0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (5,240 puan) tarafından

image

Uzun zaman olmuştu annem işe girmişti gelemiyorduk çıkmış hemen sabah kendimi attim çocuklarla :) siz neler yapıyorsunuz 

5 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Keşke bende böyle sevinçle gidebilseydim 50 mt yakınında oturuyorum ayda 1 anca gelir yanıma onda da 1 saat oturup gider demek ki bende bu kadar seviliyorum annenizin ellerinden öperim
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm benim de çok yakınımda işe girdi gidemedik gelemedi oda bunaldim cocuklarla geldim ben önceden sık gelirdim simdi gelmiyorum yaşlanıyor yük olmayım diye üzülme sende cnm ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah ne güzel bende inşallah atarim 20 güne annecik evinden :)
tarafından
Hava serinlesin diye bekliyorum Antalya'da Antep soğuk kızım hava değişiminden etkilenmesin simdi
(5,240 puan) tarafından
Aynen cnm bizde düğüne gidecez antepte eşimin memleketi abisinin mezarına ugruycaz cok mu soğuk oldu oralar bende şimdiden düşündüm cocuklar içinde şimdiden telaşa düştüm
tarafından
Canım aşırı değil ama geceleri falan soğudu yani biz artık yazlık giymiyorz sen onlara kışlık getir
(5,240 puan) tarafından
Tmm cnm saol ❤️
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(3,708 puan) tarafından

Tek umudum eşimin annemlere yakın bir iline tayininin çıkması ona bile razıyım :D afiyet olsun :)

(5,240 puan) tarafından
Amin diyelim ❤️saol cnm
(3,708 puan) tarafından
Amin amin ☺️♥️
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Benimki de çok şükür yakın gidince oğlum dışarıda bahçede oynuyor kafa dinliyorum ful yatıyorum :D 

Afiyet olsun canim 

(5,240 puan) tarafından
Valla iyiki varlar eksik olmasınlar ❤️saol cnm
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Haftaya bende gidiyorum canım inşallah annem çocuklarla ilgilenecek bende kardeşim arkadaşlarım falan eğlence yapicaz evde kız gecesi arada bi iyi geliyor bende aşırı bunaldım sende iyi yapmissin değişiklik olur Allah başımızdan eksik etmesin 
(5,240 puan) tarafından
Valla iyi oluyor cnm sanada cok iyi gelir bana iyi geldi valla şimdiden güzel eğlenceler sana ❤️amin cnm amin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 249 göst.
25 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 512 göst.
4 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 445 göst.
12 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 672 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,699 soru

11,426,703 cevap

34,987 kullanıcı

...