0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızlar oğlum **** tedavısı görüyor bendede yavaş yavaş kaşıntı oluşuyor yarın anneli odaya geçecez kızım 3 aydır küvezde halen bugun aradılar yarın gelin diye napacam korkuyorum ya bebeğime bulaşırsa 

8 Cevaplar

0 oy
(21 puan) tarafından
Canm post attm bakarmissin benim oğlum  fw mi ****
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Ne tedavisi goruyo araya nokta koyarak yazarsanız görünür u.yuz mu
(21 puan) tarafından
Benmkine bakarmisin canm u.yuz mu
0 oy
(250 puan) tarafından
Bence hastaneye söyleyin böyle böyle tedavi görüyoruz diye yoksa bebege geçerse bitersin bebekten çok zor arınır Allah muhafaza
0 oy
(12,741 puan) tarafından
Canım emzireceksın illa bulaşir. Mümkünse mama ver uzak dur sen verme sende krem yazdır kullan. Bizde tedavi görüyoruz ailecek 17 aylık kızım da oldu yedi bucuk aylık hamileyim 
0 oy
(734 puan) tarafından
Neden oldu sebebi nedir olmasının çok geçmiş olsun canım dikkat edin 
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Tedaviyi tüm ailecek görmelisiniz sizde olsa da olmasa da. Xabion çok etkili. Bebeğiniz için çok üzgünüm :(
0 oy
(473 puan) tarafından
O kadar bekledin bence hastaneye bildir küvezde çıkan bebeğe u.yuz bulaşırsa mahvolursunuz kükürtlü karışım yaptırın eczaneden 3 gün sürün 2 gün ara verin sonra tekrar 3 gün sürün evi komple yıka pakla tüm kıyafetleri 60 ta yıka ütüle kurtulunca git bebeğini emzir taburcu edin vücudu hasas ALLAH muhafaza bulaşsa çok kötü olur 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Neredeyse 1 yıl çektik bu illeti . Utulemedigim bir mutfak tezgahı iki tuvalet banyo 3 balkonlar kaldi . Eşim bir hap aldı ve krem onu sürdük bir bitti pir bitti . Şükürler olsun hemen hemen 8 aydır yok . Hap neydi bilmiyorum ama kremi bulursam aticam fotoğraf 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mercimek tanesi (1,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzee.. (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu

381,422 soru

11,419,159 cevap

34,975 kullanıcı

...