0 oy
356 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Ayda bi kere mutlaka gelirim terapi gibi oluyo bana :)<3

Kurumasını bekliyorum :)

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,175 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bnm de 2 gün sonra randevu m var :) iyi geliyor 
(1,214 puan) tarafından
Aynen öyle: )
(1,175 puan) tarafından
Kiprik  lifting♡ ❤
(1,214 puan) tarafından
Sonucu paylaş bende yaptirdim gecenlerde :)
(1,175 puan) tarafından
Paylaşırım c.tesi günü inşallah. ;)
-Reklam-
+3 oy
(8,322 puan) tarafından
Bilemiyorum ya yaşam ile bağlantı tabi kesilmemeli ama şuan yemek yerken bile aklımda savaşta olan bebekler gelirken kuaför dusunemem herhalde

Güle güle kullanın 
(8,322 puan) tarafından
En azından ben fiili olarakta üzülme yetisine sahip biriymisim kuaförde oturup hoc birşey olamamış gibi gösteriş yapma eyleminde bulunmamisim bunu da şu durumda insanların gözüne sokmamisim çok yazık hala yaptiginizi savunuyorsunuz sizden birşey yapmaniiy ekleyen yok azcik saygı duysanız yeter
(1,214 puan) tarafından
Senin fiili olarak yaptığın şey cok bilmislik taslamak baska bi sey değil. Hepimiz üzüldük kimseyi göremeyeceğin duygular yüzünden yargilayamazsin.Herkes üzgün kimse senn gibi başka insanlara nefret kusmuyor. Yanlış yerdesin bence. Hayat devam ediyor. Gözüne batan benm günlük hayatta yaptığım bi şeyi paylaşmam sanırım. Diğer postlara nasıl bakıp geçiyorsan buna da aynisini yap bence. Yok diyosan da git herkesin postunda duyar kas. Oldu mu?
(8,322 puan) tarafından
Tamda üstüne bastın göremediğim değil aksine bana bize göstermiş olduğun manzara üzerine yorum yaptım ki bu durum yüzüne vurulunca zoruna gitti nefret kustugumu nerden çıkardın yorumun gayet net ve açıklayıcı kendi adıma konuşup size de güle güle kullanın demişim tabiki siz yaptiginizin doğru olmadığını düşündüyseniz ne alaa
(934 puan) tarafından
Duyar kasmaya ne gerek var şimdi anlamadım. Hepimiz üzülüyoruz ama elden bişey mi geliyor
(8,322 puan) tarafından
Ne duyar kasmasi ya yorumdan ne anlıyorsunuz merak ediyorum tekrar tekrar okuyun lütfen.ayrica duyar kasilacaksa da kasmanin tam zamani diye düşünüyorum elden bişey gelmeyebilir tabi ki insan bı şekilde yaşamına devam etmeli ama şu durjmda göze sokarak değil sonrasında gelecek yorumlara hazırlıklı olunmalı çünkü içimiz kan ağlıyor
0 oy
(2,804 puan) tarafından

Ohh ne iyi valla :) ben istiyorum gitmeyi ama ekonomi kuaförde vurdu :P

(1,214 puan) tarafından
Hic sorma :D
(2,804 puan) tarafından
Küt saç için boya sordm 1500 dedi ben şok şok :)) hele tırnak bakımı flan oy oy guel güle kullan sen :)
(1,214 puan) tarafından
Ayy çok söylemiş ya. Ben sacimi evde kendim boyuyorum :)
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Bende lazere gitmeyi düşünüyorum bakalım 
(1,214 puan) tarafından
Iki turlu lazer varmış galiba ben pek bilmiyorum sen hangisine gidiceksin?
(2,475 puan) tarafından
Vallah Bende şimdi post açtım bilmiyorum tam olarak

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 800 göst.
2 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 533 göst.
0 oy
16 cevap 343 göst.
21 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy