0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından

100 metre kare kadar bahcemiz var ceviz agacu aldim ekecem diye cevizi cok severim bu arada ama gorumcem vebiz agacu bahceme ekme iyi deyil dedi korktum acikcasi esimde ısrarla ekecem sacma seyler soylediler iyi deyil bahceye ekmek diye.. Bahcesnde veviz agaci olan varmı durumlar nasil sizce ekmeliyim akil verin lütfen kafam karisti:(

10 Cevaplar

+1 oy
(3,753 puan) tarafından
Ceviz ağacı eve yakın dikilmez. Sülfür gazı salgıladığı için. Bahçede bir şey olmaz ama yakınında ev olmamalı.
-Reklam-
0 oy
(7,316 puan) tarafından
Ceviz ağacı deyil o incir ağacı ek ne olacak 
(45 puan) tarafından
Nasil yani canim
(7,316 puan) tarafından
İncir ağacında olur derler 3 harfliler cevizi ilk defa duydum
(45 puan) tarafından
Anladim canim sagolasin bilgin icin
0 oy
(3,898 puan) tarafından
Yani başlığı değiştirsek korkan olur biraz bilinçli olun artık ya.
(45 puan) tarafından
Bilemedim canim deyistim simdi hakkinizi helal edin dusunemedim
(3,898 puan) tarafından
Helal olsun
0 oy
(255 puan) tarafından
Esimin ailesinin kac donum cevizligi var dunyanin parasini aliyorlar. Soyle derler ceviz agaci salgiladigi bir maddeden oturu insana agirlik verir bas agrisi yaparmis altinda oturmak evinin onune dikmek sakincalinderler ama bahce ise   bi sorun olmaz bnce :)
(45 puan) tarafından
Evet canim pahali burda islak cevizin kilosu 90 tl bende dedim hani bizim senelik cevizimizi verse yeter zaten bir agac aldik cok deyil bahcenin ortasina ekecejti bende artik kenarina ektiririm
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Valla bizim köyde var kaynanamlar ilgilenirler sagolsunlar tarla ceviz dolu biz bisey duymadık 
0 oy
(11,364 puan) tarafından
Cevizin kökleri uzayabiliyor ve suları patlayabilir diye genelde yakına ekmezler ama cinsleri de var bunların 
0 oy
tarafından
Hiç bi bilgim yok ilkkez duydum 
0 oy
tarafından
Kocaman bahçemiz var etrafi hep ceviz ağaçları ekti eşim hiç bir sorun da olmadı çok şükür ilk defa duydum canım yan tarafta oturan teyze var onların hemen kapının dibinde var hemde kocaman yani burda herkesin de öyle ne gibi bir zararı var ki merak ettim 
0 oy
(1,945 puan) tarafından

Bitlisteyim burda herkesin bahçesinde ceviz var :)

0 oy
(78 puan) tarafından
Ceviz ağacı evin yanına iyi değil sülfür gazı salgiliyir ve  şimşegi üzerine çeken agaclardan bı tanesi 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 561 göst.
8 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
1 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevah (1,496 puan) tarafından soruldu

380,882 soru

11,403,149 cevap

34,941 kullanıcı

...