heleki evde çocuk felan varsa bence tahtayı baştan kestirin yada ikinci el let go dan vs sipariş verseniz daha sağlıklı olur ikinci elde olsa uyguna gelir kaplarsiniz yeni gibi olur hemde
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Normal  tahta demişsin eğer tutarsa ucuzluk yerlerinde yapışkanlı kağıtlar satılıyor  annemler köydeki evin mutfak dolapların iç kısımlarını kaplamislardi öyle  yırtılan birsey değil bir bak onlara istersen.Adini bilmiyorum sadece.
0 oy
(70 puan) tarafından
A101 e gelen dolapları takip et
0 oy
tarafından
Boya güzelce zımpara yap beyaza boya kuruyunca üzerine su dantelli örtüler var buzdolabı için onlardan al yada onları ört mis gibi hepsini aynı kutuya köy ay ben çok severim öyle kileri resmi olsaydi bakardım 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benım de giyinme odasını kiler yaptık bütün fazlalıkları oraya koyuyorum kapakları yok duzenlı tutmaya çalışıyorum erzak dolabı balkonda var yaptırmış müteahhit bızde yeni aldık evı eksikler var ama borç önceliğimiz bekliyoruz suan 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Canim önce o rafları bi güzel zımpara yap bu sayede pürüzsüz olur sonra da boyayabilirsin
(12,469 puan) tarafından
Foto atma şansın varsa fikir vermek daha basit olur canim
0 oy
(49,835 puan) tarafından
kapla canim yapiskanli folyolar var fiyati cok gelirse normal renkli kartonlar oluyo ya onlardan yapistir simdilik
0 oy
(922 puan) tarafından
2.el dolap alabilirsin uygun oluyor canım daha iyi olur bence
0 oy
tarafından
Cok güzel mdf dolaplr  var canm ondan alsana abartms  adamlar 3.5 de yapılır  alinir  fotoğraf atsana büyük mü alan 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 187 göst.
26 Mart 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 152 göst.
21 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 378 göst.
14 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (1,502 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 270 göst.