0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (1,537 puan) tarafından

image

image

birde velsoftmus bunlar peluş yani daha önce kullanmadım kullanışlı olurm mu acil yorgan ihtiyacim var birinden birini alicam 

13 Cevaplar

+4 oy
(1,293 puan) tarafından
Gri daha güzel canım. Nevresim kullanılmıyor mu bunlarda
(1,537 puan) tarafından
Bu hem yatak örtüsü gibiymiş hem yorgan  nevresimi yok olsaydı iyiydi 2 takımda nevresim almam lazim
(4,153 puan) tarafından
Nevresimle kullanilacaksa  acik renk olmali. Ben uyku seti almisim yani annem almis:) kirmizi siyahli. E surekli yirganini yikayamam . Nevresim gecirsem acik renk nevresimle olmuo belli oluo icindekinin desenleri sacma sapan bise. Misafirlik kaldrdim onu kirk yilin basi biri gelirse kullanir yikarim dedkm
(4,153 puan) tarafından
Gri daha guz
(1,537 puan) tarafından
He siz onu diyorsunuz ben herseyi yanlış anlama gunundeyim bugün nevresimide varmi içinde anladım ben geçirmek için değil ama sermek için anladim  :D yok canım nevresim gecirmicem buna zaten pelus diye alıyorum sıcak sıcak sarsın beni
-Reklam-
+2 oy
(2,769 puan) tarafından
Gri olan güzel, ama kullanışlılığını bilemiyorum açıkçası.
(1,537 puan) tarafından
Kil falan toplarmi diye düşündüm
(2,769 puan) tarafından
Kurutman varsa yıkadığında o hepsini alır üstünden, ama yoksa bencede problem olabilir
(1,537 puan) tarafından
Yok canım kurutmam alsam koyacak yerimde yok
(2,769 puan) tarafından
o zaman bence zor olur ya, çırpsan bile saç vs. takılı kalabilir.
(1,537 puan) tarafından
Evet canım o sorunuda var
+1 oy
(6,958 puan) tarafından
Bende buna benzer var bej rengi kullanıyorum güzel ama makinayasigmiyo bence gri pembe hiç sevmem 
(6,958 puan) tarafından
Olabilir gri de hoş ben gri olsa onu alırdım ama yoktu bi bej bi de pudra vardı mecbur pudra aldın
(6,958 puan) tarafından
Ay bej adım diceme pudra aldım demişim pardon valla sözde benim makinada 9 kiloluk ama sigmiyo
(1,537 puan) tarafından
Gri alicam canım seninkinin ebatı kaç acaba bide makinan kaç kg yikama zor olursa benim için büyük sorun eğer büyük gelirse biraz daha küçük ebatlarına bakicam
(1,537 puan) tarafından
O zaman sigmayabilir bi sefer kazanı düştü tamir geldi abla yorgan atma demişti neyse küçük boyunu alıyım başıma yikamasi bela olmasın zaten deliriyorum bisey yikanamayinca
(6,958 puan) tarafından
Benimki standart çift kisilik canım valla makinanda sorun varsa hiç bulaşma büyüğe ben yılda bi kere yıkamaya veriyorum mecbur böyle de hiç içime sinmiyo ama yapcak bişey yok
0 oy
(339 puan) tarafından
İlki daha güzel 
(1,537 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bence beyaz al bu renkler nevresimlerden kötü belli oluyor
(1,537 puan) tarafından
Beyaz kullanamam canım oğlumun yatakta gün içinde çıkıp zıplama huyu var yikamasiyla basedemem devamlı
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Gri daha güzelmiş
0 oy
(8,170 puan) tarafından
Tabiki gri olan canım ağır ve güzel bir rengi var
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ben olsam gri alırdım pembe de güzel. Ama ben sevmiyorum evde patlak renkleri bu arada fiyatı baya yüksek kullanıcı yorumlarını incele kullanışlı mı bak derim yoksa süslük kenarda bekliyolar
0 oy
(119,268 puan) tarafından
ustteki daha guzel
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bende kullanıyorum bundan. Hem battaniye hem yorgan bunlar. Yatak örtüsü gibi de oluyo güzel duruyo. Bence üstteki daha güzel 
0 oy
tarafından

Gri olan daha güzel canım. Gerçi ben buradan mavi görüyorum :) Diğeri pembe çok çocuksu. 

0 oy
(3,622 puan) tarafından
Gri olan canım    
0 oy
tarafından
Kesinlikle 1. Diyorum 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 632 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.