0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (10,976 puan) tarafından
Annemi çok severim :) vallahi dünya bir yana o bir yana.zor kadındır başkası olsa dk çekmez.ama anamdir onu öyle sevdim ben :D bu gün sabah sabah bir muhabbet açıldı aramızda.bana diyor ki sen sancı mi gördün doğum sancısı öyle birşey ki sen iki tane sezeryan yaptın ne var böyle doğumda diyor. Benim kızımda doğum sancısı ile gidip sezeryana alinmam ve ortanci çocuğumu suni ile ölü doğum yapmam dışında bir problem yok :D anne çektim ya diyorum 8. Saat sende vardın ya diyorum yok kabul ettiremedim :D tamam anam tamam dedim.Cocuklari konusuyoruz anne çok yoruldum diyorum .hepimiz çocuk baktık diyor.benim yanımda yardım edecek bir kocam yok ve herşeye tek koşuyorum.omru bol olsun babam bizi maşallah bir ana gibi baktı büyüttü :D kızımdan icin 9 yaşında anne çıkardığını kaldırmıyor döke döke yiyip geziyor evde diyorum sizde öyleydiniz diyor .Ben 8 yaşında evde tam temizlik yapıyordum annem eve bırakıp temizlik yap diyip güne gidiyordu :D neden bu anneler böyle ya

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ama çok tatlı beee ne güzel konuşuyorsunuz bende anneme anne uyumuyor dediğimde valla siz uyurdunuz der annem şunu şöyle yapiyor diyorum yeni adetler cikartmissin der ama yinede anam iyiki var ❤️ anne uyku saati gelmeden uyutmak istemiyor diyorum uykunun saati olmaz der
(10,976 puan) tarafından
Ya i gülüyorum vallaha :D
-Reklam-
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Aynı anamı anlatmışsın 
(10,976 puan) tarafından
Ben gülüyorum artık :D eskiden kızıyordum
0 oy
(1,454 puan) tarafından

Benimki böyle degil evlenene kadar prensesler gibiydim ben baba evinde:Dne temizlik yapardim ne bulasik ne çamaşır hicbisey yapmazdim annem kiyamazdi bana suyuma kadar getirirdi özledim bak annemi simdi :((( depremden dolayi gidmedim gerci onlar geldi ama olsun yan yana olduğun gibi olmuyor

(1,454 puan) tarafından
Ahahaha o yolunu bulmus ben evin tek kızıyım :))
tarafından
3 kardeşler eşim. Bir tane de büyük var 32 yaşında o tam kafa dengi. Diğeri 23 yaşında bana çocuk kaçıyor biraz :)
(1,454 puan) tarafından
Benim 4 abim var son numara kız benim:)
tarafından
Ayy maşallah 4 abi :):) abi iyidir herhalde ama ya. Çevremde gördüğüm kadarıyla abisi olanın dokunulmazlığı oluyor :):)
(1,454 puan) tarafından
Aynenn öyle :))
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Geçen annem bana 2 yaşına girince sokağa çıkıyordunuz bi susayınca bi acıkınca geliyordunuz ben çocuk büyütmedim demekki dedi shshsh :D bizim bina bahçeliydi ablam vardı 2 tane onlarla çıkardık oynamaya hep bütün komşuların çocukları mis gibiydi enerjimizi atardık şimdi biz çocuklarımıza güvenli ortam veremiyoruz eskisi gibi günlük parka çıkarsamda enerjisini atamıyor oğlum dolayısıyla evi sürekli dağıtıyor sürekli yaramazlık yapıyor.. 
(10,976 puan) tarafından
Heh bacım aynen vallaha.
0 oy
(13,887 puan) tarafından

:D öyle kabul.edecwn artık benim annem de bazen illa benim dediğim der ama çocuk konusunda bana çok hak verir seni çok yoruyor ben  böyle çocuk görmedim der durur:)

(10,976 puan) tarafından
Benimkide öyle bak 30 yaşındayım sözünü dinleyin ister
0 oy
tarafından
Kaynana olsaydı kriz geçirmiştik :)
(10,976 puan) tarafından
He vallaha doğru :D
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Benim annemin tepkilerine çok benziyor :) her şeyin en zorunu en kötüsünü onlar yaşadı da biz bişi çekmedik hiç ya da hiç zorluk görmedik gibi konuşur durur. Bi de şey var, eskiden yaptıklarını kabul etmeme. Ben çocuğa kızsam hemen bana kızma etme diye konuşur ama kendi bizi döverdi hatırlamaz. Siz dayak mı yediniz sanki diyo. Onlar da kendi yaşam koşullarına tecrübelerine travmalarına göre yetiştirdiler bizi işte, ne derlerse görmücen artık naparsın :) 
(10,976 puan) tarafından
Vallaha doğru.bende çocuğa kızsam ne var diyor.nei var duvarı boyadı tukenmezle :D
(11,094 puan) tarafından
Gel bi benim duvarları gör tek tükenmez kalem olsa hahaha :)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim annemde tam tersi 3 normal doğum yapıp sanci çeken biri olarak asla benim acımı hafif gormedi aksine sezeryan oldun üst üste dikislerin yıllar gecede sızlar ustumemeye dikkat et der bunaldim desem hep geldi şimdi çalışıyor gene cocuklari küçük kardeşinin yanına gotur değişiklik olur diyor ne bilim dert anlatırken kendi derdini sıralayan değilde karşı da çözüm bulan insanları severim ben bizde neler çektik yerine siz bizim çektiklerimizi çekmeyin demek daha guzel
(10,976 puan) tarafından
Vahha canım ne diyim eski kafa mı diyim bilemem ki
(5,240 puan) tarafından
Kusura bakma evet öyle insan evladını biraz motive eder ne bilim ben ilerde çocuklarıma böyle demem onlar hep daha iyi şekilde yaşasın
0 oy
tarafından
Anneme çocuk durmuyor filan dedimmi senin çocuğunun uslu olması mümkün değil sen bana nasıl cektirdiysen oda sana cektirsin diyo ömrü sürekli bana Allah' sana senin gibi çocuk versin demekle gecti fazlası var eksiği yok 
(10,976 puan) tarafından
:D ben Duruk bir çocukmusum keşke bana benzeselerdi
0 oy
tarafından
Aynı benim kaynana 
(10,976 puan) tarafından
Biz zaten oğlan olaydik var ya
0 oy
(413 puan) tarafından
Benim annemde öyle hep kendini över ben ne gördüm ne görmedim der benim güzelliğim hiç bizlerde yok benim gibi olamazsınız vs der hep dün kız kardeşimle ordaydik çocuklar vardı e tabi yaramazlık ta yapiyolardi hemen yüzü değişti eve gidin demesine az kalmıştı kardeşm çocuklarını alıp eve gitti öyle yani yine annemiz baş tacıdır 
(10,976 puan) tarafından
Yok benimki bizim çocuklara kizsam ben bana kizar
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Benim annem de ikinciyi doğurayım diye yapmadığı mobing kalmamıştı sonra doğumda çektiğim acıları görünce kızım bi kızın bi oğlun var sen daha doğurma dedi :D
(10,976 puan) tarafından
Benimkide bir kız Bir oğlan var sana yeter diyor
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Annem pek elestirmez beni :)) kaynansm da yapamaz 3 çocuğunuzda sezeryanla doğurmuş yapsa şenliğe gel sen :))

İlgili bir soru bulunamadı

381,812 soru

11,430,668 cevap

34,990 kullanıcı

...