0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Şimdi memlekete gidiyoruz akrabalarım vs görür görmez hal hatır sormadan zayıfladın mi kilo vermişsin kiloma yorum yapıyor sizde böyle insanlara rast geliyor musunuz birde bir kişi var eşimin akrabası o her gördüğünde saçma sapan kiloma yorum yapıyor buna nasıl tepki verirsiniz kilolu da olsam zayifta olsam bu kimseyi ilgilendirmez ama laf sokmak lazım 

17 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Laf sokupta elinize ne geçecek ki banada diyorlar her kesi kafama takarsammm oooo boş mezar bulup yatayım daha iyi
(4,548 puan) tarafından
Saldır diyene öyleyse daha edepli olur :))
(249 puan) tarafından
Senin işin yok mu evini temizle bana laf atma
(4,548 puan) tarafından
Evim temiz şükürler olsun sizde kalbinizi temizleyin
(1,189 puan) tarafından
Evet bazen çok zayıflamış birini görünce direk görür gormez diyorum valla ama kilo almis birine demiyorum tabiki çünkü kadınlar kilo almışin deyince hemen kötü hisediyorlsr ha zayıflığından şikayetçi olan birine de demem çok zayıflamışin diye
(249 puan) tarafından
Sözü çaldım sjsjsj
-Reklam-
0 oy
(4,225 puan) tarafından

Aha iste benim kuzenin hasetliginden. Benim kuzende bastan alir ayak tirnagima kadar suzer beni her girdugunde :)

(249 puan) tarafından
İşte fesatlık bu
0 oy
(17,841 puan) tarafından
Bi bismillah hal hatir sor kiiiz de sakaya getir 
0 oy
tarafından

Vallah keşke bana akrabalarım aaa zayıflamışsın deseler çok mutlu olurum :D ama kilo almışsın diyen akrabaları bir kaşıkta boğmak istiyorum 

0 oy
(1,119 puan) tarafından
Benim uzun zamandır  görmediğim teyzem yolda beni görünce ne kadar sivilcen çıkmış demişti 
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Sen de dalgaya vur ya da duymazdan gel lafı çevir falan. İlla da laf vurcam dıyosan açık açık söyle bence hoşlanmadığını
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ben sana öyle gelmiş aynıyım diyom geciom zati aldığım verdiğim 1 2 kilo yani laf olsun diye çoğu:)
0 oy
(13,079 puan) tarafından

Beni de gören şaşırıyor kilo verdiğimi görünce birde diyorlar kan değerlerine baktır bu kadar zayıflık normal değil :D

(424 puan) tarafından
Sende fesatlık degerlerine baktır bu kadar fesatlık normal değil diyeydin
(13,079 puan) tarafından
Baktırdım gayet iyiyim diyorum :)
0 oy
(985 puan) tarafından
Bende ne hikmetse öyle dediklerinde 

Zayiflamissin dediklerinde çok mutlu oluyorum

Kilo almışsın dediklerinde hırs yapıp kilomu veriyorum. 

Her yönden pozitif bakmak gerekiyor
0 oy
(424 puan) tarafından
Terazi olarak ise mi başladın sürekli kilo ölçümü yapiyosun teyze de 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sen tartı mısn derim 
0 oy
(203 puan) tarafından

Hiç umrunda bile olmasın geçen gün kendi teyzem eşofman almış iki tane biri de bana ☺️ bana dediki sen benden kilolusun sana M aldım kendime S aldım bende ben 50 kiloyum nasıl senden kiloluyum bu bana olmaz dedim sonra işte evine gitti tekrar geldi dediki S bana baya bi dar oldu bende dedim ki M de bana büyük oldu teyze ama saol geniş geniş giyerim dedim kendisinin kilolu olduğunu anlamış oldu orda laf sokmaya gerek bile kalmadı :) 

0 oy
(266 puan) tarafından
Valla teyzemle anneanneö görür görmez çok zayıflamışsın falan diyorlar bende teyze millet para veriyor benim gibi olmak için ben yiyip yiyip almıyorum ne güzel işte diyorum susuyor 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bi hal hatır sorsaydın önce de şakasına de anlar mal değillerdir heralde
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Kilo almışsın diyene param var ki yiyiyorum derim. 

Zayifsin zayiflamissin diyene de kilolu olunca ne işe yarıyor sağlığa zarar diyoreee 
0 oy
tarafından

Yakında bende gidecem ha bire tığ gibisin kendine baksana diyip diyip duracaklar :ermm:

0 oy
(141 puan) tarafından
Siz kantarmısınız deyi verin

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 726 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eymir (736 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 516 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 438 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Citipiti (2,546 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,923 kullanıcı

...