0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
ben gercekten ilk dogumu unutamiyorum simdi hamileyim son haftalarda yine ayni seyleri yasamaktanda korkuyorum acikcası belden 5kere igne yedim uyusmadim genele aldılar bi uyandım acılar icinde sanki oraya kaynar su dokmusler gibi sorun su cevremde sezeyan olanlar ignenin normal igne gibi oldugunu soyluyorlar bende bana yapilan igne normal bi igne acisi gibi degildi omurga kemigimin arasindan ip gibi bisi gecti sanki birde o kadar saygisiz bi hastane ki dogumdan sonra allltan muayne yaptilar refakatcinin yaninda berbatti bi dogumdu simdi kara kara dusunuyorum

5 Cevaplar

0 oy
(7,608 puan) tarafından
İlki kötüydü ikinci çooookkkk güzeldi hemen kalktım ayağa böyle düşünüp strese ne kendini ne de bebişi rahatsız etme cnm iyi düşün iyi oldun sağlıcakla ağrısız alırsın inşallah bebişi
tarafından
ay inşallah iyi geçer ya bide bu sefer refakatçımda yok yanlız basima girip cikicam
(7,608 puan) tarafından
Bende tektim ikincide hiç strese girme Allah'ım öyle bi güç veriyor ki herşeyin üstesinden geliyorsun
tarafından
gercekten ben orda muayne olurken alttan mal gibi bana bakan bi refatci olacagina yanliz olurum daha iyi gönlümü yolumu verdim rabbime hayırlısı rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin
(7,608 puan) tarafından
Aminnn kuzum bak kaynana vardı ikinci doğumda yattı uyudu bana gram yardımı olmadı bide gıcık gıcık oo iyi hemen ayağa kalktın diyor :D boşverrrrr Allah'ım kimseye muhtaç etmesin
tarafından
amin hayırlısı ile bunu da bi dogursam daha tovbe kizim 2yasinda daha kucuk boyle seyleri tesvik etmem ama mucizem oldu olda benim iste normalde 6yasinda felan ikinci dusunuyordum
-Reklam-
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben çok korkmuştum ama o kadar rahat geçti ki benim hiç agrikesici ilaç kullanmadım sadece hastanede kaldığım süre zarfında serumla vermişlerdi eve gelir gelmez dusumu aldım hiç uzanmadim hep ayaktaydim 
tarafından
Allahım bana da nasip et kolay bi dogum gercekten refakatcim yok kimsem yok bi esim var oda kizimiza bakicak tek dilegim kolay olmasi
(78 puan) tarafından
Amin canım benim rabbim benimki gibi kolay bir doğum nasip etsin inşallah sağlıkla kucağına al
tarafından
inşallah Allah razı olsun
0 oy
(11,036 puan) tarafından
Bu sefer önceki durumu söyle direkt genel anestezi yapsınlar, o zaman önceki gibi zorluk yaşamazsın. İğne olayı beni de rahatsız ediyor ama rahat bıraktığım için vücudu kolay oluyo. Refakatçi yanında alt değiştiriyolar hasta bezini falan, sonda kontrol ediyolar o mecbur, refakatçin ya döncek arkasını ya da çıkacak dışarıya. Benim sezeryanlar sonrası uyuşukluk geçtikten sonrası hep kolay oldu hamdolsun 
tarafından
bi araştırayım ama öyle bisj bu hastanede varmıdır bilmem cok yogun heryer cok dolu 1tane oldugu iciin koca sehirde
(11,036 puan) tarafından
Çok yoğunsa boş oda olmayabilir ama sen yine de sor. Bazen tek kişilik oda ayırıyolar
tarafından
nereye sormalıyım bunu
(11,036 puan) tarafından
Hastaneye gidince yataklı bölümlerin sekreterleri var ya girişte önce onlara sor onlar yönlendirir seni
tarafından
bi sansımı deneyeyim
0 oy
(2,428 puan) tarafından
Ben sezaryen oldum ama iğneyi hiç hissetmedim bile sonta ile korkutuyorlardi oda acitmadi yalnız çok ağrım oldu sonrasında yatagimdan kalkamıyordum enfeksiyon olmuş ondan sancım oluyormuş bir doktor test yaptı da ağrılarım dindi 
tarafından
sonta acısı neki bi cok insan buna acı diyo ben digumdan sonra hele o igneler hic kolay degildi tam 5kere iki kemigin arasına soktu sanki onu oylede yapiyolarmis zaten birde bi uyudum bi uyandim sanki alevler icinde cayir cayir yaniyo kesi yeri kaynar su dokmusler gibi gece sabahlara kadar agladim insallah bu kolay olur Rabbim kolaylık verir insallah
(2,428 puan) tarafından
Bilmiyorum ya benim iğne ağrım hiç olmadı belden uyusturdular beni de çok sakin geçti konusa konuşa valla
tarafından
nerde o kadar kendimi serbest biraktim ki birde basima gecip kolumda bi kisi basimdan bi kisi tuttu beni baya kalabalikti icersi egitim arastirma olunca oyle oluyo
0 oy
(254 puan) tarafından
İlk sezeryan çok kötüydü özelde olmama rağmen ikincisi çok güzeldi ilk yürümeyi desteksiz hemen yürüdüm herşeyiyle çok güzeldi devlette sezeryan olmama rağmen 
tarafından
ben muğladıyım
(254 puan) tarafından
Hii orayı bilmem ama MHRS den bı bak istersen oraya ait hangi hastanede kadın doğum var
tarafından
zaten 1tane var oda egitim arastirma buralar cok sıkıntılı o konuda malesef insanlar magdur
(254 puan) tarafından
Himm Allah yardımcin olsun inşallah kazasız belasız bebişini kucağına alırsın
tarafından
inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 228 göst.
0 oy
8 cevap 288 göst.
25 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,671 göst.