0 oy
168 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (28 puan) tarafından
İyi akşamlar dilerim.6 sene önce elimin içine cam parçası girdi kapandı şimdi acıyor yarın doktora gideceğim geçen hafta röntgen çekildi çıkmadı röntgende ama doktor istersen açıp arayıp buluruz dedi bende çok korkuyorum cerrahi işlemle cam parçası çıkartııran oldu mu hiç?acıyor mu hiss ediliyor mu merak ediyorum((

6 Cevaplar

0 oy
(660 puan) tarafından
Arayıp buluruz diyince bı aklım karıştı sıkıntı çıkmasın yanlış bişey yaparlar falan. Birde neden battiginda gitmedin kapanmis
(28 puan) tarafından
Evet doktora gittim yurt dışında biz alamayız el felç ola bilir dedi korktum şimdi Türkiyede yaptırmak istiyorum Allah yardım etsin çok korkuyorum

Kaynak: https://annelertoplandik.com/forum/14338588/cerrahi-yolla-cam-kiriginin-elden-alinmasi
-Reklam-
0 oy
(9,648 puan) tarafından
O zaman neden aldırmadınız canım 6 senedir cam parçası seninle mi 
(28 puan) tarafından
Evet doktora gittim yurt dışında biz alamayız el felç ola bilir dedi korktum şimdi Türkiyede yaptırmak istiyorum Allah yardım etsin çok korkuyorum
(9,648 puan) tarafından
Aa o derece ciddi Allah yardımcın olsun geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Benim el parmağıma küçük bir cam parçacığı girdi doktora gittim parmağımı uyusturdu kesti bulamadı bırakti 3aya yakın parmakta ki batma hissini yaşadım sonra o bölge iltihap kaplamaya başladı içi dolu sivilce haline geldi 3ayin sonunda patlattım sivilceyi içi yeşil iltihap çıktı cam parcagida onunla beraber çıktı ne zor günlerdi ya 
(28 puan) tarafından
Sizin adınıza çok çok sevindim inşAllah benim camı da bulurlar çok üzgünüm uyuşturunca hiss ettiniz mi?kesince elinizi?çok korkak biriyim iğneyle mi uyuşturdular
tarafından
İğne vurdu hiç acı hissetmedim çok derinde kesmedi ztn bulamayınca vazgecti hiç bişi hissetmedim
(28 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cevabınız izin
0 oy
(347 puan) tarafından
Ay geçmiş olsun ya
(28 puan) tarafından
Teşekkür ederim(
0 oy
(53 puan) tarafından
Benimde elime girdi iğne vurdular o çok acımıltı ama sonrasını bilmedim epey kurcaladı elimi eşimde fenalaşmıştı ona ama sadece iğne kısmı agrıtıyor sonradan uyuşukluk gidince öyle sızlanacak bir acı olmuyo aynısı ayağımdsda olmuştu
(28 puan) tarafından
Peki geri diktiler mi?
(28 puan) tarafından
Siz bakıyordunuz?kurdalarken hiss ettiniz mi keşke kazasız belasız kurtula bilsem
(53 puan) tarafından
Hissetmedim karınca yürür ya sadece öyle bişey hissettim sonradan 2 3 dikiş atıldı sardılar
(28 puan) tarafından
Cevabın için çok teşekkür ederim.Allah sizden razı olsun.
(53 puan) tarafından
Önemli değil cnm sendende
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Korkutmak istemiyorum kesinlikle ama cam parçası içerde kalırsa vücut içinde yürür diye kulaktan dolma bir bilgim var. Tabi ne kadar doğrudur bilmiyorum. Bunun için doktorunuzla konuşup camı çıkarttırmanız iyi olur bence. Acil şifalar diliyorum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
22 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde nrsnr (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensess17 (27 puan) tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,813 cevap

34,942 kullanıcı

...