0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Kizkar ya 2 ay önce yaptırdık sunneti.suan pipinin o yanları varya oraların et kısmı çok gibi ya böyle mi oluyor acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(7,757 puan) tarafından
Evet öyle oluyor bende çok korkuyordum eltimin oğlunu görünce içim rahatladı oda bizden 4 5 ay önce olmuştu 
(535 puan) tarafından
Öyle mi canjm inşallah normaldir yarın Dr a bi götürücem
-Reklam-
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Valla sizinkini bilmem ama ama bizim bi akrabanın 7 yaşında oğlunu 5 ay önce sünnet yaptilar annesi bi terslik olduğunu farketmis doktora götürmüş doktor bu çocuk sünnet olmamış demiş o kadar ucundan kesmişler yani kayıtlar falan ortaya çıktı şimdi yine sünnet olacak ve dava açacaklar doktor demiş ben olsam çocuğumu sünnet etmem falan pislik herif
(485 puan) tarafından
Artık ucundan kesiyorlar. Çok derin kesmiyorlar. Oğlumunda ve çevremdeki bir kaç çocuğun daha öyle. Sebebi de var ama yazmaya utandım. Biz doktora sorduk dedi ilerde bana teşekkür edecek :)))
(535 puan) tarafından
Neymiş ki sebebi özelden yazsana
(2,316 puan) tarafından
Büyüyunce erken boşalma sorunu yapıyormuş onu demek istiyor arkadaş
(485 puan) tarafından
Aynen ucunu fazla kesince erken boşalma oluyormuş. O yüzden yeni nesil doktorlar fazla kesmiyorlar
(535 puan) tarafından
Anladım canım saolun
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Öyle oluyo :) korkma. Başka bişi için doktora gidersen sorarsın ama sırf bunun için gitme.
(535 puan) tarafından
Ya öyle mi dersin yarın gitmeyi düşünüyordum
(11,084 puan) tarafından
3 oğlum var canım :)
(535 puan) tarafından
Tamam canım saol
0 oy
tarafından
Oğlumun ki özelde yaptırdık gözümüzün önünde bulundurarak kesti.lazerle yaktirdik 

Serçe parmağının çizgisi kadar anca kesti bir sorun yok babais gördü yani için rahat etsin dedi çok ünlü bir doktora ettirdik Necip Fazıl Aras 
(535 puan) tarafından
Anladım canım saol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Znurr (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 99 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...