0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (385 puan) tarafından

Ağzını kapıyor veya dili dışarda vermeye çalıştığımda nasıl gecerız bılmem yoğurt tükürüyor az yumurta sarısı ez dedı doktor patates havuç tükürdü . Umarım alışır meyve versem belkı yer mı :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Israrla ver canım alışır 
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Meyve verirsen tabi yer ama sebzeleri yemez bu seferde 
(385 puan) tarafından
Meyve vermek ısteyorum meyve süzgecine elma mandalına üzüm koydum elmayı sevdı 4:5 sefer emdı attı dıgerlerını ılk seferde attı
(7,447 puan) tarafından
Israrla dene bakalım
0 oy
tarafından
Canım benim oğlum 1 ay sadece tatlı yedi biliyor musun bişey verirsen biley alışkanlık yapar kesinlikle deme mesela bişey yedirirken onun üstüne hafıfce organık kecıboynuzu pekmezi dok bu çorba dahı olsa yavaş yavaş mıktarı azalt aliştir öyle 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
İlk zamanlar dille geri ittirme hareketi yaparlar çok normal bu. Sen yedirdikçe alışacak dilini doğru kullanmaya. Ağzını kapıyosa da acıkmamıştır daha belki. Biraz aç dursun sonra yedir bebeği
0 oy
(437 puan) tarafından
Çok katı verme sulu ver bayağı süt kıvamında alıstıkça koyulastıtıtsın verceeğin ek gıdayı. Zaten doyması gerekmiyo sadece farklı bşr tat oldugunu anlıcak amaç bu. 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İstememesi, öğürmesi çok normal aylardır ekşi yada pütürlü bişey tatmadı ama pes etme zamanla alışır oğlum 2 yaşında yoğurttan nefret ederdi asla yemezdi şimdi masadan eksik olmuyo kendisi istiyo 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
0 oy
13 cevap 280 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde tugcevepars (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
31 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu