0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (285 puan) tarafından
34 +4 haftalık gebeyim dün akşam suyu gibi bişey geldi bugünde doktor sinrida ddi büyük hastebeye gönderdi doğarsa erken mi kyveze girer mi napalar

7 Cevaplar

0 oy
(9,113 puan) tarafından
Havuç suyu iç canım bol bol. Kardeşimin de sınırdaydi sonra normal seviyeye çıktı. Su sızması vardı onun hatta. 
-Reklam-
0 oy
(11,024 puan) tarafından
Bende de oldu çok su içtim dinlendim havuç suyu içtim korkma.benimde sinirdaydi.toparladi
0 oy
(1,573 puan) tarafından
küveze gırıp girmemesi bebegın saglıgına kendı basına nefes alıp verme yetısıne vs baglı hafta ıle yada kılo ıle falan alakası yoktur bunun canım

su sınırda ıken nasıl cıkarmıslar anlamadım bol bol havuc suyu ıc hareketleri takıp et aksi bir durum hissedersen acıle gıt hemen ınsallah sag salım kucagına alırsın 
0 oy
(8,402 puan) tarafından
Canım 35 haftadan sonra erken doğum sayilmiyo bile bebeğin kaç kilo diyolar 
0 oy
(7,770 puan) tarafından
Bebeğin kilosu iyiyse doğduğunda bir problemi yoksa küveze girmez. Ama şimdi bunu düşünmeyin siz. Doktorları dinleyin. Onlar bebeğin olabildiğince anne karnında sağlıklı bir şekilde kalması için uğraşırlar. Olmuyorsa doğum derler. Ben de 35 te doğum yaptım bebeğim 2 hafta geriydi küvezde kaldı ama şimdi çok şükür iyi
0 oy
(5,200 puan) tarafından
Varsa karpuz ye birde havuç suyu iyi cnm  dinlen hiç kalkma bile 
0 oy
(13,186 puan) tarafından
Sağlıcakla kavuşun inşallah. 37+2 doğum yaptım ayni durumdan dolayı. Uç gün kaldı küvezde solunumu hizliydı tedbir amaçlı. Sizin küçükmüş girer büyük ihtimalle

Allah yardımcınız olsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.

389,326 soru

11,639,924 cevap

35,434 kullanıcı

...