0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 8 günlük bebeğim var çok uyuyor acıkınca bi uyanıyor emerken hemen uyuyor ve sakin çok az huysuzluk yapıyor ya sizlerin bebişleriniz nasıl 

3 Cevaplar

0 oy
(301 puan) tarafından
Dikat edin sarılık olmasın çok uyku sarılık belirtisi oluyor 
(337 puan) tarafından
Doğduğunda hiç yoktu cuma günü de yoktu kontrolde ve gözleri beyaz sarılık görünmüyor baktım da
(301 puan) tarafından
İnşallah canım eltimin kizida öyle çok uyuyor sakın biraz meme emince memede uyuyor sarılık oldu
Sen yine emerken burnuyla falan oyna uyumasin zaten 2 saate bir yeni doğan beslenmeli uyusada uyandırman gerek
(337 puan) tarafından
Anladım inşallah olmaz bu cuma yine kontrolü var oynuyorum burnunla uyanıyor aynen doktor dedi 1.5 2 saatte kaldır diye teşekkür ederim yorumun için
(301 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(4,081 puan) tarafından

Kiz kimseye deme nazar degdirecen:))) ama zaten ilk 15 gun boyle sinra gaz sancilarinbaslar . 3 aydan sonra daha gazla uyanik kalacak . 4 aydan sonra gozun saatte uyku saati gelsede uyutsam diye saniyeleri sayacaksin:)

(355 puan) tarafından
Bu benn:)))
(337 puan) tarafından
Kız napayım ilk gebelik merak ettim :) yapacak bişey yok :)))
0 oy
(978 puan) tarafından
Ne güzel uyuyabiliyosa.ben tam yaz ortasinda doğurdum çocuk 10 günlükken isilik oldu gündüz hiç uyuyamiyodu klima taktirdik az az uyumaya başladı.simdi 4 aylık gündüz 4 5 uyku yapiyo kısa kısa şekerlemeler.o uykular hiç kalmiyo ama alisiyo insan.lohusalikta zulüm gibi geliyordu ama baya alıştım şimdi.sabah akşam kimyon çayı iç gaz bu hafta başlar çocuğun zorlanmasin seninde canın sıkılmasın.bebegini uyuyunca sende uyu ilk iki ay ben hep çocukla bir uyudum yoksa takatim olmuyordu güçsüz geziyodum.sonra alıştık gece gündüzü öğrendi gece emmeye kalksa dahi geri uyuyo direnmiyo.o yüzden bölük bölükte olsa geceleri uyuyorum şükür.allah bağışlasın bebegini
(337 puan) tarafından
Gündüz uyumuyorum hiç çok uykum olsada şimdiden alıştım uykusuzluğa evin işleri bitmiyor yap yap derken gün bitiyor biraz büyüse minnoş gözleri tam açsa rahatlıcam amin Allah razı olsun senin de Allah bağışlasın sağlıklı büyütmeyi nasip etsin evladını :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gizlianne (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.