0 oy
109 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Daha önce burda durumumu anlatmıştım diğer hesaplarımın şifresini unuttum o yüzden yine açtım sorum şu bu adam bebeğin ölümüne sebebiyet verdi ve beni hamileyken dövdü darp raporlarımda var bu yüzden 1 hafta hastanede yattım sürekli gözetimdeydim 5 aylıkken hastaneden polise ifadelerimi verdikten sonra ailemin yanına gittim orda kaldım ev tuttum 2 yıllık kirasını verdim çocuğum emmedi mamasını aldım devletten maddi yardımda alıyorum vs vs aklınıza gelecek her şeyi ben tek başıma üstlendim doktor dedi kendini yormayacan ben çocuğum için çabaladım şimdi de babalık davası açmış hamileliğimde tek kuruşu dokunmadı ayrıldıktan sonra ve şimdi bebeğim 4 aylık her şeyi ben tel başıma yaptım bunlarin hepsinin tazminatını isteyebilir miyim bu çocuğun giyimi maması ayrı eve çıktım öbür ev çok küçük ve Rutubetliydi o yüzden 95.000 tl verdim bu eve ee bu çocuk 1 hafta da 2 paket mamada bitiriyor. İnsanlardan topladığım borç paranın haddi hesabı yok aşırı derecede maddi olarak zorlandım şimdi birde tıpış tıpış rahatlıkla çocuğu görecek mi Gerekirse giderim çektiğim gönderilen paranın hepsinin dekontlarını da çıkarırım. Ama bana ne düğün yaptı ne bişey bedavaya götürdü şiödi onca masraftan sonra çocuğumu da tek başıma büyütüğüm evladımı en azından bedavaya görsün istemiyorum... 

3 Cevaplar

0 oy
(1,219 puan) tarafından
Ne demek babalık davası yani çocuk benim olmayabilir demekmi istiyo 
(1 puan) tarafından
Hayır çocuk benim demek istiyor 2 yıl önce boşanmıştık aldatma hakaretten ötürü 2 yılın ardından tekrar karşıma çıktı yalvardı yakardı ağladı pişman oldu bende ***** kafam affettim ne nikah kıydı ne bişey sonra da hamile kaldığımı öğrendim hamilelik sürecimde yapmadığı *** kalmadı sonra karın ağrısı ile hastaneye düşünce orda elimden geleni yaptım doktorun şiddetten dolayı iç kanaman var dediğini duyduktan sonra ordan raporu aldım ettim kurtuldum öyle işte
(1,219 puan) tarafından
AA sizinki degisikmis yaa Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy selin gerekli heryere başvur normalde babadır derim ama gecirdigin süreci doğuma kadar biliyorum asla haketmiyor hastanede yattigin günleri bile unutmadım uzak durmasi için herşeyi yap lütfen 
0 oy
(6,148 puan) tarafından
Yani onun bu davayı açmaya hakkı var maalesef. Hiç olmasa da. Siz de tazminat açabilirsiniz ve bence kazanırsınız. Dişli bir avukat lazım. Bu zamana kadar nerdeydi. Size bir de iyi şahit lazım. Nafaka da alırsınız çocuk için 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 458 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde Berna (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 534 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.