0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
2 yas kızım var destek olacak biri yok 2. İçin erken mi arkadaş olur bir birine diyorum ama fikriniz nedir beni çok mu zorlar 

6 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından
hayır erken olmaz zaten hamilelik doğum derken 1 sene de öyle geçer 
-Reklam-
0 oy
(313 puan) tarafından
Benimkilerin arasında 2 yaş 3 ay var ama çok zor gerçekten o kadar zorlandım ki hala daha zorlanıyorum ikiside kolik bebekti büyüğü huysuz küçüğü ondan huysuz ikiside aglak dur durak bilmeyen çocuklar eğer piskolijin hazırsa sen bilirsin canım ama bence arada en az 4 yaş olmalı büyüğü biraz daha anlamali aklı kesmeli diğer türlü çok zor 
(13 puan) tarafından
Allah bağışlasın hazır değilim galiba bilmiyorum bazen çok sinirliyim ama yalnız büyüyor acaba kızm için iyi mi olur diye  düşünüyorum
(313 puan) tarafından
Canım yanlız büyümesi ona yetememekden daha iyi küçüğüm kolik bebek sadece kucakda duruyor gezinmek istiyor eee ben küçüğü yokken hergun onunla etkinlikler yapardım hergun dışarı çıkarır gezdiririm noldu bunların hiç birini yapamadım bu sefer kıskançlık yapmaya başladı onun yüzünden diyip durdu çok net keskin konuşan bir kızım var herşeyi suratıma pat pat söyledim günlerce ağladım günlerce ona yetemiyorum diye bende yanlızım şimdi çok şükür küçüğü biraz daha toparladı en azından azda olsa gündüz uyumaya başladı o uyuduğu an iş güç yapmıyorum sadece buyuguyle ilgileniyorum ikisini birden alıp çıkarıyorum daha yeni yeni bir düzen kurmaya çalışıyorum gündüz iş yapamayınca mecbur bütün işlerimi gece ne zaman uyursalar o zaman hallediyorum ha hep kötü yanları yok güzel yanlarida var küçüğüm ablasına çok güzel bakıyor böyle aşkla bakıyor veya o ne yapsa ona kahkaha atar ablasınin koruması felan çok güzel gerçekten ama dediğim gibi psikolojik olarak hazirsan düşün ister istemez yıpranıyoruz
0 oy
(9,971 puan) tarafından

2 cocuklu ve aralari 2.5 yas biri olarak olmamali diyorum :D

(13 puan) tarafından
teşekkür ediyorum
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Arkadaş bakımından bılmem daha cok küçükler benmkılee 2 bucuk yal ve 6 aylk ilgı olarak ıkısıne de yetemıyosun ıstwr ıstemez ben olsam 2. Sınıfa baslayınca yapardım. Şimdiki aklımla söylüyorum bunu yarın buyuyuo oynarlarken ay ne iyi yaotım sen de hemen yap dıyenlwrden olabılırim :) 
(13 puan) tarafından
:D ya ben çok arkadasi olsun istiyorum o da yok dogurayim hem büyüsün düşüncesine giriyorum ama bezen sinirle duvar yumrukladigim oturup ağladığım oluyo 2.de çok mu zor olur diye düşünüyorum fikir lazım işte kararsızım
(3,814 puan) tarafından
Oohoo sen tek de sınırlwnıyosan işin zor :) ben tek de melek gibiydim 2. De anladım cocyk bakmanın ne oldugunu. Ama samımıyetke söylüyorum bakması cok zor dışardan destek lazım. Tek cocukla kalırdım heralde ben allah affetsın hata sözümü yıne de cocuklarıma sağlıklı hayırkı ömürler versın
0 oy
(66 puan) tarafından
Tavsiyem bir sene daha beklemen. 3 yaş sendromum dersin büyüme atağı mi bilmem ama zor bir yaş. Tabi herkes için aynı olacak diye bir kaide yok. Ama 3byasinda hamile kalsan 4 yaşına gelir doguruncaya kadar. 4 yaş biraz daha birseyleri anladığı tuvaletini kendisi yapabildiği kendi başına oyun kurduğu bir dönem. O yüzden ben en erken 4 yaş diye düşünüyorum. Beraber büyürler diyor etrafdakiler. Ama onis biraz öyle olmuyor beraber buyuyorlardir Ama daha çok bakım yaşı olduğu için anne çok yıpranır.
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim doğrusu bu galiba sagolun
(66 puan) tarafından
Rica ederim:)  her iki dünyada da hayırlı evlatlarınız olsun inşallah
0 oy
(249 puan) tarafından
Destekcim yok bakımı zor kendi başıma bakabiliyorum eşim bile bazen destek olmuyor ikinci düşüncesi yok benim için yetemem olan kendime sağlığıma olur lütfen bakamayacaksan kendini de düşün sırf yalnız kaldı diye kendine bunu yapma bizde insanız 
(13 puan) tarafından
Su yorumun o kadar güzel ki aslında teşekkür ediyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 230 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nazlihilal44 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 289 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu