+1 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (1,918 puan) tarafından
Aralikta 2 yaşında olucak bir kızım var aklım oyunlar oynuyor bana bu aralar Bazen tek büyüsün varim yoğum onun olsun diyorum bazende ölüp gidicez tek kalicak derdini.anlticak bir kardesi olmicak diyorum cok zorlu bir hamilelik gecirdim korkularim var (24 yasindayim)

38 Cevaplar

+6 oy
(2,246 puan) tarafından
4 çocuk tabikide ben delirdim herkeste delirsin 
(8,900 puan) tarafından
Sokak düğünü yapana değil ama sokak düğününde basitlik yapan mesela havaya ateş eden 12den sonra müziğe devam edenlere denilebilir
(2,246 puan) tarafından
Aynen katılıyorum geçen hafta bizim sokakta kina gecesi vardi inan o kadar eğlenceliydiki balkondan izledik bitene kadar ses oranı iyiydi silah havai fişek yoktu 12 ye doğru bitti bunun neresi varoşluk hala anlamadim gitti
(8,900 puan) tarafından
Zevki farklıdır olan diğerini varoslukla suçluyor iste
(119,248 puan) tarafından
ceylosum kim o varos yazan
(2,246 puan) tarafından
Lionesse nicki olan aplam
-Reklam-
+4 oy
(1,559 puan) tarafından
Maddi manevi psikolojik yetebilecegin cocuk.

Tekse tek ikiyse iki hiçse hiç.
(574 puan) tarafından
Aha da benim kafa
(1,559 puan) tarafından
Sonra yetemiyorum yetisemiyorum deniyor cunku. Cocuk olsun diye cocuk yapilmaz, kardes olsun diye de kardes yapilmaz. Bizim toplumda bu algi maalesef yok
(574 puan) tarafından
Her cumlene  katılıyorum:)
+2 oy
(119,248 puan) tarafından

2. yap benden daha fazla rahat etmeye hakkin yok biz yaptik sizde yapin :D

+1 oy
(4,124 puan) tarafından

2 iyi ama ben 3 :D

+1 oy
(4,220 puan) tarafından
Bu devirde en fazla iki bence bir çok az üç fazla yani herkesin bir kardeşi olmalı kafasindayim çok şükür bir kiz ve bir erkek çocuğa sahibim bazen yetemiyorum ama gün olursa ben olmazsam onlar birbirine yoldaş olur diye düşünüyorum 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İki çocuk kesinlikle ben tek çocuğum 29 yaşındayım hala diyorum keşke bir kardeşim olsaydı diye bu yüzden de ikinci çocuğu yaptım aslında aralarında bir buçuk yaş var ve iyi ki var diyorum aralarındaki iletişim ve sevgiyi gördükçe ❤️ Allah'ım daim etsin ❤️❤️
0 oy
(768 puan) tarafından
Şu sıralar bende de git gel oluyor bir an karar veriyorum yapayım diyorum tekrar vazgeçiyorum 2 sine birden yetemem diye
(1,918 puan) tarafından
O var iste bilmiyorum valla kafam karisik
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bence en iyisi iki çocuk bu zamanda üç çocuk çok fazla olur çok şükür kız oğlan iki çocuğum var.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yaş aralığı en fazla üç olsun fazla geç kalma en az iki yaş farkı olsun iki buçuk üç yaş olabilir en fazla üç buçuk yaş fark iyidir.
0 oy
tarafından
4bacim 4 en iyisi iki oğlan iki kız ben iki çocuk büyüdük bir oğlan bir kız hep kız kardes özlemi çektim abimde hep erkek kardeş istiyodu ben kalabalık seviyom
(3,895 puan) tarafından
Bana göre de dört çocuk çok fazla şu zamanda iki çocuğa bile zor bakıyoruz.
tarafından
Zor valla maddi yönden ama manevi yönden ben pek zorlanmiyorm 3 4yas kizlarm çok olgun davranıyorlar gün boyu beni yormazlar 9aylik oğlumda gün boyu ben uğraşırım geceleri eşim kalkar sütünü hazırlar içirir onun uykusu hafiftir
(3,895 puan) tarafından
Eşin yardım ediyor yani maşallah ❤️ ben ikisini tek büyüttüm şükür iki cinsiyetten çocuğum var.Rabbim olmayana versin.Ben tek çocuğum yanımda bir kardeşim olsun cinsiyet nolursa olsun diye düşünürdüm.
tarafından
Valla ben abimle asla anlasamadim kendisi çok narsist biri kadın düşmanı keşke kız olsaydı derim hep
(3,895 puan) tarafından
Benim hiç olmadı bilemiyorum canım öz olsun da çamurdan olsun deyim.
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Bence tek cocuk
0 oy
(991 puan) tarafından

Kız benim de oğlum ocakta 2 yaş olacak hamileyim şimdi 

Oğlum bensiz asla oynamiyor beni hiç rahat bırakmıyor biraz tek oynasın istiyorum oynamıyor

Belki kardeşi biraz büyürse ondan oynar diyorum :D

(1,918 puan) tarafından
Yetebiliyomusun ya calisiyorum bide ben kayinvalidem bakiyor kızımı
(991 puan) tarafından
Aslında yetebiliyordum da şuan hamilelikten çok halsizim ama o uyudukca bende uyuyorum biraz dinleniyorum ben çalışmıyorum ama eşimde yanımda yok askerde
Ve ben oğlumdan ayrilamiyorum ya  1 saat görmesem ağlarım doğumda nasıl ayrılacağını şimdiden düşünüyorum
0 oy
tarafından
2 çocuğum var Allah hepimizin çocuğuna uzun ömür versin. Her çocuğun bir kardeşi olmalı ama benden sana tavsiye şimdi erken 4 -5 yaş ideal bence 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bu devirde en ideali 2 bence kardeşi olsjn annesi
(1,918 puan) tarafından
2 den fazla düşünmüyorum ya buna kendimi ikna etmeye calisiyorum :))
0 oy
tarafından
Şu an için iki. Aynen düşündüklerini düşündüm. İkinciye hamileyim. İkisi okula başlayınca şartlar uygun olursa 3 de olabilir ama 4 u kesinlikle bünyem kaldırmaz artık. 
0 oy
tarafından
23 yasindayim 27 aylik bir oglum var ikincide 6 gun once doğdu hamilelik dogum vs zor evet ama herseye deger ikiside dunyaya bedel cok guzel bir duygu ikinci bir bebek 3. Yu bende istemiyorum bakamam zorlanirim yeterde zaten okul egitim is evlilik bir suru dertleri olcak abisi cok seviyo kiskanclik yapmiyo cok sukur bende hercocugun bir krdesi olmali iki erkek kardesim var ben bir abim bir ablam olsun cok isterdim mesela 
0 oy
tarafından
Suan iki kizim var baska dusunmuyorum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Aynı sorular benimde beynimi yiyo sinirli bi insanım ve hamileyken daha da cekilmezdim oğlum 2 yaşında giriyo bi yandan kardeşi olsa iyi olur gibi geliyo bi yandan sinirimi ona yansıtmak ona haksızlık olur o yüzden vazgeçiyorum 
(1,918 puan) tarafından
Bende öyleyim iste ama ne biliyim cok zor bi karar
0 oy
tarafından
Ben yandım sende yan yap iki tane olsun 
(1,918 puan) tarafından
Ya istiyorumda yemiyor iste :))
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Valla tek çocuk canım ya ne hastalığı bitiyor ne düzenli uykusu var sürekli mız mız ne yemek yiyor ne ilaç içiyor vallahi erkek çocuğundan beter bir kızım var. Allah canına sağlık versin ama ben psikolojik olarak tükendim. Hayatımı yaşamak istiyorum 
0 oy
(15,928 puan) tarafından

3 çocuk ben yaptım sizde yapın topluca delirelim:D

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,223 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 312 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 949 göst.