0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (180 puan) tarafından
Kızlar bebeğim dokuz aylık sütüm azaldı az önce sandım baktım zar zor 30 ml çıktı baya azaldı çoğalması için ne yapmam gerek

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Muhallebi sütlaç vs ye bulgur pilavı şeftali soğuk çay da işe yarıyor sütü sağma şimdilik
(180 puan) tarafından
Normalde sagmıyorum  merak ettim ne kadar var diye bebeğim doymuyor
-Reklam-
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Dereotu salatanın içine ekle ye gerçekten çok güzel süt yapiyor
(180 puan) tarafından
Deneyecem canım inşallah çok olur
(1,926 puan) tarafından
İnşallah canim
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Bizde doktor tavsiyesi ile mamaya başladık ilk hafta hem göğsümü emiyordu hem biberonu emiyordu Ama sanırım biberona alıştığı için sonra göğsümü tutmadı emmedikçe de sütün fışkırır haldeyken Damla Damla geliyor şu an süt sağma makinesi ile de yarım saatte anca 30 milim çıkıyor ve canımı çok yakıyor
0 oy
(15,951 puan) tarafından
Benim bebem 43 günluk çok şükür şimdilik sütüm var yetiyor ama ben annelik işte azalmış gibi hissediyorum hatta bende post açmıştım bundan 15 20 gün önce falan. 2 gün önce akşam yemeği için mercimek çorbası yapmıştım içine patates soğan havuç 2 diş sarımsak ilikli etli kemik vardı onları da attım içine. Bır de evde tahin helvası var arada bir gidip gelip onu yiyorum. Çorbayı yediğim günün gecesi bebemi emzirmek için uyandım sütüm tasmisti. En son 1 ay once öyle tasmisti sütüm. Sende dene bı belki sende de ise yarar 
(180 puan) tarafından
Çorbayı arada yaparım ama ilik suyu falan midemi bulandırıyor. Tahin helvayı da denerim  canım
tarafından
Tahin süt indirirr görünce hatırladım sarımsak yemek yede sütü kokutur ve bebek daha çok emermiş emine kimyon at her yediğine gazını alsın yemeğin
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bolca su soğan bulgur pilavı cidden işe yarıyo tavsiye ederim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
0 oy
1 cevap 51 göst.
21 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 299 göst.

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,835 kullanıcı

...