0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dayanamadım ağzına vurdum delirmek üzereyim çıldırmak üzereyim yanımda kimse yok tek başımayım eşimden ayriyim tamam kendi başına bir sürü çocuk bakan kadın var ben artik bu kızın ağlamalarına dayanamıyorum psikolojim bozuldu herşey ağlıyor birde nasıl ağlıyor sanki birşey olmuş gibi 1saat anneme bıraksam 2 saat sonra arar nerde kaldın diye benim artık gücüm takatim kalmadı ne p.is huyu var 2yasindaki kardeşime de öğretiyor bu ağlama ne zaman bitecek 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

32 Cevaplar

+3 oy
(8,933 puan) tarafından
Hepimiz biseylere kızıyoruz yoruluyoruz takatimiz kalmıyor bende atak donemindeyim uyku nedir bilmiyorum okulda verimim o kadar düştü ki yakındır kovulmam yada sürgün yemem zombi gibi gezip derste uyuyorum ama yinede ağzına cakmiyorum yada dövmüyorum bu çocuklar dünyaya gelmeyi istemedi onları biz dünyaya getirmeyi seçtik doveceksek yazıklar olsun bizim anneligimize 
tarafından
Canım sen calisinca bebege kim bakıyor
(8,933 puan) tarafından
5 aylik saolsun gece boyu zirlamasi yetiyor insanı deli etmeye geçen gün gece gram gözümü kirpamisim benim essek sipasi cin gibi saat 6ya kadar anamı ağlattı tam uyuttum 1 saatte olsa uyuyayim dedim yerine koydum ingaaa demesiyle bana bi geldi ateş resmen başka biyerimden çıkıyor  dovucem ulan seni yeteeeeer diye bi bagirdim esim yataktan sicradi korkuyla cocugu aldi benden cocuguma el kaldiracak kadar aklimi yitirmedim henuz :))))
(8,933 puan) tarafından
Dönüşümlü bakıyoruz sabah 8.00 öğlen 13.30 eşim bakıyor öğlen 13.30 15.30 arasi babam bakıyor
(48,690 puan) tarafından
bende hep derim imkani olan bana olsun diye☺️ben uykusundan cok cektim sabaha karşı kacta sizarsa ondada reflusu vardi kusup boğulacak korkusuyla arkami dönüp uyuyamazdim ne zor annelik
(8,933 puan) tarafından
Analık zor layikiyla anne olmak ondan daha zor :)
-Reklam-
+1 oy
(5,868 puan) tarafından
3 yaş sendromu olabilir yalnız büyütmek zor kesinlikle ama şuan babasız büyüten sensin babasız büyüyende çocuğun sen hissetmez sanıyorsun ama eksikliğini çok hisseder ister istemez.. Yani eğer çok yorulduysan kreş veya oyun evi desteği al hem enerjisini atar hemde senin sakinleşmek için biraz vaktin olur 
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Sendrom sendrom :D sendromlar bitmez baciko Allah kolaylık versin 
0 oy
tarafından
Valla hıcbırımızın kalmadı hepımız tokatlayalım cocukları, bende de var 3 yasında, kafasına taktıgım tokadan verdıgım su bardagını begenmedıgı ıcın bıle aglar ama agzına da carpılmaz yani, gotune vursan neyse
(172 puan) tarafından
Ayaklarım titiriyor saat 1olmis hala yemek yemedi anne cips var yemin ederim evde olsa ağlamasın diye verecem ama yok illa cips sonra alırım diyorum yok
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Dikkate alma biter yakında. Yok say. Psikolojisi bozulmasın diye senin psikolojinin anasını aglatmasin :D
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Benim kızımda öyle doğdu doğalı zatn huysuz bir çocuktu ama bazen çok zorluyor 
0 oy
(1,682 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşına girecek sanırsın evde h.ayvan besliyorum artık ağlamayı da geçtım evde bildiğin böğürüyor
(47 puan) tarafından
Çok guldum kız:))))
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Vallah sürekli ağlayan mizmiz çocuk çok zor. Benimki de öyle 2 yaşında bu zaman sonra kafa kaldırmıyor
0 oy
(971 puan) tarafından
Ağlayarak biseyler yaptirabildigini zannediyor ve buna alişmis bırak ağlasın yirtsin kendini sürekli aglamaya devam edersen vermicem almicam de ki ağlama huyundan vazgeçsin 
0 oy
(3,335 puan) tarafından
Evet çok zor benimkide 3 yaşında iki gün önce yemin ederim ben neden ağlıyorum diye ağladı gerisini sen düşün ama bu vurmaya sebep olamaz sana zor evet ama ona dahada zor sen babasız büyütüyorsan oda babası olmadan büyüyor 
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Bnm gorumcemin kızda öyle de tonu çok yüksek bizim gibi dokunsan ağlıyor ama öyle böyle deil  rahat yarım saat ağlar bağıra bağıra . Kaynanama gidince oda gelir arada denk gekirz artık kafam şişiyor deil biseyden yanlış anlama cnm ama gerçekten tahammül  kalmıyor haliyle gorumcem her dediğini yapıyor buda ona  kötü olarak dönüyor oda farkında .  
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Bizimkide öyle 2 buçuk yaşında bende diyorum artık ağladığı da vermeyecem ağlamadan söyle ama yine aynı sabır çek bende hiç vurmadım herkes bana sen çocuğa vurmuyorsun çok kibar nazlı diyorlar dovmekle olmuyor malesef sen bir kere carpmissin canım ama çocuklar unutmaz yani 
0 oy
tarafından
Bunların hepsi tahammül edememen vs seninde çok yorulmuş olmsndan kaynaklanıyor bu durumda seni çok iyi anlıyorum bende 3 çocuğumla annemlerdeydim 3.yil artık hem ben kafayı yemiştim hem çocuklar ailem zaten psikolojik şiddet ay ay rabbim yardımcınız olsun zor hiç kolay Bir şey değil tek başına büyütmek ayrı bir zor Rabbim imtihanını kolay kılsın amin
0 oy
tarafından
Öncelikle o bir çocuk küçük atak, hırçın dönemleri olabilir. Sabır gerekiyor bol bol dua et allahtan sabır iste bu dönemlerde geçicek benimde 29 aylık oğlum var inan birşey isterken kıyameti koparıyor ya sabır diyip duruyorum 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Canım sabırlı ol benimki 4. Yaş hala aynı yani huysuzluklqri bitmiyor 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benimki de öyle hep ağlıyor.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Babasından ayrı olabilirsin cnm tek büyütmek zordur eminim ama cocuk bunun eksikliginide yaşıyordur bir destek alin birlikte yoksa ağzına vurmakla büyümez bu çocuk ayrıca o dünyaya gelmek istemedi sen onu getirdin bunalmış olabilirsin ama vuracaksın diye bisey yok cok bunaldiysan destek alman şart 
0 oy
(1,090 puan) tarafından
benimki de 3 yaş . bu aralar her şeye ağlıyor,çok yoruldum. ama vursam daha çok ağlar , vurmak ağlamasını kesmek değil . vurduğunuz için kınayamam neler çektiğinizi bilemem ama vurmak çözüm değil , ağlamayı kesen bir yöntem hiç değil . ben ağladığında mutlaka sevdiği bişey veririm kısa sürsün ağlaması diye. cebimde şekerler çikolatalar sakızlar bozuk paralar bulundururum .dayanamadığımda kafamın ağlamasını çekmediğinde sana şimdi bir süprizim var deyip ya çikolata ya şeker ya sakız ya da para verip dikkatini dağıtırım . annelik çok zor . 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bizimki 2 yaşina girdi ayni durum sanarsinki falakaya yatirdi bi ciglik bi kiyamet 
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Bitecek vurmak çözüm değil benim kide 2.5 yaş malesef 2 kez bende yaptım sonra o da bir çözüm olmadığını gördüm. Şimdi ağladığında eğer hayir olan birseyse sonra da izin vermeyeceksem, ağlamasına izin verip yanında öylece bekliyorum arada sarılmak ister misin diyorum bazen iyice bağırıyor sonra gelip sarılıyor bazen hemen.Ama ise yarıyor bir hafta dene bence birsey kaybetmezsin.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 243 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.