0 oy
549 göst.
Aile kategorisinde (150 puan) tarafından
Oglum derslere gidiyor ve kalabalik ozel egitim bende ne bulsam gecirir giyer giderim siz olsaniz ozenirmisiniz yoksa benim gibimi yaparsiniz ne blym yarim saat icin ugrasmaym diyirum

29 Cevaplar

0 oy
(4,913 puan) tarafından
Bizde gidiyoruz ben özenerek gidiyorum 
-Reklam-
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Makyaj falan değil de üstümü uyumlu güzel giymeye çalışırım. Bir ruj da sürerim illa. Vaktim varsa rimel bir de shsjsj
0 oy
(12,976 puan) tarafından
Her gün yada gün aşırı giderım kaynanama evde oturacak olsak da güzelce giyiniyorum görümcemden giyiyorum 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
İnsanlar artık duş görüşünle yargılıyor o yüzden dikkat ederim 
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Senin için çocuğun yarım saatlik bir dersi ama çocuk için yanında şık ve bakımlı bir anne. Çocuklarımla ilgili bulunmam gereken yerlerde neredeyse abiye giyeceğim inanın. 
0 oy
(2,094 puan) tarafından

Çocuk olana kadar her yere özenirdim şimdi anne topuzumu yaptığım gibi çıkıyorum :D

0 oy
(10,848 puan) tarafından
Oğlunun yanında onu da temsilen gidiyorsun ne olursa olsun görsel birçok şeyi ifade eder,insanların size karşı ilk tutumu dış görüntüye göre oluşur. Banane insanlardan demeyin sosyal varlıklarız sonra üzülüyoruz istemediğimiz tavırlar görünce. Kızımın kreş öğretmenleri misal bana kızıma eşime aşırı özenlidirler. Zira üçümüzün de görsel olarak dikkatli bir hali var. Ama aynı mesleği yapan başka arkadaşım aynı tavrı görmüyor.
0 oy
(7,965 puan) tarafından
Bir markete bile gidecek olsam özeniyorum.  Komşuya bile ev kıyafetleriyle asla inemiyorum
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Ben dikkat ederim ya markete pazara bile giderken temiz duzgun giyiniyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 669 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
7 cevap 231 göst.
23 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (285 puan) tarafından soruldu
0 oy