0 oy
30 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (864 puan) tarafından
Kızlar olaylar beni çok etkiliyor demiştim şimdi sağ tarafta gariplik hissediyorum vuçudumun başım sürekli ağrıyor bu yaşanan olayların yanı sıra çok stresli hayatım var iki küçük çocuğum var ikiside grip bende aynı şekilde bulunduğum yerde ne arkadaşım nede akrabam var eşim yok delirecek gibiyim ailemin yanına gidemiyorum çok uzaklar kaynana da uzak gitsem bile beni deli edecek birşey daha çok bulur o öyle çaresizim ki umarım ciddi bir hastalık sahibi olmam hiçbir günüm normal geçmjyor

1 cevap

0 oy
(11,038 puan) tarafından
Stres her türlü hastalık yapabiliyo. Doktora bi görünsen iyi olur. Allah şifa versin hepimize tüm Müslümanlara ferahlık versin
(864 puan) tarafından
Amin amin gidemiyorum iki çocukla ulturason istiyorlar beyinden mesela çok zorlanıyorum onlar dışarıda kalıyor
(11,038 puan) tarafından
Yaa bırakacak birini bulamaz mısın? Ya da gidince ordaki görevlilere rica et oyalarlar belki biraz.
(864 puan) tarafından
Görevlilere rica ettim ilk gittiğimde beynimde çok az lekenme var ama takip et demişti artık eşim gelsin tekrar gideceğim
(11,038 puan) tarafından
Allah tez zamanda şifa versin canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ecmel vera 12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,210 soru

11,880,297 cevap

35,995 kullanıcı

...