0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Benim teyzem evlendigmden beri bana hiç gelmiyor ben ramazanda bayramda hep.gittim gördüm ziyaretimi yaptim kizim.oldu insan beklemiyorum ama hediye akıp gelmez mi insan gelir hediye getirir en azindan arar görüntülü konuşur onu da yapmıyor bn.yapiyorum hep üzülüyorum pikniğe gittik sarılması bile bana hoşgeldin demedi sonradan katıldik.mesela bizde çocukla filan anlam veremiyorum gerçekten davranışları tuhaf soğuk NASIL davranmam.gerekiyor bilmiyorum ve bunalıyorum dusundukce en yakinim ya hani bilmem neden böyleler ki

3 Cevaplar

0 oy
(1,119 puan) tarafından
Takma bile kafana sende takma onu 
(1,119 puan) tarafından
Karısı için 360 döndü şimdi ise hamileyim yeğeni olacağını bile bilmiyor :)
(1,072 puan) tarafından
Valla bana da benim ki 100 milyarlik bir kazık attı. Hayatımdan komple sildim
(1,186 puan) tarafından
Eslememre bosver karısının sözüne baksin birak karışma hakliyken haksiz duruma dsme
(1,186 puan) tarafından
Bahar o.dha kötüymüş beterin beteri var babamin da abisi kazık atti dha da hakkımı.helal.etmem diyor annesi tüm.köydeki.yerleri amcama vermiş babama sadece traktör vermiş bahçe OLMAYINCA ne yapcaksa adam kandırmak dedim mi üzerine yoktur hak bi yerden çıkar ya sabir
(1,072 puan) tarafından
Valla bende ahirete bıraktım bütün alacağımı. Rabbim neylerse güzel eylesin
-Reklam-
0 oy
(433 puan) tarafından
Yerinde olsam takmazdım çünkü hepsi boş ha geldi ha gelmedi seni takmayanı sende takma bu kadar basit ben erkek kardeşlerimi sildim
(1,186 puan) tarafından
Boşver demi yani
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Hiç kafana takma sende selamını ver geç. Onun yaptığını yap

Benım sadece bir teyzem var asla arayıp sormaz.

Annem hatrına bir kaç kez ben aradım baktım Yok beni aramıyor bende bıraktım aramayı hiç takmıyorum bile
(1,186 puan) tarafından
Boşver en iyisi biz yapamiyoruz onlar gibi iyi kalpliligimzden cekemiyorlar demek ki evledigimi çekemeyen çok benim evde kalsin diye baktılar konuşmamaya başladılar sonra dayımda ayni
(2,663 puan) tarafından
Öyle öyle gerçekten hiç oralı olma bile çekemeyen çok akraba değilmi çoğu aynı maalesef
(1,186 puan) tarafından
Haklisin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 442 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,603 puan) tarafından soruldu