0 oy
46 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
İyi geceler anneler 18 aylık kızım var halen mama + cici bebe yiyor ve ek gıda kesinlikle kabul etmiyor ağzını bile açmıyor:( ve halen gece uyanıyor mama istiyor bu durum 3-4 kere oluyor sık sık uyanıyor gece beslenmesini nasıl kesecem bilmiyorum mamadan dolayı gündüz de yemiyor zaten kilosuda 10 kg aç bırak diyorlar denedim yine mama vermeyene kadar yemiyor ve ağlıyor yardımcı olur musunuz napacan bilmiyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(4,157 puan) tarafından

Gece cici bebe olsyini hic anlmiyorum . Susuzlktan kavrulur cck. Aksam degisiklik olsun diye cicibebeli yogurtlu falan karisim versem sabha kadar su icio oglum . Gnelde aksam susatcak seyler vermemeye calisirim. 3 hftaya kadar dirt bes kez emmeye kalkiodu. Emziirmeyi kestim. Yeni yeni duzelio sanki . Gece birsy vermiyorum su usterse su sadece 17 ay

Emmiosa komple mamayi cicibebeyi kes. Birkac gece aglio.  Kuckta mucakta sakinlsip uyutup yatir. Bn ole yptim. İste emmek icin yirtiniodu yakami pacami gece cglik kiyamet. Kesmessrn ek gida duzene grmez zaten. Emmiosa gerek yok atik Geceye. Gunduzde mamaya gerek yok drek yemk ydirmye clis mama olayi bitibce yer emin ol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilosu aşırı zayıf değil oğlum 29 aylık 11.800 gram çıktı en son ama ben kiloya takılmıyorum çünkü benim oğlum herşey yiyiyor. Önceliğin gece beslenmesini kesmen ağlar bir süre ama zamanla alışacaktır.  18 aylık bir bebek ek gıda almalı tek mama zaten yeterli gelmez. Ek gıdayı önde tut inşallah yer 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kubra_87 (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 73 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Pinar95 (152 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...