0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Serumu damlattıgım an katıla katıla ağlıyor sürekli yüzünü ılık suyla yıkıyorum burnu aksın diye banyo vs ama çekmeden temizlenmiyor sizinkiler de öyle mi üst değiştirirken de böyle ağlıyor komşularda sanıyordur ki dövüyorum yaaa

14 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Benimki 8.5 aylık önceden hiç sorun yoktu büyüdükçe serum fizyolojik ile asla temizletmedi çok ağlıyordu şimdi ayaklarımla kafasınk sabitleyip dişkerimle telefon flaşı tutup kafamdan çıkarttığım tel toka ile temizliyorum
(823 puan) tarafından
Öyle duruyor mu
(2,103 puan) tarafından
Duruyor valla öyle brn böyle çözüm bulabildim daş daş oluyor o sümükler burnunda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynıyiz canım benimkide ağlıyor yıkıyor ortalığı ama nefes alamiyor 

Ben yan çeviriyorum kucağımda iki tarafına da sıkıp çekiyorum ondan sonra yüz üstü yatirip biraz sirtina vuruyorum bogazina genizine gitmesin diye ardına elimle burnuna masaj yapiyorum siyah tel tokam var onu yıkadım iyice onun tersiyle gozukenleri cikariyorum yoksa cikmiyor diğer türlü 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Az önce temizledim bastı cingari:0)☺️☺️☺️
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Serum siringayla burnuna sikip aspiratör le cekiyorm temzleniyor
0 oy
tarafından
Şaşırtıcı ama kızım serum sıkınca gülüyordu biz çok kolay yaptık bir yaşına kadar 6 aydan sonra günlük yapmayı bıraktım sadece hasta olduğunda yaptım bir yaşından sonra hiç yapmadım 
0 oy
(234 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim de öyleydi şim kendisi o pozisyona geçiyor. Ağlamıyor.  Şimdi fizyolojik serumla açıyoruz  sonra İçini kulak çöpüyle çıkartıyorum kabaları. Aspiratör ile çekiyordum 0 yaş ondan önce serumla yıkıyorum o dönemde çok feci  ağlardı 1 yaş sonra anlatıyordum  fış fış temizliyecez bir de youtube benim küçük bebeğim şarkısını açardım burun temizlemeyi ordan öğrettim kendimde gösterirdim. Ondan sonra uysallaştı
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Aynı benimki üst değiştirirken de ağlar.Çok zor.Allah yardımcımız olsun.
0 oy
tarafından
Aglasada yapican canım yapacak bişey yok temizliyorum bir şekilde 
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Ağlasa da temizliyoruz ben serum fizyolojik kullanmıyorum. Normal serum alıp şırıngayla sıkıyorum. Ufaklık üst değiştirmek istemedi bi ara hep kaçıyo hep ağlıyodu, ben de kıyafetlerin üzerindeki desenlerle aaa bak ne güzel tavşan var giyelim mi falan diye oyalayarak alıştırdım
0 oy
tarafından
Küçük fizyolojik serumlar temizlemiyor yetmezmis gibi çok eziyetli oluyor. Bir süre onlardan kullandım sonra doktor tavsiyesi ile eczane den büyük serum aldım şırınga ile burnuna sağlı sollu sıktım ve o gün anladım ki bu zamana kadar gerçekten temizlenmesi burnu. 

Aklı kesene kadar anlamıyorlar kucağıma alıp sıkıştırıyordum sıkıp burnunu temizliyordum. Şimdi 18 aylık oldu biraz durması zor oluyor ama en güzel temizleme yöntemi bence
(3,506 puan) tarafından
Aspiratorle cekiyor musunuz
tarafından
Hayır canım
İlk başta küçük serumlardan sıkınca cekiyordum ama doktor temizlemiyor genizde kalıyor demişti.  Şırınga ile sıkınca burnu akıyor açılıyor canim
(3,506 puan) tarafından
Ben kucuk serumlardan kullaniyorum aspiratorle de cekince baya cok geliyo bazen temizliyor diye dusujuyordum ama kaliyo olabilir genizde cabucak doluyo tekrar o hastane serumlari iyiyse onlardan aldirayim eczaneden
tarafından
Evet canım kesinlikle bu defa temizlendigine sahit olacaksın.
İster doktor a yazdır ister direkt al fiyatı uçuk değil zaten
0 oy
(3,506 puan) tarafından
Birisi bir aylik bebegim onu temizliyorum.aspiratorle cok aglamiyo ama 2,5 yasinda olanin burnunu peceteyle bile silerken buyuk olay cikariyo
0 oy
(625 puan) tarafından
Deniz suyu spreylerine ağlamıyorlar.
0 oy
(48,671 puan) tarafından
bir arkadasim elektirik süpürgesine.takiln aparat almis buyudu gerci iki yasinda.kucugu ama onunla yapiyormis
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Aynısından bizim evde de var. 20 aylık burnu foşur foşur oluyor ama asla temizlemeye izin vermiyor. Sürekli ağlıyor :///

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 275 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,487 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
4 cevap 180 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aras2304 (11 puan) tarafından soruldu

379,860 soru

11,370,723 cevap

34,854 kullanıcı

...