0 oy
513 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kışlık alışveriş yapacak olanlara fikir amaçlı paylaşıyorum kızlar hepsini Instagramda badebebe var ordan aldım çok güzel sıcacıklar. Önce 3 takım aldım nasıl gelecek diye çokkk güzel geldiler sonra diğerlerini aldım. Bunların hepsi 950₺ tuttu kargo ile 3 takım daha aldım onları bekliyorum şimdi :D oğlum iki yaşında 14 kg 91 cm, 5 yaş aldım 2 sene rahat giyer kalıbını ona göre ayarlayin diye söylüyorum 2 yaşa 4 yaş olur ama ben büyük aldım 2 yıl giysin diye. Bu şekilde yani sizle paylasmak istedim uygun olunca 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Güle güle giyinsin
tarafından
Çok teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(8,863 puan) tarafından
Cano bunlar minicity ürünleri benim aldıklarından da almışsın renk farkli sadece ben takımların tanesini 100 120tl arası aldım swn kaçtan aldın 
(5,174 puan) tarafından
Mincity kalıpları nasıl acaba
(8,863 puan) tarafından
Minicity kalıpları dar bacım ben 3 yaş aldım hepsi tam oldu 12 kilo 85 cm oğlum
(5,174 puan) tarafından
Benim kızımda 12 kilo teşekkür ederim ☺️
(8,863 puan) tarafından
Ricaederim canım benim oğluma 3 yaş boydan azbi pay kaldı ama göbekli olduğu için enden tam gedi aklında olsun
(5,174 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
1,5 yaşa 3 yaş mı almam lazım ?
tarafından
Valla kilosuna boyuna da bağlı ben 2 sene giysin diye 14 kg 91 cm ye 5 yaş aldım. Çocuk kızsa belki kalıpları farklıdır kızlar için. Erkek için bu şekilde
tarafından
11 kg 79 cm. Tam kalıp diyor hep o yüzden sordum.
tarafından
Asla tam kalıp değil. 3 yaş olur bence ama siz bilirsiniz tabi yanlış yönlendirmeyeyim çünkü boyu kısa 4 yaş büyük olur sanki
0 oy
(733 puan) tarafından
Çok güzel güle güle kullan kullanın 
tarafından
Çok sağolun ☺️
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Can sağlığıyla giysin cnm hemen bı göz atayim
tarafından
İyi yapmışsınız
(1,009 puan) tarafından
Kargom bugün gelecek ins foto atarım
(1,009 puan) tarafından
Kargom Geldi cnm teşekkür ederim her sayfaya insan güvenmiyor kaliteside guzel
tarafından
Ben bu takımlar dışında 5 takım daha aldım onlar da çok güzel geldiler. Güle güle kullanın para oldukça stok yapmalik ürünler ilerisi için. :))
(1,009 puan) tarafından
Aynen bende ins 1 ay sonra 6 7 tkm daha alirim hem o zaman a kadar yeni tkm gelir
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Desenleri nasıl buldun resimler arasından mı. Güle güle giysin 
tarafından
Nasıl yani :) badebebe sayfasında paylaşımlarindan beğendiklerimi aldım ellwrinde varsa, çok teşekkür ederim
0 oy
(17,343 puan) tarafından
Güle güle kullanın inşallah ☺️ 
tarafından
Çoook sağolun ☺️
0 oy
(120,697 puan) tarafından
anaaa cok guzeller 
tarafından
Evetttt aşırı uygun, yıkayınca da birşey olmuyor. Şuan daha güzel modelleri geldi kendimi zor tutuyorum almamak için :(( :D
0 oy
(13,809 puan) tarafından

2 yaşa 5 yaş nedir kız 

Belki kalıpları ufak ve bunlar makina da çeker :)

tarafından
2 sene giysin diye öyle aldım, eğer sadece bu sene giysin derseniz, 2 yaşa 4 yaş alın. 92 cm 14 kg çocuğun 4 yaş alsam bu yıl tam olurdu :)) kalıpları küçük çünkü baya. Birde asla çekmiyor kaç kere yıkadım ☺️
tarafından
Kardeşimin oğlu var 3 yaşında 102 cm, 16 kg ona 7 yaş aldım cuk oturdu 6 yaş alsam olmazmış :D bu sene giyer anca onu da. Öyle kalıpları ama güzel yumuşacıklar
0 oy
(1,795 puan) tarafından
Güle güle giysin canım, bade bebe adana mı kullanıcı adı sayfanın 
tarafından
Çok teşekkür ederim, evet canım bedebebeadana
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Canim çok güzel aldiklarin. Güle güle kullanın. Ben de baktım o sayfaya ama bikac tane cikiyo aratınca. Hangisi acaba tam isim ya da link paylasirmisin?
tarafından
Çok teşekkür ederim, badebebeadana bu şekilde aratin bir tane sayfa var

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 390 göst.
16 Ekim 2022 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 196 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 199 göst.
12 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mormelade (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 218 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,453 puan) tarafından soruldu

396,444 soru

11,858,841 cevap

35,956 kullanıcı

...