0 oy
65 göst.
Aile kategorisinde (226 puan) tarafından

Hanımlar eşimle bunun tartışmasını yapıyoruz 14 haftada Devlet Hastanesi'nde cinsiyet tahmininde Ne bileyim cinsiyeti söylemiyorlar diye biliyorum İlkinde öyle olmuştu zaten Ben de diyorum ki Eşime özele gidelim özelde öğrenmiş oluruz izmirde önerdiğiniz bir doktor var mı acaba en son 9 haftalikken gittim 

13+3 günlük gebeyim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ozelde 14 de ogrendim bet konusmuslardi ama konya
(226 puan) tarafından
Yaaa işte bende bundan korkuyorum
tarafından
Neden korkuyorsn cNim
(226 puan) tarafından
Aksi doktora gelmekten korkuyorum canım böyle azarlanmaktan nefret ederim ve ayrı mesele bir kez Devlet Hastanesi'nde azarlandım ben de cevap olarak bana neden bağırıyorsunuz ben size hiçbir şey yapmadım sizin Bana bağırma yetkiniz yok dedim öyle tartışma konusu olmuştu o yüzden korkuyorum canım
-Reklam-
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Alakası yok bana 13+0 da söyledi doktor şuan 21+4 olduk ❤️
(226 puan) tarafından
Ultrason kağıdı bile vermiyor benim gittiğim hastanede  maşallah sağlıkla al kucağına canım ❤️
(1,706 puan) tarafından
O nasıl hastane kız devlette olsa ultrason resmi vermek zorunda
(1,706 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️ rabbim tüm hamişlere hayırlısıyla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️
(226 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Canım cinsiyet için özele gitmeye gerek yok ki Bir iki hafta sonra zaten öğreneceksin
(226 puan) tarafından
Ben İlkinde hep özele gittim özelde öğrendim ya devlette  fazla bilmiyorum kaçıncı haftada söylüyor zaten benim gittiğim hastanede ultrason Kağıdı bile vermiyor düşünün makinelerimizi eski diyor bilmediğim için sormak istedim canım❤️
(1,119 puan) tarafından
Ben 12 de öğrendim 14'te de gittim orada kesinleşti
(1,119 puan) tarafından
Yani sırf eşinle Bu yüzden kavga etme diye söylemek istedim ☺️
(226 puan) tarafından
Sağ olasın canım Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...