0 oy
300 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hanımlar ilk gebeliğim ama elimde bebeğime giydire bileceğim hiç kıyafetim yok yanlış anlamayın lütfen gerçekten alabilecek bir durumum yok doğumuna 2 hafta kalmış ne bir hastahane çantası hazırladım ne de birşey elinde fazla kıyafet, beşik varsa bana gönderebilirmisiniz gerçekten hiç durumum yok eşim engelli çalışamıyor ailemden uzak yaşıyorum hiç akrabam da yok yanımda ne yapacağımı bilmiyorum
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

+3 oy
(659 puan) tarafından
Sahıden yardım etmek cok guzel kı hep ederim ama kardesım sız bu cocukları nıye yapıyorsunuz ya madem 1 tane bır parca bısey alacak imkan dahı yok baba engellı destek cıkan yok sırf ego tatmini anne olayım baba olayım diye o Bebegın gunahı ne ya
(863 puan) tarafından
Belki istemeyerek oldu . Veya isteyerek bu kendi kararları kader kısmet . Nasipde varmış olmuş imtihan dünyasındayız belkide imtihanları bu . Insanlara neden cocuk yaptiniz demek gibi bi hakkimiz oldgunu dusunmuyorum . Bayanda istemezdi böyle olmasını . Artı oy için yaptığın bir yorum olarak gördüm yorumunu .
(659 puan) tarafından
Artı alınca ne oluyor ınan bılmıyorum ben yeniyim daha burda. Onun ıcın yazmadım yani ama dusuncem bu yonde bebege uzuldugum ıcın yazdım.
(4,371 puan) tarafından
İstemeyerek oldu diye bir dünya yok arkadaşım. Onun adı Meryem Ana. Türkiye'nin yüzde 80i korunmayı bilmiyor. Onu geçtim olay sadece kıyafet değil ki. O kolay sağdan soldan toplarsın biter. Bunun Allah korusun hastalığı var, okulu-eğitimi var.
(48,710 puan) tarafından
bende bunlari yazacaktim vazgectim hadi dedim sabah sabah yazmiyayim. lütfen ikinciyi yapma post sahibi
(659 puan) tarafından
Bu kafalar bunlarda oldukca 3.de yapılır sanki cocuk yapmasına karısıyo ruz gıbı tepkı veriliyor bıde hemen ya korunma yontemlerı dolu ne demek ıstemeden oldu. Isteyerek olduysa da bebege haksızlık tekrar diyorum yani. Bende fakır bı aileden geldim o hayata 6 cocuk yapmıslar anneme de babama da derdım aynını sebebı ne yani okula montla bıle yollamak zorsa neden yapıyorsun
-Reklam-
0 oy
(877 puan) tarafından
Baddaniye falan yollarım canım ben 
(0 puan) tarafından
Olur abla Allah razı olsun Ankaradayım
(659 puan) tarafından
Yenı uye olmus. Engellilere pek cok konuda yardım da geliyor acıkcası yardım edecekseniz bıle emın olun bence bosa gıtmesın elınızdekıler
(934 puan) tarafından
Aa Ankara'da tanıdığım çok benim, nerede oturuyorsun tam olarak, adını soyadını adres bilgilerini yazsaydın
(0 puan) tarafından
Yeni mahhalede yaşıyorum 05511756774 bu numaradanulaşabilirsin abla Allah razı olsun gerçekten durumumu bilmeyip eleştiri yapanlar keşke beni görebilseydiniz inanıyorum ki kimse yerimde olmak istemezdi
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Eşin engelliyse engelli maaşı+sosyal yardımlar+bakıcı yardımi yapılıyor diye biliyorum ve tabi belediye yardımları Ankara da olduğunu söylemişsin Ankara belediyesi çok iyi yardımlar yapıyor diyede biliyorum 
(444 puan) tarafından
Bakıcı yardımı ala bilmek için engeli raporunda ağır engeli yazması gerekiyor öyle her engeli olan birey bakıcı maaşından faydalanmiyor
(4,371 puan) tarafından
Ağır değilse çalışabilir o zaman. Amcam da engelli raporlu ama yıllarca çalıştı
(444 puan) tarafından
Benim eşimde ağır engeli ama çalışıyor 3 çocuğumuz var yarım gün çalışıyor
(2,310 puan) tarafından
Birazdan kolaya kaçıyor kimisi malesef
0 oy
(734 puan) tarafından
Yardımlar var ankrda bende biliyorum sen bence dilenmeye gelmişin Ankara belediyesi bu konuda çok iyi bnce bşlr peşindesin ailen de yardım edebilir 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 936 göst.
18 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 268 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sibo (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sibo (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.