0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından
Mrb kızlar şimdi dün kaynanamm ameliyat oldu eşim sabah gitti kendisi ameliyyattan çıktı eşim öyle işe geçti geri akşama bende iki çeşit yemek yaptım tabaklrı kaşığı bıçağına kadar koydum gittik süre bitene kadar durduk geri çıktık eve geldik üç gündür bana surat sallıyor yatağa girince niye olduğunu da bilmiyorum sabah uyandim  teyzemle annemlere gidicektik normalde hamileyim ve sağ bacağım aksıyo ağrı gırıyo yürütmüyo bende beni bırakabilitmisin dedm bana tepkili şekilde bırakamam dedi tamam bile demedim sustum geri ekmek al yok öyle git işe dedim kendi kendine triplere girip bağırdı bende bağırdım  para bırakıp defolup gitti göndermedim bile neyse sorum şu kendisi beni bir annemlere bırakmadı taksiyle gidelim teyze dediğimde bana otur oturduğun yere dedi kendi bana bunları yaptı bende akşam annesini görmeye gitmek istemiyorum sonuçta otur oturduğun yere dedi kişi ne farkeder oturuyorum işte sizce gitmeli miyim 

4 Cevaplar

0 oy
(10,877 puan) tarafından
Derdi ne acaba?oturup sordun mu senin derdin ne diye? Benim de arkadaşın kocası öyleydi herşeye bağırıyordu bir yere cikartmiyordu kizi .en son ciddi şekilde oturtup sormuş senin derdin ne diye.adam da buna hamileyim diye hiç birşey yapmıyorsun o zaman gezmege de çıkma filan demiş 
(1,199 puan) tarafından
Canım.maşallah subhanallah 3uz mu çok hoşuma gitti takma bebeklerini düşün düzelir aranız bişey deme birak
(934 puan) tarafından
Sen biliyorsun mu diyor ? E doğru anasına o kadar emek harcamissin yemek yapıp goturmussun, senin hatan burda. İyilik yapmayacaksın.
(53 puan) tarafından
Vallahi yürüyemiyorum bebeğin yeli diyorlar ya kalçama vurdu adım atmaya zorlanıyorum kalktım annesine Leben iye çorbası yaptım babsına kız kardeşine de  patlıcan musakka yaptım  allah razı olsun dediler o da yetti ama bu şekilde davranması ben anlayamıyorum artık
(10,877 puan) tarafından
Yani birşey olmuş tavşan daga kusmus dağın haberi yok.
(53 puan) tarafından
Çözdüm canm kendisine yanaşmıyormuşum  burnunu kaldırdığı buymuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tamamda eşine sormadın mı neden böyle davrandığını?
(53 puan) tarafından
Sormaz olurmuyum sen biliyorsun diyor ama ben gerçekten bilmiyorm nolduğunu da
tarafından
Bilmiyorum söyle bileyim de
(53 puan) tarafından
Onuda söylüyorum sırtını dönüp yatıyor kış temizliğine girdik ailem yardımcı oldu işler bitti o gece 2.5 kadar oyun oynadı sonrası çöp atmaya çoktık geldik gel dedi ilişkı istedi sanırım ama bende saat geç oldu sabahta erken kalkıcaksın ve temizlikten çıktım çok kötüyüm dedim tamam dedi yattı buna tavır almış olamaz heralde
0 oy
(123 puan) tarafından
Annenlere gitme otur evde akşam hastaye gidelim deyincede otur evinde de sende gitme onuda salma madem öyleymiş
(53 puan) tarafından
Daha akşam annemlere gideriz demesi daha dün hastanede benn dedim çıkınca siz bizde eve geliriz ziyarete diye sabah da teyzemler yengemler annemler de toplandı benide aralarında görmek istedi yani birde birakıcagi yer de gideceği yolun üzeri ama bende gitmiycem ikimiDe oturalım oturduğumuz yere
(123 puan) tarafından
Valla bu erekler hep ayni kendilerine gelince goturuler bize gelince burun kıvırırlar sonrada bizde gitmeyelim sizinkilere deyince kötü oluruz
(53 puan) tarafından
Paşa gönlü bilir benim annem onun ** yüzünü biliyor kendisi korksun onun ailesi beni bilmiyor inatla dökülecekse ben her şekilde sonuna kadar giderim kimse beni ailemden koparmaya çalışamaz yeltenmesin bile ilk sileceğim kendisi olur
0 oy
(12,980 puan) tarafından
Bence gitme üç çocuğa bakan hamile bir kadına üstelik anasına yemek götürmüş ziyaretine gitmiş vır kadına böyle davranıyorsa muhtemelen sen fazla fedakarsın eşinde daha fazlasını bekliyor 
(53 puan) tarafından
Evet annem artık bana kızıyor yeter dur diye çünki ev temizleyen ben çoçuk bakan ben bir kurbanın etini bile oturdum üç çoçukla ben ayıkladım işim varken bak derim oyundan çıkmaz bir yumurta kırmaz hep yoruldum yoruldum der sanki ben yorulmuyorum üçüz bebek bakıp yemek yapan akşama kadar oturmayan da benim
(12,980 puan) tarafından
Benim annem hasta o gezme pesinde diye düşünüp tepki gösteriyor bence
(53 puan) tarafından
Yok böyle şeylere surat yapmaz annesinin de okadar kıymeti yok gözünde zamanında itten beter ettiler kendisini yani tahminimce bilmiyorum aman kocaman ilişki konusunda çok hassas  hergün olsa yok demez hatta ben yanaşmayana kadar sen yanaşmıyoraun diyor ama anneler bilir akşama kadar yatağın yastığın hayalını kuruyoruz yorgunluktan 1 dakika uyku bile bize çok önemli bunu anlamıyo hani tamam onu istiyorsan erken geç yatağa oyunda çok oyalanma istediğin olsun erken vakitte de de uyumuş oluruz haksızmıyum
(12,980 puan) tarafından
Valla düzenli cinsel hayat isteyen kocalar çocukla daha fazla zaman geçirip anneye nefes alma fırsatı verecek başka yolu yok
(53 puan) tarafından
Ha bunu anlamıyor bu  gece istediğim saate ver sonra 4 de uyu sabah 8 de kalk beni gönder akşam geldiğimde yemek hazır ev temiz olsun aman ha çoçuklarında sesi gelmesın ben de robot değilim yani

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 517 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 272 göst.