0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Evde ne yapsam gecer bu ya ilaclar ı varda pek fayda etmiyor ben ballı ıık su icirdim ballı soğan suuyu yaptım başka hemen ne keser 

5 Cevaplar

0 oy
(3,838 puan) tarafından
Gece yatarken zeytinyağlı sarımsak ayaklarının altına sür sadece yağından ama gece de iki üç kere tekrarla
(2,352 puan) tarafından
Tmm cok saol
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Bizimki 1.5 yaşında suan keçiboynuzu pekmezi iyi geliyor canm sabah ac karnina 1 cay jasigi veriyorum
(2,352 puan) tarafından
Tm cokkk soal ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(59 puan) tarafından
Cnm sarımsağı döv zeytinyağınin içinde biraz beklet ayağının altına sür çorap giydir kimisi bı gece bekletiyor ama ben bı kaç saat bekletip sürüyorum öksürüğü çok olunca ertesi günü beklemiyorum oğlumda iki yaşında geçen gün yine yaptım öksürüğü vardı fayda ediyor yani 
(2,352 puan) tarafından
Tmm ya cok saol hemen yapcm
(21 puan) tarafından
Sadece  yağından  sur sarımsak  ayagini kabartir
(2,352 puan) tarafından
Öle yaptım cok saolun gece hic öksür medi sabahda doktra götürdüm ilac verdi
(59 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm iyileşir inşallah en kısa sürede
(2,352 puan) tarafından
İnşallah cokk teşekkür ederim ❤️❤️❤️
0 oy
(3,312 puan) tarafından
Eğer içirebiliyorsan pekmezli ve tereyağlı su balgam sökmeye öksürüğe baya iyi geliyor. Kendimde de çocuğumda da uyguluyorum. Özellikle geceleri rahat uyusun diye akşam veriyorum. 
(2,352 puan) tarafından
Tere yağı nı eritcem mi
(3,312 puan) tarafından
bardağa kaynar su ekleyip tereyağını içine koyup eritiyorum ılıyınca pekmez ekleyip içiyorum ya da içiriyorum
(2,352 puan) tarafından
Tmm hemen yapim cokkkk saolll
(3,312 puan) tarafından
inşallah faydası olur, çok geçmiş olsun.
0 oy
(615 puan) tarafından
Öksürükten öksürüge fark var canım benim kızımda şiddetli öksürüğü vardı şurub verdi doktor kullandım üc gün gecti aradan baktım fayda etmedi aldım kızı cocuk araştırma hastanesine götürdüm orda genel araştırma yapıldı kan tahlili idrar röntgen çekildi akciğerinde enfeksiyon cıktı igne verildi 20 gün boyunca hava verildi ilaclı ve ona rağmen öksürügü on gün daha sürdü ama ben kontrole götürdüm igne bitti doktorumuzun tek dediği şu oldu öksürük kolay gecen cabuk iyileşin bir hastalık değil dedi üc ay süre biliyor dedi ama gecti cok şükür hava alarakta 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 30 göst.
12 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 353 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Defneay789 (193 puan) tarafından soruldu