0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (178 puan) tarafından

Okula gidyo arkadasi vuruyor hep cocunuza gidiyorsu uyaryosun ogremen uyaryo annesine soyluyorsun yapma oglum diyo bitti napim yapma dedim iste diyor. gene cocunuza vuryo o kadinin cocugu. naparsiniz? (Gecmiste kardesimi buyuturken basima gelmisti bazi kadinlar da boyle sorumsuz gercekten kiz uyar sende yapma olumla olmyo ben gidip cocuga bise diyemem terbiyesini annesi verir .anasinin terbiyesi yoksa onuda ben veririm deyip dalarim:D

13 Cevaplar

+1 oy
(1,292 puan) tarafından
Bir öğretmen olarak yanlış anlaşılmak istemem ama eğitim ailede başlıyor ve bu gibi durumlarda aile kendini işin içine sokmazsa okul hiç bir şey yapamıyor. Benim de şuan 12 yaşında 7. Sınıfa giden bir oğlum var bazı şeyler biz de yaşadık ama insan işin içindeyken daha fazlasını görüyor. Bir örnek vereyim bir çocuk bütün arkadaşlarına küfrediyor e çocuklar dayanamıyor kavga çıkıyor anneyi çağırıyoruz benim oğlum hayatta küfretmez diyor ama konuşma esnasında ağzından telaffuz edemeyeceğim küfürler çıkıyor. Gerisini siz düşünün. Ben bir anne olarak ne yaparım durumu okulla görüşüp ailenin nabzını yokşatım çözüme ulaşılnayacak tiplerse de çocuğumu kimseye ezdirmem ezerim (lütfen son cümlede eğitimci değil anne kimliğimi göz önünde bulunduralım) 
(2,484 puan) tarafından
Katiliyorum +++++
Ben onu elalemin oglu gelip vursun diye buyutmedim
(1,292 puan) tarafından
Aynen tabi. Ne zahmetler ne zorluklar çekiyoruz gözünün içine bakıyoruz evlatlarımızın
(178 puan) tarafından
Iste boyle cocuklarin ailesi genelde boyle olyo.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendi çocuğuma da karşılık vermesini öğretirim :P şaka şaka. Valla böyle bi durum varsa iş okul yönetimine kadar gider. Ya terbiyesini vericekler ya da işi resmiyete taşicazzz

(178 puan) tarafından
Kiz inan artik yonetim bile bas edemyor .kiz cocugu ogretmene ana avrat duz gidyo anasi ondan beter .yonetim bas edemyorum diyo .bakyorum yonetim bas edemyor ben edeyim derim
tarafından
Açelya aynısı başıma geldi okul yönetimini bırak milli eğitime dilekçe yazdırdık sonuç alamadik
0 oy
tarafından

Yapma oğlum lafını hiç bir çocuk dinlemez :) Aksine daha çok yapar. 

(178 puan) tarafından
Yani kadin resmen diyo naparsa yapsin .ki o kardesimdi benim cocuguma aynisi olsa karakolluk oluruz sac bas.yolarim:))))
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Daha dün akşam bizim sınıfın grubunda oldu bu olay yoksa o senmisin :D
(178 puan) tarafından
Alla alla her yerde var iste boyle kadinlar.ama gecmiste kardesimde yasadim simdi sadece bebegimleyim.
(9,651 puan) tarafından
Benim kızımda arkadaşından şiddet görmüş ve dün okula gitmek istemedi. Öğretmenine söyledim bu arkadaşların velileriyle iletişime geçip gerekli uyarıları yapmasını istedim.. ve eğer devam ederse okulu sınıfını değiştiririm tüm okul hayatını edilebilen şeyler bunlar..  bakalım bugün gidicekmi okula
(178 puan) tarafından
Iste boyle cocuklarin ailesi genelde normal insanlar degil Allah yardimcin olsun canim
0 oy
(658 puan) tarafından
Benim oğlan sessiz diye gelen geçen sataşır oldu bende dayanamadım ilk sen vurma suçlu olma dedim oğretmenin yanında oğluma gene sataşmışlar tam öğretmen müdahale edecekken oğlum bir güzel dövmüş arkadaşını öğretmen haketmiştin demiş çocuğa oğlumada kızmamış çünkü kavgacı bir çocuk değil ve oğlum kendini savunmassa daha çok yapacaklarını biliyor öğretmenler
(178 puan) tarafından
Oh iyi yapmis demek istemiyorum.ama bizim cocuklarimiza da yazik daýak yemek icinmi gidyolar .iyi yapmis yani:)))
0 oy
(1,025 puan) tarafından

O çocuğu bi köşede kıstırıp korkuturum net çözüm yaparım yani hele bi dövsünler ben o çocuk için kavga çıkaran tiplerdenim :D

(178 puan) tarafından
Ailesiyle konusurum bakarim duzelme yok bu sefer a kariyi yolarim cocuga napim once yetistireni dovmem lazim
(1,025 puan) tarafından
Yok kız dövmem korkuturum :D
0 oy
(6,053 puan) tarafından

abooo benim bal bebeğime vuracak ayy gözüm karardı oda çocuk ama gözüm karardı walla :)bi defa olursa uyarırım tekrar tekrar olursa bende onu döverim net:D

(178 puan) tarafından
Yani onlar bizim kiymetlimiz elin cocu dovsun bizde bakak oldu.:))))
(6,053 puan) tarafından
hic çocuk ne demem iyi terbiye etsinler :))))
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Ahahahaha kesinlikle  :D

(178 puan) tarafından
:)))) aklima bole seyler gelyo naparim bilmyorum.
0 oy
(571 puan) tarafından
Dalip korkutmuslugum var hemde gecen yil kardesime oldu mudur ve yardimcisi hicbisey demeden cocugu gondermis sinifa kardesimin alni mosmor cikardim siniftan valla iyice korkuttum herkesin cocugu kendine tatli canim tabi hepsi cocuk ama kardesimide surekli rahatsiz ediyorsa kimse kusura bakmasin ben dalarim konuya 
(178 puan) tarafından
Demi yani herkez dogurdu cocuga sahip ciksin yok sa kotu olur de:)))
(571 puan) tarafından
Kesinlikle oyle canim kiz canimizdan can gidiyor onlara bisey olsa millet hergun dovsun diyemi yaptik biz çocuklarımızı:))))
0 oy
(481 puan) tarafından
Bizim okulda böyle biri vardı okuldan aldırdılar çocuğu. Ve pedagoga götürülmesi söylendi 
0 oy
tarafından

Yaa o degilde şimdi benim adam çok agrasif bebeleri deyince akan sular durur böyle bir durumda napılır valla bilmiyorum hiç ilk kez gidecek seneye anaokuluna inşallah böyle şeyler olmaz benimkininde az kalır tarafı yok hani ama küfür müş itmek kakmak mış yok ancak ama tabi okula başlayınca neler olcak kimbilir 

(178 puan) tarafından
Tabi herkesin cocugu kiymetli.valla
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Valla gider uyaririm anasiyla konusurum bakarim anlayisli tipler degilse cocuguma derim o cocuk sana karistimi sende karsilik ver die sonra yine ogretmeni aileleri cagirdi mi bnde yapma cocugum bir daha derim ki anlasin neyin ne oldugunu
(5,913 puan) tarafından
Bende istanbula gelin geldim bizde cukurovadayiz ailem hep orda belki bilirsin turgut ozalin ordayiz nemnun oldun canim :)
(178 puan) tarafından
Adana gurbetcileri:)
(5,913 puan) tarafından
Ne yazikkiiii :( :D
(178 puan) tarafından
Esimde adanali eninde sonunda hayirlisiyla adanaya gidicizz:))
(5,913 puan) tarafından
Yaa ne guzel benim oyle bir sansim yok malesef :(

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 236 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 120 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu