0 oy
79 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar  2 aylık bebeğim var emziriyorum psikiyatri doktoru lustral 50 mg yazdı kullanan varmı varsa nasıl duzelme oldu mu çocuğa zararı oldumu

3 Cevaplar

0 oy
(982 puan) tarafından
Ben kullandim cnm lokusalikta uyku yaptı kendi Dr gittim hemen kesti bebeyim var uyuyorum diye bana yanlışlıkla yazmislar
tarafından
Bende uyku için demedim ki ama sinir öfke için gitmiştim
(982 puan) tarafından
Cnm bende sinir öfke vardı ama başka Dr bunu yazdı kendi Dr ise yanlış ikac yazılmış deddi uyku yaptı buda bana malesef gözümü acamayirdum ilacı deyisti lokusalimda kullandım ben bu ilacı benim zaten senelerdir kullandım ilacim depakin ve rileptip bunlar yazılması lazımdı bana rustral yazmış ek başka Dr kendi Dr hemen kullanma bu ilacı dedi
-Reklam-
0 oy
(674 puan) tarafından
Hamilelikte de psikiyatriye gittiniz mi ben gideceğim de ilac yazarlar mı 
(1,244 puan) tarafından
Ben gittim. 3 aylik hamileyken çok zor bir dönem geçirdim. Destek almak durumunda kaldım. Doktor arkadasinki gibi lustral.50 mg baslatti. Çok korktum bebeğime bişey olursa diye de doktorum senin yerinde durumunda eşim  olsa ona da kullandirirdim emin ol dedi. Kadın doğum doktoruna da sordum zararı olmaz dedi kullandım. Faydasıni çok gördüm. Sonra da yavaş yavaş biraktirdi doktor. Gerekiyorsa git ve kullan derim.
(674 puan) tarafından
Ben de çok zor dönemlerden geçiyorum desteksiz olmayacak gibi
tarafından
Yazarlar canım ben gitmedim de gidenleri duymuştum emzirerken de hamileyken de yazıyor
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Ben hamileyken kullandim. Bişey olmadı çok şükür. Doktor doğuma kadar kullandirabilirim durumuna göre demişti ama ben duzeljnce bıraktırdı yavaş yavaş. Doktorun emzirdigini biliyorsa kullan diyorsa.kullan bence.
tarafından
Çünkü kullanmazsam daha kötü şeyler olacak en azından bi başlayım bakalım süreç nasıl ilerleyecek

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.

381,744 soru

11,428,488 cevap

34,988 kullanıcı