0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Saçlarımı biraz kestirmek istiyorum. Hem kış geldiginden migrenim de oldugundan taraması kurutmasi vs zor oluyor hem cocukla daha rahat olur diye. Ama tesettürlü oldugum icin ve yakinimdaki hemen hemen bütün kuaforler erkek oldugu icin gidemiyorum. Bir tane kadın var ona da gecen yıl gitmistim iyi kesememisti bir tutam bariz uzunlukta saç bırakmıştı. Tavsiye edebileceginiz tesettürlü kadınların gidebileceği bir kuaför var mı?

4 Cevaplar

0 oy
(2,821 puan) tarafından
Dereboyonda duru kuaför var erkek çalışmıyor iyide kesiyor kardeşlerim oraya gider
(278 puan) tarafından
Google yorumlarda 29 yorum olan mı?
(2,821 puan) tarafından
Evet canm
(278 puan) tarafından
Fiyatları konusunda bir fikrin var mı yakın zamanda giden oldu mu
(2,821 puan) tarafından
Yok canm fiyatları hiç bilmiyorum
(278 puan) tarafından
Sag ol canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Konudan bağımsız ama çınar ege nasıl 
(278 puan) tarafından
Son paylaşımdan sonra degisen bir sey olmadi canım. Salı günü söylenmişti ya perşembe bakilacakti persembe gunu oldugunda durum ilerlemediginden Salı gunu bakalim dendi yine aynıydı sonra yine persembe dendi. Dün de doktor pazartesi tekrar bakicam dedi bir tık daha kötülestiginde tedavi gerekiyor yakın takipte. Internetten de araştırdım 3. Evreden önce tedavi edilmiyormus 3. Evre oldugunda da 72 saat icinde müdahale edilmesi gerekiyormuş. Sanırım 3. Evreye gelmesini bekliyorlar ama mudahale edilecek 72 saatin de gecmemesi icin sık kontrol ediyorlar.
(8,934 puan) tarafından
Onun adı çınar her çınar kök salar adı çınar olupta pes eden dayanamayan hasta olan hiç görmedim ben aksine hepsi cok güçlü ve dirayetli oluyorlar seninki adının tam olarak hakkını veriyor iyiki adını çınar koymuşsun hani isimler insanın kaderini karakterini belirler ya buda öyle oldu
(278 puan) tarafından
Aynen canım yaa o düşünceyle koymustuk. Ege'nin de ulu anlamı var. Ulu bir Çınar olsun ömrü uzun kendi dayanıklı olsun niyetiyle koyduk ömrü boyunca zorluklara karsi ulu cinarlar gibi dimdik dursun hicbir firtina deviremesin inşallah.
(8,934 puan) tarafından
Amin cnm insallah
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Canım sen Ankara'da mi yasiyorsun yaaa Çınar Egemm nasilyaa hangi hastanede yatıyor peki
(278 puan) tarafından
Mutlaka görmüşüzdür öyleyse canım
(21 puan) tarafından
Evet evet kesin gormussunuzdur ıllaki  esime bahsettim çınar  eger diye  adi yabanci gelmiyor duydum dedi
(278 puan) tarafından
Cocuk hastanesiyle kadin dogum yanyana icice gibi ama yenidogan yogun bakım kadin dogum hastanesinde diye geciyor canım. Esin kadin dogumda da çalışıyor mu yoksa hep cocuk hastanesinde mi?
(21 puan) tarafından
Kadin dogumda çalışmıyor  sadece çocuk  hastanesi ama bazi günler yeni  dogan yogum bakimda da bekliyolar
(278 puan) tarafından
Anladım canım genellikle kadın güvenlikler oluyor ama bazen erkek güvenliklerin de geldigi oluyor nadir de olsa.
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Çınar ege nasıl oldu canım
(278 puan) tarafından
Son paylaşımdan sonra degisen bir sey olmadi canım. Salı günü söylenmişti ya perşembe bakilacakti persembe gunu oldugunda durum ilerlemediginden Salı gunu bakalim dendi yine aynıydı sonra yine persembe dendi. Dün de doktor pazartesi tekrar bakicam dedi bir tık daha kötülestiginde tedavi gerekiyor yakın takipte. Internetten de araştırdım 3. Evreden önce tedavi edilmiyormus 3. Evre oldugunda da 72 saat icinde müdahale edilmesi gerekiyormuş. Sanırım 3. Evreye gelmesini bekliyorlar ama mudahale edilecek 72 saatin de gecmemesi icin sık kontrol ediyorlar.
(2,729 puan) tarafından
Allah kerimdir biz hep inandık allahin gücüne mucizelerine:)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
26 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Napcanadimi (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
30 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bebiss (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Maviş annesi (86 puan) tarafından soruldu

381,968 soru

11,435,692 cevap

35,003 kullanıcı