0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,484 puan) tarafından
1.5 yaşında kızım var kızıma baktıkça o ölen bebekleri yaralı çocuklar aklıma geliyor ağlıyorum kızıma bı şey olacak diye çok korkuyorum sadece ben miyim böyle psikolojim mi bozuldu yoksa 

8 Cevaplar

+4 oy
(3,322 puan) tarafından
Bunun adına savaş demeyin savaş değil çünkü savaş mertçe olur kadınlar çocuklar katledilmez bunların yaptığı kalleşçe bir katliam soykırım
(6,512 puan) tarafından
Siyonist kö.pek soyları
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız yani ben oyleyim. Nutkum tutuluyor çocuklarıma bakınca.   Sıkıntı basıyor 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Hayır canm hepimiz aynıyız böyle bir acıya dayanmak mumkunmu içimiz yanıyor ben izlemiyorum artık haber filan 
0 oy
(505 puan) tarafından
Kelimeler kiyafetsiz hiç bir şey elden gelmiyor aynı duyguları her anne her insan yaşıyor ama ordakilere çare yok 
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Valla bende oyleym kendimi onlarin yerine koymaktan baska bisey gelmiyo elimden allahim esirgesin o pislik dusmanlarin azabindan butun muslumanlari ne istiyolar bebeklerden sivillerden o pislik israil olduruyo filistinlilerin elindede rehineler var yaralarini sariyolar filistinliler dusmanlarinin hele dunden beri kendime gelemiyorm bi baba cocgunun cesetinin parcalarini toplamaya calsiyodu iki posete koymus cocugu nu param parca cocuk ya allahm sabir versin kafayi yememek eldemi hergece aglayarak dusunurek uyuyorm
0 oy
(58 puan) tarafından
Benimde öyle oldu cnm 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bunların yaptığına insanlık denmez savaş denmez,******** pislikler namussuzlar, artık hastanelere kadar bombalamaya başladılar, kimyasal bomba kullanıyorlar,lağam suyuyla sis bombası atıyorlar savaş suçu,bizim elimizden birsey gelmiyor Rabbım bizi görüp susanlardan eylemesin,nolur sizlerde hepimiz elimizden geldiğince maddi destekte bunalım Filistinli kardeşlerimize,bunlar onlara tıbbi yardım gida yardımı olarak ihtiyaçları var 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ya yeter ya burası hamilelerin annelerin yeri böyle paylaşımları bırakın hamileyim üzülüyorum kendimi kasıyorum bebeğimi strese sokuyorum bunu yapmaya hakkım yok tüm gün oflayip yakınıp duruyorum sosyal medyaya girmeyip TV açmıyorum dünden beri buraya geliyorum Burda da aynı şey eşim izliyor sesine bile dayanamıyorum başka yere geçiyorum veya videoyu telefonunu kapattiriyorum

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 241 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 473 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 45 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hrklts (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 347 göst.