0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (4,067 puan) tarafından

Kullananlar memnun mu ilk kez aldım da nerelerde kullanıyosunuz acaba 

image

7 Cevaplar

0 oy
(200 puan) tarafından
Ben ocağı silmek için almıştım ama hiç beğenmedim abartıldığı kadar güzel değil kullanmadım attım sonra zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tezgah üstü. Yeni ev temizliğe orada fayans için iyi olur diye aldım. İyice durulamak gerekiyor bunu kalıntı kalıyor yoksa
0 oy
(625 puan) tarafından
Yanmış tencere ve tavalarda
(4,067 puan) tarafından
Şuan tava yıkayacaktm zamanlama süpr
0 oy
(62 puan) tarafından
Banyoda çeşmeler de çeliklerde paslanmış ürünlerde benim kiraya çıktığımda evim çok berbatti bununla temizledim her yeri dolap kulpları eski ve renkleri koylasmisti bununla ovdum hep sonra kaynanamla birlikte otururken onun sandalyeleri pasti bununla sildim iyice tertemiz yaptı ama çok aşırı kullanma biraz yoğun az az ekle ekle sil canim
0 oy
(4,228 puan) tarafından

image

Ben su ocak ve  dusakabin icin aldim ozellikle. Ama dusakabin camini mavigüc daha guzel temizliyor. Sıkıp duruluyorum. Ocagi da cizdi selsil cif gibi yani. Ocagin kendi cifini kullaniyorum. Selsil oylece kaldi evde cif bitince caydanliga kullaniyorum yada lavabolara
0 oy
(275 puan) tarafından
Bu çok kötü bunun spreyi guzel onu al. 
0 oy
tarafından
Çok övdülerde normal yani olmasada olurmuş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 231 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 367 göst.
8 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
2 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

380,743 soru

11,399,641 cevap

34,927 kullanıcı

...