0 oy
792 göst.
Diğer kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Polis hala gelmedi aramadıda. Çocuk 2, 2.5 saat benimle durdu gelen giden yoktu çocuğa bişey giydirdim elinden tutup hadi kaçtığın yeri tarif et dedim çocuk maşallah çok zeki şurdan geldim burdan döndüm falan diyerek evini tarif etti girdk bi binaya zile bastım açan yok en son katşı komşusu açtı aile binasıymış akrabasıymış kadın beni gördü şok oldu durumu anlattım çocuk 2 saattir benimle markette dedim kadın çocupun annesini aradı hanımefendi merkezdeymiş çarşıda geziyormuş öyle diyince çıldırdım. Üst katta babaannesi varmış onu aradılar kadın indi hemen onada bi dünya kızdım şuan durumu büyütsem konu sosyal hizmetlere kadar gider bu ne sorumsuzluk benimde aynı yaşta oğlum var evin önüne göndermiyorum annesi nasıl uyuyam çocuğu bırakıp gider bi araba çarpsa biri alsa götürse ne yapcaktınız dedim .kadınında bişeyden haberi yokmuş çok panik oldu üzüldü. 

18 Cevaplar

+1 oy
(35 puan) tarafından

Cidden her önüne gelen anne olmamalı ya. Psikolojik test falan olmalı. Çocuk bırakılıp uyurken o kadar uzun süre (bence 2 dkaika da bırakılmaz ama) çarşıya mı gidilir??? :angry:

(1,629 puan) tarafından
Ben evin karşısındaki bakkala gitmiyorum
(35 puan) tarafından
Gidilmez zaten çocuğa bir şey olsa insan nasıl yaşar o vicdan azabı ile? Tırnağı kırılsa affetmem kendimi..
(734 puan) tarafından
Kesinlikle bencde bagımlı olan anne baba şizofren bir sürü tipler deidğn gibi piskloji test şart
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
İşte zevkler için çocuklar ihmal ediliyor herkes anne baba olamıyor yine size denk gelmiş Allah razı olsun sizden ailesinede bu ters olmuştur inşallah bir daha böyle birşey olmaz 
(1,629 puan) tarafından
Gerçekten iyiki bana denk geldi sapığı var pisliği var istanbul gibi büyük şehirde her tür insan var kendi oğlumla aynı yaştaydı gep o geldi gözüme kaybolsa deliririm . 3 aaat çocuğun yoklupunu farketmediler şaka gibi
(4,548 puan) tarafından
Bu devirde tek bahçeye cikaramiyoruz gerçekten devir kötü
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Çocuğu kimseye emanet etmeden uyurken mi bırakıp gitmiş!? 
(1,629 puan) tarafından
Aynen öyle yapmış. Yazık çocuk üşümüş ıslanmış gelen kadar
(11,076 puan) tarafından
E büyütseydin o zaman keşke olayı. Bu bildiğin sorumsuzluk
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Ay tansiyonum düştü kız tövbe ya. Uyurken mutfaktaysam Bile kulağım odada benim
(1,629 puan) tarafından
Bu kadında 3 saattir yokluğunu farketmemiş düşün. İnsan kaynanasını arar anne çocuk uyuyodu bi bak napıyo falan der
(10,378 puan) tarafından
Kız evde bırakıp gitmek nasılsın bir genişlik hadi sen iy niyetlisin Allah razı olsun ya kötüye denk gelse idi
(1,629 puan) tarafından
Bende hep onu düşündüm başkası bulsaydı küm bilir başına ne gelirdi.
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. Yuh diyorum. Uyuyan çocuk bırakılıp çarşıya mi gidilir. Hem de 2.5 saat. Benim alt katimda market var . Oraya bile gitmiyorum
(1,629 puan) tarafından
Bende uyurken ekmek almaya gitmiyorum. Herkes anne baba olamıyor işte bunu bugün çok iyi anladım
(1,043 puan) tarafından
Bende kargo gelmisti kapı açılmadı aşağıya inmedim dedin ben şubesinden alırım
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Allahım biz mi tuhafiz oğlum uyurken duşa giremiyorum su sesinden duyamam diye :'(

0 oy
(934 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun senden, iyi ki sana denk gelmiş. Hadi kötü niyetli birinin eline dusseydi, ay Allah'ım sen koru yarabbim evlatlarımızı. Anası da ne rahatmis,evde bırakılır mı ya kafayı mı yedi bu millet 
(1,629 puan) tarafından
Oğlumla aynı yaştaydı hep o geldi gözüme kaybolsa kafayı yerdim onlar 3 saat farketmediler aklıma geldikçe sinirleniyorum iyiki annesini görmedim
(934 puan) tarafından
Ay ben kızımı bıraktığım odada bulamazsam deliriyorum düşün. Bı gün oturma odasindaydi bende mutfağa gittim iki dakikalığına düşün, bı geldim odada yok salona baktım balkona baktım Allah'ım yok, bide baktım ki yatak odasında. O kısacık saniyeler bana bir ömür geldi yani
0 oy
(5,325 puan) tarafından

Evde tek bırakıp çıkmış mı bu nasıl bir insan bir anne en ince ayrıntısına kadar düşünür. 

Bu şekilde evde yangın çıkıp çocuklarını kaybeden bir sürü insan var çocuk büyükte olsa evde yalnız bırakılır mı hiç
Böyle anne olacağına hiç olmasın daha iyi. 
(1,629 puan) tarafından
Ayy demi birde o ihtimal var yangın çıkarsa üstüne bişey devrilse Allah korumuş da benim karşıma çıkardı. Normalde bende ofiste otururdum hiç mağaza içinde olmazdım o saatte çocupun şansına mağaza içindeydim
(5,325 puan) tarafından
Allah razı olsun senden canım. Sorumsuz insanlar işte
0 oy
(5,996 puan) tarafından
Bu ne rahatlık ya. Okuyunca sinir oldum. Çocuk bu, gözünü ayırmamak lazım. Hadi çocuk gitti, hiç mi farkına varmaz insan. Pess sorumsuzluğa bak. Herkes ana baba olmasın valla. Polis de ilginç. Siz kimsiniz de size bırakıyor, siz bakmak zorunda değilsiniz çocuğa. Üstelik kötü niyetli biri de olabilirsiniz. Bu durumu cimere yazıp, çocuğu size bırakan polisleri. Şikayet edin
(1,629 puan) tarafından
Polisleri tanımıyorum telefonla konuştuk sadece . Bende kendi kendime  annesi perişan olmuştur diye kafayı yedim  ama kadın bilmiyor bile çocupunun nerde olduğunu. Umarım bu ders olur
(5,996 puan) tarafından
Siz polisi aradığınız saati yazın, onlar bulur hangi karakol, hangi polis olduğunu.

Valla canım bu sorumsuzluğu yapan kadının çok da umrunda olduğunu düşünmüyorum. Amaan geldi işte çocuk sanki başına bir şey mi geldi diyordur kesin !
Allah razı olsun yine senden, iyi ki farketmişsin çocuğu
(1,629 puan) tarafından
Evet gerçekten iyiki bana denk geldi normalde o saatlerde ofiste bilgisayarla uğraşıyor oluyordum bugün mağaza içinde aktiftim ve çocuğu gördüm. Polis bi tanıdığımı aradım sen polisi aradıysan gelip alırlar demişti . Ona birsaha sorayım ne yapmam gerektiğini
(5,996 puan) tarafından
Bence sorun. Polislerin de ihmali var burda
0 oy
(310 puan) tarafından
O anne ococugu uyurken bırakıp gitmisse umursamıyor kendi zevki için geziyorsa bir daha bırakır gider evde iyiki size denk gelmis ama bu tekrarlanir pek ders olacağını dusumuyorum maalesef böyle anneler var çocuklarını evde bırakıp gezenler ben daha önce şahit olmuştum böyle olaya ve sürekli oluyordu sonunda adam kadından boşandı aldı adam çocuklarını inşallah tekrar olmazda çocuğun başına bişey gelmez gerçekten üzüldüm 
(1,629 puan) tarafından
Ay inşallah ya kaynanaı falanda olayı duyduya belki oda kızar da ona bırakıp gider nereye gitcekse
(310 puan) tarafından
İnşallah bir az kızarlar insallahda aklı başına gelsin nasıl bırakır uyuyan çocuğu aklım almıyor
0 oy
(119,342 puan) tarafından
yuuh uyuyan cocugu birakip gezmeyemi gitmis cuuuss
(1,629 puan) tarafından
Öyle yapmış aynennn
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Çocukları uyutup otururken ses gitmesin diye kapıyı yarım bırakıp,uyuyacağım zaman dibine kadar açıyorum ki en ufak ıh dese duyayım diye.

Acaba açtım mi unuttum mu diye tekrar kalkıp bakıyorum.

Hani bazen diyorum bizler mi pimpirik davranıyoruz..

Bazıları mi çok rahat.. 
(1,629 puan) tarafından
Çocuğa güven olmaz her zaman tetikte olmalıyız biz doğrusunu yapıyoruz yine çocuk şanalıydıki bana denk geldi
(13,702 puan) tarafından
Gerçekten şanslıyms.. Rabbim esirgesin ama neler var duyuyoruz görüyoruz izliyoruz.
Allah senin de yardımcın olsun inşallah sen de umursamayabilirdin dikkat etmeyebilirdin..
(119,342 puan) tarafından
mervis naber nasilsin
(1,629 puan) tarafından
Ayy nasıl umursamam aynı yaşta oğlum var hep o geldi gözümün önüne
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Çoktan sosyal hizmetlerden inceleme talep etmiştim bu kadar sorumsuzluk olmaz ya.
0 oy
(57 puan) tarafından
Ay yok artık inanılır gibi değil ya keşke karakola falan gidip şikayetçi olsaydınız. Yazık o çocuğun başına yarın öbür gün daha kötü iş de gelebilir.
(1,629 puan) tarafından
Bi sonuç alacağımı düşünmiyorım mahkeme ile uğraştığımla kalırım
(57 puan) tarafından
Orası da doğru ya
0 oy
(75 puan) tarafından
Bı an eski eşimin ailesi geldi gözümün önüne onlar da böyle sorumsuz kaç defa karşılaştım bu durumla yabancı insanlar bulup getiriyor çocuklarını. Nerde yaşıyorsun sen canım?
(1,629 puan) tarafından
İstanbul anadolu yakasında
0 oy
(734 puan) tarafından
Allah kahretmesin o kadını arasaydın sosyal hizmetleri yazık gunah ya böyleler üremesin anne olmasınlar pislik kadın 
0 oy
tarafından
Sadece doğurmak anne olmaya yetmiyor madem sahip çıkmayacaklar doğurmasınlar.. 

Ben iki çocuğumla her yere gidiyorum yani bırakmam hayat çok tehlikeli 
0 oy
(7,253 puan) tarafından

Çocuğun senin karşına çıkması gerçekten büyük şans onun için. Böyle sorumsuz anneyle kötü niyetli bı insanın eline düşse Allah korusun neler olurdu çocuğa :(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 462 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.
9 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 284 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Elif34 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 342 göst.