0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (1,083 puan) tarafından
Şimdi ne yapabilirim acaba 

9 Cevaplar

+1 oy
(4,175 puan) tarafından
Ispanağın en çok yakıştığı şey börektir bana göre börek yap ☺️
(4,547 puan) tarafından
Tam yazıyordum ki varmış yorum bencede börek oh mis olsada yesek :))
(6,725 puan) tarafından
Bencede ıspanak denince ilk aklima gelen börek ☺️
(568 puan) tarafından
Bende hep ıspanaklı börek yaparım çok severim :)
(1,083 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(11,498 puan) tarafından
Ben genelde kavuruyor soganla sonra yumurta kırıyorum yemeği yenmiyor bizde veya gözleme  yapiyorum
(1,083 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(9,079 puan) tarafından
Ispanak yemeği yapabilirsin sulu pirinçli yada kavurup borcama atıp üzerine yumurta kırıp yapabilirsin
(1,083 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yemegini yapmaya usendigimden genelde az iri iri dograr kaynar suya daldiririrm bir iki dak haslanir. Sonra süzupsalca sos yigurt
(4,426 puan) tarafından
Ben ilk evlendgimde yikayana kadar çürüyordu ispanak:)))) simdi demeti aciyorum ezilmis porsumus varsa aliyorum iki suya daldir cikar camiri akio. Sonra tuzlu ve sirkeli suda bekletiyorum. Butun camuru tasi topragi legenin dinine cokuyir. Kolay oluo. Bir iki tur da temiz suda duruliorum :)
(15,512 puan) tarafından
Toplu olarak mi yikiyosun demet halinde mi
(15,512 puan) tarafından
Sirkeli suyu duymuştum ama tuzlu suyu duymadım hiç onu da yapayım inşallah sagol
(4,426 puan) tarafından
Demeti aciyorum batiriyorum cikaryorum suya. Tek tek yikiyorm ama   Butun pisligi legenin dibine çökmus oluyor zaten o yuzden kolay oluo. Annem hele. Demedi acip direk dogriyor dogranmis sekilde yikio tuzlu sirkeli suya basio  sonra birkac kez suyu degistirip suzuyor tertemiz oluo da ben pimpirik olunca tek tek yapiyorum yine;) salatayi da annem digrayip sirkeli suya basarak yikiyor. Ben tek tek yikar dograr sonra kurutucuda kuruturum bir haftalik salatam tuper kapda hazirdir. Bi hafta bozulmaz
(15,512 puan) tarafından
Ben de işte sen gibi tek tek yıkıyorum ya işkence gibi
0 oy
tarafından
Ispanak graten yapabilirsin. Enfes oluyor. 
(1,083 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Bende ıspanağın çiğ salatasını seviyorum haşlanmış yumurta ıspanak ve baharatlarla çok efsane oluyor sarması da yemek için lezzetli, fırında yumurtalı ıspanakya çok güzel oluyor 
(1,197 puan) tarafından
Salatalık kırmızı biber haşlanmış yumurta taze nane maydanoz ıspanak  mısır sumak kekik zeytinyağ çok lezzetli oluyor tabi zenginleştirmekte azaltmakta tercih normla yaptığım domates salatasına bile kıvırcık yerine ıspanak tercih ediyorum ben roka falan koyuyorum
(2,481 puan) tarafından
Bende deneyim teşekkür ederim. Çiğ tadını bende çok seviyorum. Zaten Çiğ yemek daha iyiymiş. Hamileyken doktor olabildiğince az pişir demişti demiri gitmesin diye
(1,197 puan) tarafından
Çok lezzetli oluyor ve her öğünde tüketebiliyorsunuz en güzel tarafı o
(2,481 puan) tarafından
Dur alayımda yapayım bi ara aynen :)
(1,197 puan) tarafından
Şimdiden afiyet olsun
0 oy
(656 puan) tarafından
Pastasını yap canım çok güzel olur blenderden yağla birlikte geçirip kek hamuruna kat enfes oluyo 
0 oy
(1,360 puan) tarafından
Pastasını yapabilirsin yumurta kirabilirsin yemeğini yapabilirsin börek kullanabilirsin
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Kek yapabilirain güzel oluyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 188 göst.
28 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
21 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
20 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ayferdnz16 (235 puan) tarafından soruldu

382,878 soru

11,461,352 cevap

35,049 kullanıcı

...