0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından

image

5gunluktu gobegı düştü ama bız 1ay gobegı ıle uğraştık K vıtamını tekrar vuruldu 2kez kıbrit ucu gıbı çubukla yakıldı . Sonra kurudu orada ıc kısımda kuruyan kan kaldı yıkadıkça gıder dedı doktor ıkı gün önce o kuruyan yer kabarmıs bende elımle ıteledım düşüverdi akşamı böyle olmus ıcı suluydu bugunde baktım hafıf sarımsı kabuk tutmuş . Gobegının yanlarını elliyorum da ağlamıyor ama rahatsız oluyor gıbı  benı ızlıyor . Korkmalı mıyım 

2 Cevaplar

0 oy
(47 puan) tarafından
Hemen doktora git canim göbek deliği sorun olabiliyor 
(385 puan) tarafından
Sıra bakayım hemen . Ben göbeğe bakamayan bı ınsanım fobim var kızımında böyle olınca çok üzüldüm ınsallah duzelır
-Reklam-
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Doktora götür sarı olması iltihaptır bir yerde görmüştüm derimizde açık olan yer göbek deliğiymiş ondan şakaya gelmez canım çok dikkat et geçmiş olsun zaten kızarık alt kısmı evde antibiyotikli krem varsa ondan da süre bilirsin enfeksiyonu alır ama yine de götür dr a 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 189 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 702 göst.
29 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SevqiBektass (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 414 göst.
9 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu

381,782 soru

11,429,532 cevap

34,989 kullanıcı

...