0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Uykusuzluğu ayri dert huysuzlugu ayrı dert psikolojim bozuldu artık yemin ederim oynuyor yoruluyor uyumak için bana yalvarıyor resmen uyutuyorum 15 dk sonra ayakta 5 6 saat uyumuyor geceleri 10 defa kalkıyor emmiyor bu arada ne gecesi var ne gündüzü tam tuvalete gidecem uyanıyor yemek yiyim diyorum kalkıyor 1 bardak bi çay içim diyorum yok kurulu saat gibi duşa girim diyorum yokkk bu çocuk ne zaman düzene girer acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Uyku rutini oluşturmamışsın anladığım kadarıyla o yüzden bu sıkıntıyı yaşıyorsun 
-Reklam-
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Benimki de 9 aylık aynısı yemin ederim. 9 aydır şöyle kesintisiz üç saat uyudugumu hatırlamıyorum. Saat başı ayaktayım. Psikolojim bozuldu iyice
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bir yasinda yemin ederim kriz geçiriyorum ne doğru düzgün yemek yiyebiliyor um ne bir çay şimdi ayağımda sallıyorum uyumuyor bütün gün meme meme diyip peşimden dolanıyor aşırı meme bağımlısı ve en kötüsü kimseye gitmiyor ne yapacam bilmiyorum sürekli pacamda piskolojim bozuldu az evel uyusun diye bağırdım başıma ağrı girdi 
0 oy
(4,084 puan) tarafından

4 yastan once insan gibi insan olmuyirlar . O da kizsa 4 yas erkekse. 6 dan oncesi icin umidim yok benim. Suan oglan 17 aylik:)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 495 göst.
0 oy
16 cevap 156 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.

378,319 soru