0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (535 puan) tarafından
Bende öyle durum olmadı acaba sezaryan olduğum için mi  siz ne düşünüyorsunuz ve nasıl durumunuz 

16 Cevaplar

0 oy
(2,090 puan) tarafından
Hala adet olmayan ben off ne zaman olacağım hiç bilmiyorum. 4 ay oldu doğum yapalı dört gözle bekliyorum gerçekten. 
(2,090 puan) tarafından
Kondom+geri çekilme oluyor. Spiral falan uygun değil açıkçası onunda koruyacağına inanmıyorum. İğne falan da önermediler. Şu anlık en elimden geleni bu. Bir olsam da rahatladam en axından takip uaparım benim bir de ameliyatım zor geçti. Dr iki sene olmasın dedi. Toparlaması zaman alırmış.
(535 puan) tarafından
Hm o zaman çok dikkat etmen gerekiyor istersem bir kadin doğuma git öneri al onlar bilir en doğrusunu
(2,090 puan) tarafından
Hiç gitme fırsatım olmadı bi spiral için gittim o da uygun değilmiş zaten. Attı geriye. Kol altı implant istiyorum ama o da uçmuş. Burda 7 500 dediler. Hiç olmadı onu yapacağım
(535 puan) tarafından
Ay işin de çok zor senin Allah yardımcın olsun
(2,090 puan) tarafından
Amin canım çok sağ ol
-Reklam-
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Her doğumumdan sonra daha da arttı. 3 sezeryan. Doğumlardan önce ağrı sızı bilmezdim 
(535 puan) tarafından
Yaaa o zaman tam tersi olmuş sende
(11,084 puan) tarafından
Aynen halbuki ne kadar da hava atardım gençken arkadaşlara :)
0 oy
(610 puan) tarafından
Ben normal doğum yaptım ağrısı aynı şekildeydi. Evlenmeden önce çok sancılarım vardı evlendikten sonra geçer dediler geçmedi çocuk yap geçer dediler geçmedi. Yani geçmiyor :D 
(535 puan) tarafından
Bana da öyle dediler de ondan soruyorum:Dd
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Ağrım çok oluyordu hamileliktem önce hamile kaldım çocuk doğdu regl görmeye başladım ağrım geçmedi sonra ikincide sonra geçer dediler bakalım göreceğiz ve normal dogumdu 
(535 puan) tarafından
İnşallah geçer zor oluyor
0 oy
(7,170 puan) tarafından
Valla bende sezeryan oldum benimde hala aynı ilk olacağı zaman acayip bi ağrım oluyo başlayınca rahatlıyorum su torbasiyla yatiyorum valla 
(535 puan) tarafından
Bir de çocukla çok daha zor oluyor benim yengem derdi doğumdan sonra hiç ağrım olmuyor ama o normaldi acaba diyorum sezaryandan mi böyleyiz ama normal olup ağrıyan da varmış kişiye göre galiba
(7,170 puan) tarafından
Bencede kişiye göre değişir ya annem de 3 normal doğum yaptı 44 yasinda hala ağrısı oluyo
(535 puan) tarafından
Doğrudur Allah yardımcımız olsun valla
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Bekarken her adet dönemi hastanelik olurdum. Evlenince geçer dediler gecmedi ağrı kesici icmezsem duramiyordum. Doğumdan sonra geçti olacağım gün biraz sancım oluyor anlıyorum oldugunu. Sonra geçiyor. Günlük hayatımi etkilemiyor artik
(535 puan) tarafından
Ne güzel faydası olmuş sana maşallah
(1,965 puan) tarafından
Bazı aylar hiç anlamıyorum lavaboya gidince görüyorum. Şükür kurtuldum
0 oy
tarafından
Bana da öyle dediler ağrıların azalır dediler benim daha çok arttı doğumdan sonra hatta doğumdan önce 1 gün ağrım olurdu şimdi 3 gün sürüyor ağrısı bende sezeryan oldum
(535 puan) tarafından
Aynı benimde öyle oldu ya
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Ben 10 saat sancı çektim 5 saati suniydi sonra sezaryen oldum doğumdan önce müthiş sancım olurdu adet döneminde duvarlara tırmanırdım ağlardım her seferinde serum iğne yaptırdım. Oğlum 2 yaşında elhamdülillah daha bi kere bile adet sancım olmadı 
(535 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(767 puan) tarafından
Bende sezaryen oldum benimki geçti doğum sonrası.

Çok aşırı adet ağrısı yaşıyordum her ay hastanede serum taktiriyordum.
(535 puan) tarafından
Benim düzelmedi nedense :(
(767 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor herhalde .ikinciden sonra inşallah tekrar başlamaz benimde
(535 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
(2,804 puan) tarafından
İlk dogmda 40 bitti hemen adet oldm , 2 aydır doğum yaptm arada kasik ağrısı oluyor ama hayla adet olmadim
(535 puan) tarafından
Bende 3 ayda oldum herkesin değişiyormuş
(2,804 puan) tarafından
Aynen ya takmamak lazım :)
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Bekarken kafamı duvarlara vuracak kadar adet sancisi çekerdim ilk doğum dan sonra geçti şükür ki çok az bı ağrım olur ilk gün o kadar
(535 puan) tarafından
Ne güzel maşallah keşke benimde biraz rahatlasa bebekle zor oluyor
0 oy
(12,724 puan) tarafından
Benim öncede ağrı sızı olmaz uç gün sürerdi değişmedi. Bu sefer de doğurayım bklm
(535 puan) tarafından
Ay ne güzel maşallah 3 gün süren kişiler gerçekten şanslılar
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bekarken öyle çok adet sancısı cekmezdim normal nasılsam öyleydim ama sezeryan doğum yaptıktan sonra o adet zamanlarının ilk 3 günü beni yerden yere vurmaya başladı öyle ağrılarım oluyor ki anlatamam 
(535 puan) tarafından
Doğum sana yaramamış o zaman tam tersi ağrı başlamış sıcak su torbası rahatlatıyor artık bizi
(1,070 puan) tarafından
O bile rahatlatmıyor beni
(535 puan) tarafından
İlaç mi almak zorunda kalıyorsun
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Benim bekarken çok ağrım olurdu. Kusma ishal migren her şey olurdu. Doğumdan sonra geçti az bel ağrım olur o kadar. Hatta hamilelikte çok şükür migrenim geçti. Hamilelik bana yaradı 
(535 puan) tarafından
Maşallah ne güzel :)
0 oy
tarafından
Benim doğumdan önce ağrım olurdu fazla olmazdı ama nasıl doğum yaptım ilk adette kendimden geçtim ayağa kalkamiyordum felaket ağrıyor 3 gün bazen 1 hafta sürüyor ağrısı resmen ağrı birken 3 e katlandı o derece felaket 
(535 puan) tarafından
Yapma ya acaba sebebi neymiş doktora gittin mi hiç
0 oy
(10,079 puan) tarafından
Bende 2 sezeryan oldum adet agrim yok denecek kadar azaldi. Eltim hele diyoki ben gpzumu hastanede acardim ilk gun cok kotu gecerdi. Dogum sonrasi tuvalete gisince anliyorum diyo adet oldugumu. Ama o ilkinde suni sanci almis bilmiyorum onun etkisi varmi ama 2 dogumuda sezeryan
(535 puan) tarafından
Valla bilmiyorum kişiye göre değişiyor demek ki bende sezaryanim dikiş yerlerim bile ağrıyor
(10,079 puan) tarafından
Benim dikislerimle hic sikuntim olmadi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
8 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde aylin❤♾ (34 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...