0 oy
188 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (201 puan) tarafından
Kızlar neler koyabilirim? Sevdiğiniz beğendiğiniz tarifler de varsa☺️

11 Cevaplar

0 oy
(3,020 puan) tarafından
Ah cahil ben tüm gaz yapcak şeyleri koymuştum;D havuç orada patates kesip işte yemeklik şekilde bi torbaya. Sonra nohut fasulye islamistim. Kırmızı yağ biberi kesip koymuştum çıkarıp kizartirim diye. Kurabiye limonlu pişirip koymuştum.
(201 puan) tarafından
Ben de onları hiç bilmiyorum ya aman koymayayım :D
-Reklam-
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ikramlik herşey olabilir+ sarma, dolma, meyve( hoşaf yapmak için) bunlar onemli oluyor
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Sigara böreği, sarma , içli köfte, haşlanmış nohut (yormaz seni ) klasik şeyler aklıma geliyor benim. Ha kurabiye , kek
(201 puan) tarafından
Sarmayı nasıl koyabilirim buzu çözülünce değişik olur mu acaba
(2,674 puan) tarafından
Sarıp koy canım sonra çıkar direkt pişir
(2,674 puan) tarafından
Çozulmeden pişir. Tadında hiçbir değişiklik olmaz
(220 puan) tarafından
Kek mi
(2,674 puan) tarafından
Evet canım hicbie şey olmuyor keke
0 oy
(15,092 puan) tarafından
Börek , poğaça, mozaik pasta , kek 
(15,092 puan) tarafından
Bn de burdan duydum ve denedim. Çok iyi fikirmis. çıkarınca tazecik oluyo
(121 puan) tarafından
Keki dilimleyip mi buzluğa koyuyosunuz bütün olarak mı?
(15,092 puan) tarafından
Dilimleyip koyuyorum
(2,562 puan) tarafından
Mikro dalgada falan mı isitiyosunuz çıkarınca yoksa kendimi çözülüyor
(15,092 puan) tarafından
Yok yok kendi cozuluyo . Sıcak olsun istersem fırında işittim bazen mesela börek pisirdikten sonra iki dk da o ısınsın diye ya da hızlı cozunsun diye ama kendi dışarıda cozununce ılıyınca da gayet iyi oluyo. Bende mikrodalga yok zaten
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Makarnaya kıyma doldurdum içli köfte sarma kuru dolma biber çörek nohut barbunya sigara böreği bamya ben bunları yaptım geçenlerde doldurdum şimdi çıkartıp çıkartıp yiyoruz 
0 oy
(653 puan) tarafından
Börek sarma falan koydum çok iyi oldu vaktim olayinca çıkarıp çıkarıp yedik
0 oy
(12,559 puan) tarafından
Bende biraz bekleyeyim diyorum,30 cı haftaya girdik. Yorumları takip edecem. Sağlıcakla kavuşun ☺️♥️
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Internette soda ile yapılan yufkadan börekler var yapıp buzluğa at çıkarınca direk fırına atarsın 
0 oy
(1,176 puan) tarafından
Tuzlu tatlı  kurabiyeler 

Poğaça 

Börek

Sarma

Ben doğuma  gitmeden bir gün önce 2 çeşit tatlı yapmıştım

Ama misafirlere ikram edememiştir bebeğim kuveze alındı eve getiremedik gelen geçmiş olsun dedi gitti ler 
0 oy
(7,240 puan) tarafından
Buzluk benim işim :))

Buzluk böreği çıkar pişir oluyor 

Kek pişirip at tahinli kek mesela sütte yapıyor çıkarıp yersin 

Şekerpare yapıp pişirip atiyosun çıkarıp hafif ilitip şerbetini dokuyorsun gelen olursa pratik olur 

Sarma sarıp koyuyorum çıkarıp pişiriyorum 

Mantar kurabiye aynı şekilde çıkarıp pişiriyorum 

Starbucks kurabiye 

Poğaça yapıp iyi sarıp koyarsa koku olmuyor pişmiş dolma koydum aynı çıkıyor bı sorun olmuyor ondada bı hazır yemeğin oluyor 

Bide aklıma böyle son haftalardaysan çorba yapıp sicakken kavanozlayip koymak geldi ama denemedim vakumlu olacağı için bozulma olacağını sanmıyorum 
0 oy
(8,850 puan) tarafından
İçli köfte. Sarma dolma. Börek. Lahmacun. Yuvarlak misket köfte. Közlenmiş patlıcan biber. Yemeklik doğranmış patlıcan biber. Hazır olunca herşey kolay oluyo. Haşlanmış nohut. Bir de yapabiliyosan beş on kilo et alıp kavur. Hazır pişmiş dursun. O da çok kurtarıcı oluyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
26 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemianne35 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
0 cevap 41 göst.
12 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Azra.Ensar (27 puan) tarafından soruldu

378,713 soru

11,335,955 cevap

34,798 kullanıcı

...