0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından

Kizlar sizce bu ne ısırığı heryerim bu isiriklardan dolu çocuklarım da öyle mahfolduk evde her sabah yeni isiriklarla uyanıyoruz inanılmaz kaşınıyor ve şiş şiş oluyor 

image

4 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Yok mu bilen yorum yapacak olan sizce nedir :(
-Reklam-
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Pire gibi ama bilemedim sinek olsa biyeri isirip birakiyo cnki
(1,578 puan) tarafından
Pire veya tahta kurusu gibi bisey ozaman bu sirkeyle sil evi yorganlari carsaflari sirkeli su da beklet yika bakalm yine ayni olcakmi bide yatmadan once sirkeyi suyla karistirip vucudunuza bi surun insalllah faydasi olur
(97 puan) tarafından
İlaçlama şirketi ile anlaştım cuma günü gelip evi ilaclicaklar yüzde yüz garanti verdi ama yinede tereddüt ediyorum 3 gün evde kalamicaz 4. Gün geri gelicez eve ama böyle sanki vücudum da birseyler geziyor hissi var sanki birsey yürüyor vücudumda sürekli pire vücuda da bulaşır mı yada tahta kurusu bunlar vücudda kalır mı
(1,578 puan) tarafından
Yok vucutda kalmiyo ama gittginden emin olmadgin surece varms gibi oluyo psikolojik olarak

Ilacladiktan snra eve geri geldiginde dikkat et de cocuk biyerleri elleyip agzina goturmesin en korktugm sey ya ya da ilaclamadan snra evi temzle iyice cocugu da ondan snra eve getrirsin
(97 puan) tarafından
Aynen cnm evi temizlemeden eve sokmam çocukları bir temizlikçi ile de anlaştım tek başıma 1 günde bitirmem imkansiz yanımda yardımcı ile birlikte 2 elden 1 günde derin temizlik bitirip öyle getircem çocukları umarım kurtuluruz yaa resmen depresyona girdim kendim değilde çocuklarıma çok üzülüyorum özellikle 1 yaşındaki kızıma:( resmen elimde telefon flaşı kızın başını bekliom şu saatte isirmasinlar yine die
(1,578 puan) tarafından
Yazik kiyamam ya
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Bütün ısırıklar tek sıra halinde mi böyle? Güvercin yuvası falan var mı evinizin etrafında
(97 puan) tarafından
Çoğunluk tek sıra halinde ama çevrelerinde de var belliki birsey yürüyerek gezerek ısıra ısıra gidior üstümde 2 bina çapraz altımda boş bir daire var oranın balkonuna güvercin çok geliyor boş olduğu için sanirim
(11,060 puan) tarafından
Kendi balkonunu da bi kontrol et bakalım minicik nokta kadar böcekler varsa kuş biti olabilir. Hoş zaten ilaçlatacakmışsın çözer varsa da ilaçlama bu durumu. Belli olunca bana da haber verir misin merak ettim
0 oy
(1,090 puan) tarafından
benim kızımda da geçen gece böyle olmuş yanağında sırayla vardı ,kolunda vardı iki tane bir de bacağında gördüm . anlam veremedim ,geçmezse doktora götürürüm diye düşündüm kaşınıyor mu acıyor mu diye sordum kızıma yok dedi . iki üç gün sonra geçti … 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,199 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 281 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 202 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

379,497 soru

11,360,607 cevap

34,838 kullanıcı

...