0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Vajina daraltma ameliyatı olan varmı aranızda benimki doğumdan sonra genişleme oldu ilişkiyi çok etkiliyor haz alamıyor insan :'(

5 Cevaplar

0 oy
(3,375 puan) tarafından
Ben öldüm canım ama benim rahim sarkmisti idrar kesesi de sarkmışdi hem onlar kaldırıldı hem daraltma yapildi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer ameliyat olmak istemiyorsan ama zevkte vermiyorsa ilk sen boşal sonra eşin ilişkiye girsin öyle sanki hiç doğum olmamış gibi ikinizinde hoşuna gidecek bı deneyin bunu 
(1,575 puan) tarafından
Leyla2000 esınle o kadar sorun yasıyorken son postundan bahsedıyorum burda bu sekılde ılıskı tavsiyesi vermende bır tuhafıma gıttı vallahi
tarafından
Canım eşimle sorun yaşıyorum diye hani 8 yılık bı evliligimiz var ya
tarafından
O yüzden yazdım eşimle sorun yaşıyoruz diye bu şeyleri yasamadikmi sanki
(1,575 puan) tarafından
Bu derece bır sıkıntı varken esımle alakalı konuşmayı bırak dusunmezdım bıle sanırım
tarafından
Canım sadece bı fikir benimle yâda eşimle sorunlarla alakası yok ki
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Canım sarkma olmadıysa lazer öneriyorlar ama araştırmak lazım 
0 oy
(322 puan) tarafından
Kizlar bende bu soru açılmışken soruyum bari sezeryandada vagina,genişlemesi olurmu 4sezeryan oldum hiç normal doğum olmadı eşim soyluyo genişlemiş diye ama ben hissediyor um dar bebek yağı olmadan olmuyoo imkansız bişe siz anladiniz 
(322 puan) tarafından
Ngs  bilmiyom cnm hep öyle der doktor çocuğun kafası çıkmaz çatin dar sezeryan dedi
(322 puan) tarafından
Zamanyolcusu olmuyo cnm tıkanık sankii ya illa yağ olck
(322 puan) tarafından
Zeynep bence doktor abatiyo geniş olsa neden sezeryanla doğurduk acaba
(349 puan) tarafından
Nergis ben kendim istedim sezeryan olmasını . Özele gitmiştim direk sezeryan deyince dr muayene edip bakmadı bile . Agrıneşiğim düşük normal doğumu kaldıramazdım diye düşündüm
(322 puan) tarafından
Aman olsun cnm herifler her şekilde kadınların her şeyine kulp buluyorlar kadınız doğum yaptikk  demi
0 oy
(361 puan) tarafından
Bende rahatsızım bu durumdan. Zevk olarak değilde vajinadan çıkan sesler utanç verici 
(380 puan) tarafından
Bende o seslerden dolayı çok utanıyorum başlarda eşim bilmiyordu gaz yapıyorum sanıyordu
(361 puan) tarafından
Çok kötü oluyor ya. Gaz çıkarıyor gibi. O ses nasıl çıkıyor vajinadan onun olmaması için daraltmak mı gerekiyor ameliyat mı lazım
(380 puan) tarafından
YouTube den bir video izlemiştim https://youtu.be/-3PPzvlQQmE?si=HAjkt9S4x-hkrprx bak istersen

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem_A (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
17 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilan13 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

379,293 soru

11,353,232 cevap

34,824 kullanıcı

...